По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Vilimo Norkūno klavesino rečitalis ''Hortus musicus''

Сб 05.01.2019 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
3.40 - 20.00
Renginys perkeltas iš spalio 24 d. perkeltas į 2019 m. sausio 5 d.

2019 m. sausio 5 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius

„PADARYKITE GERĄ DARBĄ. Pirkdami bilietą, dovanojate kvietimą į šį koncertą asmeniui, sergančiam vėžiui (per asociaciją POLA).“

Vilimas kviečia išgirsti Bachą naujai: giedros, pakilios, svajingos sonatos, siuitos ir preliudai su fugomis pakerės savo garsu, retorine laisve ir nukels į „Muzikinį sodą“ Hamburge. Šiame mieste kūrė ir kiti žymūs vokiečių kompozitoriai, kuriuos Bachas pažinojo, kurių veikalus tyrinėjo, su kuriais bičiuliavosi arba kartais net pasijustdavo jų įkvėptas. Koncerte skambės Johanno Adamo Reinckeno siuita iš rinkinio „Hortus musicus“, parašyta styginiams ir J. S. Bacho perkurta klavesinui solo. Taip pat žymaus teoretiko ir kompozitoriaus Johanno Mathesono siuita klavesinui – jo veikalas „Tobulas kapelmeisteris“ patraukia daugelio senosios muzikos žinovų dėmesį. Tačiau šiais laikais platesnė publika nuostabias jo kompozicijas gali išgirsti nepelnytai retai.

Koncertą vainikuos vienas rafinuočiausių ir sudėtingiausių klavesino opusų – J. S. Bacho partita D-dur su  žėrinčia virtuoziška uvertiūra ir po subtiliomis ir įmantriomis polifoninėmis linijomis paslėptais įprastais to meto šokiais – almanda, sarabanda, kuranta, arija, žiga.

Vilimo Norkūno solinis klavesino koncertas. Šįmet šią programą klavesininkas atliko jau keliuose tarptautiniuose festivaliuose. Rugsėjį šiuo rečitaliu atlikėjas užbaigė Rygos senosios muzikos ir šokio festivalį. O dabar išgirsti nuostabią programą turės progą ir jo gimtasis miestas – sostinė Vilnius. Šįmet šią programą klavesininkas atliko jau keliuose tarptautiniuose festivaliuose. Rugsėjį šiuo rečitaliu atlikėjas užbaigė Rygos senosios muzikos ir šokio festivalį. O dabar išgirsti nuostabią programą turės progą ir jo gimtasis miestas – sostinė Vilnius. Vokiška muzikine programa pagerbiama ir kaip tik šią spalio savaitę minima Vokiečių kalbos diena.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Vilimo Norkūno klavesino rečitalis ''Hortus musicus'' Сб 05.01.2019 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 3.40 - 20.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-10
Nuolaidos:
- 20% studentams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20% perkant 10 ir daugiau

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Vilniaus g. 30 Vilnius Литва
Организатор
Lietuvos muzikų sąjunga
Gedimino pr. 32-2 Vilnius
То же место проведения