По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Express manikiūras ir express pedikiūras su lakavimu NULUPAMU NAGŲ LAKU (STRIP LAKU)

25.00
Tai pirmasis pasaulyje nagų lakas nereikalaujantis valymo priemonių. Užkabinus ir švelniai nulupus laką, nago plokštelė lieka nepažeista.

Prieš lakuojant, natūralus nagas tiesiog švelniai nupoliruojamas, jo nepažeidžiant !

Šis lakas išlieka 10 ar net daugiau dienų, yra atsparus įbrėžimams, netrūkinėja, yra skaistaus blizgesio. Lakas išdžiūna vos per 60s LED įrenginyje.

Akinantys nagai kiekvienai progai – atraskite sau mėgstamą spalvą iš Alessandro  spalvų paletės, kurios gali būti nulupamos, kada tik panorėsite.

Procedūros eiga rankoms: rankų dezinfekcija; sulyginamas nagų ilgis; nagams suteikiama forma; atstumdomos ir sutvarkomos odelės; nagų plokštelės nupoliruojamos, nuriebalinamos ir padengiamos specialiu sluoksniu; 60s rankos laikomos specialioje LED lempos šviesoje; nagai padengiami STRIP laku Jūsų pasirinkta spalva  iš Alessandro spalvų paletės;  60s rankos laikomos specialioje LED lempos šviesoje; po to nagai padengiami apsauginiu sluoksniu ir vėl  60s rankos laikomos specialioje LED lempos šviesoje; rankos ištepamos kremu.

Procedūros eiga pėdoms: pėdų dezinfekcija; sulyginamas nagų ilgis; nagams suteikiama forma; atstumdomos ir sutvarkomos odelės; nagų plokštelės nupoliruojamos, nuriebalinamos ir padengiamos specialiu sluoksniu; 60s nagai laikomi specialioje LED lempos šviesoje; nagai padengiami STRIP laku Jūsų pasirinkta spalva iš Alessandro spalvų paletės;  60s nagai laikomi specialioje LED lempos šviesoje; po to nagai padengiami apsauginiu sluoksniu ir vėl  60s laikomi specialioje LED lempos šviesoje; pėdos ištepamos kremu.

Procedūros trukmė apie 150 min.
Показать большеПоказать меньше
Полезная информация

Reguliari kaina 36 EUR
Nuolaida 30%
Pasiūlymo kaina 25 EUR

Akcijos sąlygos
• Privaloma registracija kupone nurodytu telefonu;
• Kuponas galioja iki 2018 m. balandžio 30 d.

Kontaktai
"BLINK" grožio studija
Žygimantų g. 14, Vilnius
www.blinkstudija.lt

Pardavime iki 2018 02 28 23:00 arba iki kol bus parduotas nustatytas kiekis.

Paslaugos teikėjas/organizatorius prisiima atsakomybę dėl paslaugos ir jos kokybės. Pinigai už kuponus negrąžinami. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Услугу предоставляет
Daiva Tamulevičienė
Žygimantų g. 14 Vilnius