По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

White&Red#100. Tarptautinis muzikos festivalis "Le strade d'Europa"

Сб 15.12.2018 17:00
ORGANUM koncertų salė, Vilnius
6.00 - 10.00
WHITE&RED#100 pristatymas

ORGANUM koncertų salė J. Basanavičiaus g. 26, Vilnius
Gruodžio 15 d. šeštadienis, 17:00 val.
€ 6 – 10

WHITE&RED#100
X Tarptautinio muzikos festivalio „Le strade d‘Europa. Lietuva-Italija“ baigiamasis koncertas

ANNA MARIA KUBICZ |fortepijonas|

TRIO ADAM BRUDEREK |smuikas| JAN LEWANDOWSKI |violončelė|
DANIEL ZIOMKO |fortepijonas|

Programoje: Fryderyk Chopin, Leoš Janáček, Ludomir Różycki,  Ignacy Jan Paderewski, Karol Szymanowski,  Maurice Ravel


Lietuvoje ir Italijoje tapęs tradicija, X Tarptautinis muzikos festivalis “Le strade d’Europa. Lietuva – Italija“ kviečia apglėbti plačią Europą. Festivalis kasmet išlieka jaunas ir veržlus, toliau sėkmingai atlieka savo misiją pristatant talentingus naujosios kartos atlikėjus ir kūrėjus triumfuojančius tarptautiniuose muzikos konkursuose, įgijusius pripažinimą savo šalyse, net iš septynių pasaulio šalių – Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos, Italijos, JAV, Taivano ir Turkijos. Vis labiau plečia horizontus bendradarbiaujant su didžiaisiais scenos meistrais. Festivalio programoje tarp Lietuvos ir Italijos nuskambės penkiolika originalių, plataus spektro programų.
Šiais metais festivalis išskirtinį dėmesį skiria atlikėjams iš Lenkijos, aktyviai dalyvaujantys Lenkijos ir kitų Europos valstybių muzikiniame gyvenime fortepijoninis trio Adam Bruderek, Jan Lewandowski, Daniel Ziomko ir pianistė Anna Maria Kubicz savo koncertinę programą „White&Red#100“ skiria Lenkijos Respublikos šimtmečiui paminėti.

Fortepijoninės ir kamerinės muzikos koncerte, pagrindinė kompozicinė linija dedikuojama lenkų kompozitorių kūrybai - F. Chopin, I. J. Paderewski, K. Szymanowski, L. Różycki persipins su audringu M. Ravelio fortepijoniniu trio  ir čekų kompozitoriaus L. Janáček rūstaus likimo ir gilios muzikinės poetikos persmelkta fortepijoninė sonata „1.X.1905“ dar kitaip vadinama „Iš gatvės“ dedikuota jauno paprasto darbininko František Pavlik tragiškai mirčiai.  

Anna Maria Kubicz fortepijono studijas baigė Varšuvos Fryderik Chopin muzikos universitete. Tarptautinių muzikos konkursų laureatė. Pianistė dažnai bendradarbiauja su žymiausiomis kultūros institucijomis, tarp jų su Fryderyk Chopin institutu, Varšuvos Simfonija, Fryderyk Chopin draugija, Lenkijos bendruomenės asociacija, Karališkuoju Łazienki muziejumi Varšuvoje, Poono muzikos draugija. Kaip solistė koncertuoja tiek Lenkijoje, tiek užsienyje.
Trio Bruderek / Lewandowski / Ziomko susibūrė po Gdansko Stanisławo Moniuszko muzikos akademijos skliautais. Tarptautinio muzikos konkurso “Su muzika per Europą” 2018, Grand Prix laureatai, sėkmingai kopia karjeros laiptais, kaip kamerinių ansamblių nariai ir solistai.
Violončelistas Jan Lewandowski už meninius pasiekimus buvo apdovanotas Lenkijos kultūros ir nacionalinio paveldo ministro premija, Garbės miesto kultūros premijos „Tczew” apdovanojimu, Gdansko miesto kultūros apdovanojimu. Kaip solistas dirbo su žymiais dirigentais – Zygmunt Rychert, George Tchitchinadze, Adi Bar, Sławomir Chrzanowski ir Szymon Morus. Griežė įvairiuose teatruose ir prestižinėse koncertų salėse – Varšuvos Karališkoji pilis, Varšuvos nacionalinė filharmonija, Lenkijos Baltijos filharmonija Gdanske, Gdansko muzikos akademija, Varšuvos Didysis teatras, Gdansko miesto Rotušė, Karolio Szymanowskio namuose viloje „Atma” Zakopanėje, koncertavo Italijoje, Austrijoje, Bulgarijoje, Slovėnijoje, Ukrainoje, Latvijoje ir Baltarusijoje.
Smuikininkas Adam Bruderek griežia Lenkijos Baltijos filharmonijos orkestre, Gdanske. Tarptautinių konkursų laureatas, šiuo metu studijuoja doktorantūrą Gdansko Stanisławo Moniuszko muzikos akademijoje ir aktyviai dalyvauja muzikinėje veikloje Lenkijoje ir užsienyje.
Pianistas Daniel Ziomko, kaip solistas ir kamerinių ansamblių narys, aktyviai koncertuoja Lenkijoje ir užsienyje. Daniel yra daugelio tarptautinių konkursų laureatas, pirmos absoliučios premijos VII Tarptautiniame Treviso muzikos konkurse „Giovani Musicisti” laureatas. Daniel bendradarbiavo su Ščecino filharmonijos orkestru diriguojant Ewai Strusińskai bei pasirodė prestižinėse koncertų salėse, Varšuvos Fryderyk Chopin muziejus, NOSPR Katovicuose, Baltijos filharmonija, Royal Baths parkas.


Organizatoriai VšĮ MUSICA VITALE 
Partneriai: Fortepijonų salonas ORGANUM
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
White&Red#100. Tarptautinis muzikos festivalis "Le strade d'Europa" Сб 15.12.2018 17:00 ORGANUM koncertų salė, Vilnius 6.00 - 10.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos:
- 4€ studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
J.Basanavičiaus g. 26, Vilnius Vilnius Литва
Организатор
VšĮ ''Musica Vitale''
Viršuliškių g. 45-38 Vilnius