По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Miuziklas ''Kakės Makės gimtadienis''. DIDYSIS ŽIEMOS KONCERTAS | Šiauliai

Вс 16.12.2018 12:00
Koncertų salė Saulė, Šiauliai
17.60
Miuziklas „Kakės Makės gimtadienis“. Didysis žiemos koncertas!

Žiemomis būna šalta ir niūru, todėl būtina bent kartą susirinkti visiems drauge ir linksmai pašokti bei padainuoti su mylimais personažais iš miuziklo „Kakės Makės gimtadienis“! Kakė Makė, Netvarkos nykštukas,  Šunelis Čiučia, monstrai Mamaisa ir Nanaisa traukia šventinius apdarus ir kviečia į smagiausią įvykį – didįjį žiemos koncertą!  Net Pabaisa Tingiu-nė-Krust sukrutėjo ir  sakė – atvyks!

Spalvingas teatralizuotas koncertas, kuriame skambės vaikų itin pamėgtos populiariausios dainelės iš miuziklo „Kakės Makės gimtadienis“  vyks: lapkričio  17 d. – Panevėžyje, gruodžio  1d.– Klaipėdoje, 16 d.– Šiauliuose, 26 d. – Kaune ir 28 d. – Vilniuje. Džiugi žinia pačių mažiausių tėveliams – vaikai iki dviejų metukų į koncertą  eina nemokamai!

Didžiajam žiemos koncertui rengiasi visi pagrindiniai miuziklo veikėjai: Kakė Makė, Netvarkos nykštukas, šunelis Čiučia ir, žinoma, gigantiškieji monstrai Mamaisa ir Nanaisa. Jie jums parengė specialią programą: su dainomis, šokiais, žaidimais ir siurprizais. Blizgančią, kaip Kalėdų eglutė, skanią, kaip močiutės pyragas, linksmą ir pilną netikėtumų –  tikrą  žiemos šventę.

Koncerte skambės pačios linksmiausios ir populiariausios miuziklo dainelės: Kakės Makės „Šėlsmo daina“, „Netvarkos nykštuko daina“, „Monstrų daina“, „Svajonių gimtadienis“ ir kiti kūriniai, kuriuos dauguma vaikų jau moka mintinai. Kakė Makė tikisi, kad mažieji jos gerbėjai dainuos ir šoks drauge.

Populiariausią Lietuvos mergaitę Kakę Makę talentingai įkūnija dainininkė, aktorė ir šokėja Karina Krysko. Netvarkos nykštuką – aktoriai Dalius Skamarakas ir Tomas Žaibus, o monstrai tiesiog yra gyvi ir milžiniškai  mieli. Sklando gandas, kad jų viduje irgi slepiasi aktoriai, bet niekas niekada jų nematė, todėl to nei patvirtinti, nei paneigti negalime.

Po koncerto vyks fotosesija su Kake Make ir autografų akcija. Be to, bus galima įsigyti miuziklo  „Kakės Makės gimtadienis“ CD už pačią mažiausią iki šiol neregėtą žiemos kainą!

KAKĖ MAKĖ -  Karina Krysko
NETVARKOS NYKŠTUKAS - Dalius Skamarakas / Tomas Žaibus
MONSTRAI MAMAISA IR NANAISA
PABAISA TINGIU-NĖ - KRUST
ŠUNIUKAS ČIUČIA
KIEMO DRAUGAI

Kompozitorius - Rokas Radzevičius
Libreto autorė - Aistė Smilgevičiūtė
Iliustracijų autorė - Lina Žutautė
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Miuziklas ''Kakės Makės gimtadienis''. DIDYSIS ŽIEMOS KONCERTAS | Šiauliai Вс 16.12.2018 12:00 Koncertų salė Saulė, Šiauliai 17.60
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~30 min. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: ~1:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 2 metų amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Tilžės g. 140 Šiauliai Литва
Организатор
Teatro dienos, VšĮ
Stirnų g. 28 Vilnius
Тот же организатор То же место проведения