По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

ŽVAIGŽDĖTA NAKTIS Nuit d'ětoile

Пн 31.12.2018 19:00
Vilniaus paveikslų galerija, Vilnius
20.00
Gruodžio 31 d., 19.00 val.
Vilniaus paveikslų galerija
(Didžioji g. 4, Vilnius)

Naujametis koncertas

ŽVAIGŽDĖTA NAKTIS
Nuit d'ětoileDalyvauja:

ASTA KRIKŠČIŪNAITĖ (sopranas)
AUDRONĖ KISIELIŪTĖ (fortepijonas)
DONATAS BAGURSKAS (kontrabosas)

Jei dar dvejojate kaip prasmingai praleisti paskutinį 2018 vakarą, maloniai kviečiame į pačioje Vilniaus širdyje, senamiestyje, esančius jaukius Chodkevičių rūmus (Vilniaus paveikslų galerija), kuriuose šventine Naujametine nuotaika dalinsis skoningo muzikavimo trio – sopranas Asta Krikščiūnaitė, pianistė Audronė Kisieliūtė bei Donatas Bagurskas (kontrabosas). Šis trio – tikri muzikos gurmanai, kuriems svarbu, kad atliekama muzika džiugintų ir klausytojų, ir pačių muzikų sielas. Tai - pirmasis tokios retos sudėties ansamblis Lietuvoje. Mintis jį suburti kilo dainininkei A. Krikščiūnaitei, jau daug metų koncertuojančiai su pianiste A. Kisieliūte. Šį kartą jų scenos partneris - kontrabosininkas D. Bagurskas, kurio rankose didžiulis instrumentas skamba subtiliai ir švelniai.

Koncerte Nuit d'ětoile  - „Žvaigždėta naktis“ - muzikiniai brangakmeniai ir šviesios nuotaikos melodingas istorijos, sugulusios įvairių epochų kompozitorių užrašytose penklinėse... Tai elegantiški ir grakštūs C. Franchi Tarantella, G. Rossini Regata Veneziana, G. Donizetti Aušrinė, S.Gastaldoni Musica proibita opusai, neaapoliečių daina Vieni sul mar, jausmingasis W.Balfe I dreamt I dwelt in Marble halls bei gerai žinomas filmo An affair to remember garso takelis.

„Žvaigždėta naktis“ – gruodžio 31 vakare, 19 val.  Chodkevičių rūmų menėje (Vilniaus paveikslų galerija)

Bilietus galima įsigyti visose bilietų platinimo sistemos Bilietai.lt  vietose bei Vilniaus paveikslų galerijos kasoje (Didžioji g. 4). Tel. pasiteiravimui 8~5~212 0841
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
ŽVAIGŽDĖTA NAKTIS Nuit d'ětoile Пн 31.12.2018 19:00 Vilniaus paveikslų galerija, Vilnius 20.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 15 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Didžioji g. 4, Vilnius Vilnius Литва
Организатор
Cantus firmus, VšĮ
Taikos g. 132-25 Vilnius
Тот же организатор То же место проведения