logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Lukiškių kalėjimas 2.0 - Mellow Yellow Daffodil x Homechestra x Lukas Pilkauskas

Описание событияСкрыть описание

„Mellow Yellow Daffodil“, „Homechestra“ ir Lukas Pilkauskas viename koncerte!

Trigubas koncertas, kokio Lukiškių kalėjimo scena dar nematė. Trys artimą garsą skleidžiantys projektai, įprasminantys lengvų vasaros dienų nuotaiką ir jausmą.

„Mellow Yellow Daffodil“ siela Edvinas Kopcevas puikiai pažįsta buvusio kalėjimo sienas – jis tapo vienu pirmųjų konversijos rezidentų. Užburiančiais ritmais apšildęs ir patį Connaną Mockasiną, spėjo pavergti melancholijos išsiilgusių jaunuolių širdis. Metų pradžioje pasirodęs albumas „Memorabilia“ – apie saldžius prisiminimus, bet „Mellow Yellow Daffodil“ žada ir psichodelinį gitarų šėlsmą. Įdomi detalė – Edvinas koncerto dieną švęs savo gimtadienį, tad dar viena gera proga ateiti paspausti jam ranką.

„Homechestra“ apie savo kūrybą pasakoti nemėgsta, todėl geriau juos išgirsti gyvai. Dar 2011 metais susibūrę kaip „Rok&Dom“, jie papildė jėgas ir pakeitė pavadinimą. Pernai išleidę puikų ir gražų būgnais ir gitaromis apipintą albumą, jie kvies gyvai palinguoti ir padėti galvą kitam ant peties. 

Dar vienas Lukiškių kalėjimo rezidentas Lukas Pilkauskas pavasarį visus užbūrė „Sodų dainomis“. Tai nostalgijos duoklė vaikystės vasaroms, praleistoms mažame sode už miesto. Plaukiodamas indie muzikos vandenyse, Lukas nukelia mus į pievas po obelimis. Jo muzika lyg Algimanto Baltakio eilės: „<...> apie paprastą, primityvią laimę – gulėti saulėje ant žolės ir snausti. Jokių minčių, jokių jausmų, – vien pojūtis, kad šilta, kad niekas negresia, kad galima gulėti.“

Mūsų laukia labai gražus koncertas. Kaip tik praeinančiai vasarai.

Line up

Vartai: 18 val.
Lukas Pilkauskas: 19:00 val.
Homechestra: 20:00 val.
Mellow Yellow Daffodil: 21:00 val.

Nuorodos

https://www.facebook.com/mellowyellowdaffodil
https://www.facebook.com/homechestra
https://www.instagram.com/lukas.pilkauskas

Svarbi informacija

Galimybių pasas yra būtinas šio koncerto atributas. Šį pasą galite nemokamai gauti pasiskiepiję, persirgę Covid-19 arba sulaukę neigiamo tyrimo rezultato. Gera žinia – Lukiškių kalėjime 2.0 įrengtas mobilus testavimo punktas. Norintys patekti į šį koncertą galės atlikti greitąjį antigeno testą Lukiškių kalėjime koncerto dieną.

 

События
Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить