По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Nugaros masažas

12.00
Nugaros Masažas
Dėl pastovaus skubėjimo, sėdimo darbo įtempiami nugaros raumenys. Visiems, norintiems atsipalaiduoti po sunkios dienos, užsimiršti bei pabėgti nuo kasdienės rutinos. Šis masažas ypatingai efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą ir pašalina nuovargį, suteikia stiprinantį sveikatą ir sukeliantį atsipalaidavimą efektą. Relaksacijos metu vyksta fiziologinių procesų stabdymas centrinėje nervų sistemoje, kurių dėka pasiekiama būsena artima sveikam miegui. Tai teigiamai veikia fizinę ir psichinę žmogaus sveikatą, vyksta viso organizmo sveikimas ir jaunėjimas.  Masažas atpalaiduoja raumenis, malšina stresą, mažina širdies ritmą bei kraujo spaudimą, didina kraujo apykaitą. Masažo metu naudojami natūralūs aliejai, kurie minkština drėkina odą.

Masažo negalima daryti esant:
- pakilusiai kūno temperatūrai, ūmiems uždegimams
- pūliniams kūno paviršiuje, odos bėrimams, daugybinėms karpoms
- polinkiui į kraujosruvas (mėlynės)
- moterims menstruacijų, nėštumo metu

Pagal užsienio gydytojų rekomendacijas, geriausia organizmui, kai masažas atliekamas vieną kartą savaitėje, tą pačią dieną, tuo pačiu metu. Tokiu būdu, organizmas pats skatinamas atsinaujinti ir „dirbti“,o mes masažo metu jam tai „primename“ ir padedame.

Сайт мероприятия: http://www.dailios.lt

Показать большеПоказать меньше
Полезная информация
Reguliari kaina 15 EUR
Nuolaida 20%
Pasiūlymo kaina 12 EUR

Akcijos sąlygos
  • Kuponas galioja vienai  procedūrai
  • Būtina išankstinė registracija kupone nurodytu telefonu
  • Kuponas galioja iki gegužės 30 d.
Kontaktai
GROŽIO GALERIJA DAILIOS
Gedimino g. 34, Kaunas
www.dailios.lt

Pardavime iki 2019 03 31 22:00 arba iki kol bus parduotas nustatytas kiekis.

Paslaugos teikėjas/organizatorius prisiima atsakomybę dėl paslaugos ir jos kokybės. Pinigai už kuponus negrąžinami. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Услугу предоставляет
UAB DALIKĖ
Apuolės g. 88 Kaunas