logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню
MEILĖS DAINOS IR DUETAI
 
Koncertinė programa skirta solidarumui su Ukrainos moterimis

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Solistai: Monika Pleškytė (sopranas), Egidijus Bavikinas (tenoras)
 Myroslava Kotorovych (smuikas, Ukraina)
Dirigentas Vytautas Lukočius

Programa: Franz Lehár, Johann Strauss, G. Verdi, G. Puccini, V. Silvestrov, I. Ščerbakov, A. Raudonikis ir kt.

 
 
Klaipėdos koncertų salė kovo 8-osios koncertą skiria Ukrainos moterims, kurios karo akivaizdoje priverstos išgyventi skausmą dėl mylimų vyrų, pačios kovoti už savo valstybę, palikti namus, rūpintis artimaisiais slėptuvėse, gyventi siaube ir nežinioje... Kovo 8 dieną, antradienį, 18.30 val. jausmingą koncertą „Meilės dainos ir duetai“ šių dienų herojėms dedikuoja Klaipėdos kamerinis orkestras, dirigentas Vytautas Lukočius, operos solistai Monika Pleškytė ir Tomas Pavilionis.
Įvairių meilės istorijų pilnas operos repertuaras puošia koncertų programas ir klausytojus žavi emocijų įvairove, melodingumu, o dainininkai gali pademonstruoti savo vokalinius ir aktorinius sugebėjimus. Tikras malonumas bus klausytis operos žanro gerbėjams puikiai pažįstamų soprano ir tenoro balsų. Tai Monika Pleškytė ir Tomas Pavilionis, kurie abu yra Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) solistai.
Monika Pleškytė – jaunosios kartos solistė, kurios perspektyvumu neabejoja nei muzikos mėgėjai, nei profesionalai. Tarptautinių konkursų laureatė neseniai apdovanota „Operos vilties“ nominacijoje už LNOBT kuriamus vaidmenis. „Traviata“, „Bohema“, „Rožės kavalierius“, „Kandidas“, „Tarnaitė ponia“  – tik dalis jos įsibėgėjusią karjerą pažymėjusių operų pavadinimų. M. Pleškytę taip pat galime matyti Kauno ir Klaipėdos valstybinių muzikinių teatrų scenose, aktyviai koncertuojančią Lietuvoje ir užsienyje.
Tenoras Tomas Pavilionis greta darbo LNOBT bendradarbiauja su visais didžiausiais Lietuvos orkestrais ir muzikiniais teatrais, dalyvavo „Naujosios operos akcijos“, Baltijos kamerinio operos teatro pastatymuose, jo balsą girdėjo ir tolima JAV bei Pietų Korėjos publika. Sukauptas įspūdingas parengtų vaidmenų sąrašas – nuo vaikų mylimo Buratino iki „Traviatos“ Alfredo, nuo klasikinių spektaklių personažų iki naujausių lietuvių autorių eksperimentų operos scenoje. Tarp kitų karjeros pasiekimų – „Operos vilties“ apdovanojimas LNOBT, „Auksinių scenos kryžių“ ir „Padėkos kaukės“ nominacijos.
Soprano ir tenoro balsams parašyta daugybė gražios muzikos. Jos įvairove įsitikinsime šiame koncerte, kuriame skambės gražiausios G. Verdi, G. Puccini, G. Donizetti, P. Čaikovskio, F. Leharo, J. Strausso ir kitų kompozitorių operų ir operečių arijos bei duetai.
Su solistais scenoje muzikuos Klaipėdos kamerinis orkestras. Kolektyvas nuolat bendradarbiauja su įkvepiančiais atlikėjais iš viso pasaulio. Mindaugo Bačkaus vadovaujamas orkestras atlieka pačių įvairiausių stilių muziką, skirtą skirtingo amžiaus, skonio ir poreikių klausytojui. Meistriškumas, kūrybinė energija ir polėkis kaskart nustebina publiką netikėtais eksperimentais, įdomiomis klasikos ir šiuolaikinių autorių kūrinių interpretacijomis. Dirigento neturintis orkestras šįkart atsidurs charizmatiškojo Vytauto Lukočiaus rankose.
Palaikykime Ukrainos žmones, būkime įkvėpti jų ryžto, o nuostabaus grožio muzikoje raskime šviesą, viltį ir tikėjimą geresniu pasauliu. Kviečiame į koncertą „Meilės dainos ir duetai“!
 

Klausytojų dėmesiui: 
  • Renginiuose privaloma dėvėti medicinines kaukes arba respiratorius (išskyrus vaikus iki 6 m., neįgalumą turinčius asmenis, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali);
  • Į koncertus draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). Asmenys, turintys išvardintus simptomus, į renginį nebus įleidžiami ir pinigai už bilietus nebus grąžinami;
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai bus naudojami Klaipėdos koncertų salės socialiniuose tinkluose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad suteikiate leidimą naudoti Jūsų atvaizdą foto ir vaizdo medžiagoje.

Сайт мероприятия: http://www.koncertusale.lt/Renginiai/repertuaras

События

Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить