По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Palangos vasaros parko dienos bilietas už pusę kainos

10.00
Vasaros pramogos visada geriausiomis sąlygomis, tiems kurie planuoja žiemą!

Palangos vasaros parkas – tai išskirtinė pramogų ir poilsio vieta, kurioje poilsis jaukiose poilsio zonose derinamas su aktyviomis pramogomis tiek visai šeimai nuo mažiausių iki didžiausių, tiek draugų kompanijai. Čia galima patogiai įsitaisyti sėdmaišiuose ar hamakuose ir pailsėti nuo kurorto šurmulio.

Parkas įsikūręs J. Basanavičiaus gatvėje, šalia Jūratės ir Kastyčio skvero ir netoli Palangos tilto, ir yra pati didžiausia poilsio ir pramogų vieta Lietuvos pajūryje, teikianti pilną paslaugų spektrą.

Šiemet Palangos vasaros parke bus dar daugiau batutų, tarp kurių išskirtiniai olimpiniai batutai, leisiantys dar aukščiau pakilt į orą. Šalia batutų parke bus dar nematyta Lietuvoje pramoga – ypatingas kliūčių ruožas, kuriame galima išmėginti jėgas bei varžytis tarpusavyje.
Kaip ir kiekvieną vasrą, pačius mažiausius džiugins trijų aukštų žaidimų aikštelė. Taip pat, miesto gyventojus ir svečius kvies smagiai praleisti laiką atgimstantis Palangos mini golfas, nemokamų žaidimų zona ir senosios Palangos nuotraukų ekspozicija po atviru dangumi. Visa tai Palangos vasaros parką daro unikalia pramogų vieta prie Baltijos jūros. Parke vaikus džiugina ir netikėtai pasirodantys personažai ir animatoriai kurie stebina savo pasirodymais ir siurprizais.

Su šiuo kuponu Jums priklausys dienos bilietas NERIBOTOS trukmės apsilankymui Palangos vasaros pramogų parke.
Į kainą įskaičiuota naudojimasis parko pramogomis:

batutų zona;
kliūčių ruožas;
laipynių kambarys;
mini golfas.

Paslaugos teikėjas/organizatorius prisiima atsakomybę dėl paslaugos ir jos kokybės. Pinigai už kuponus negrąžinami. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Сайт мероприятия: http://www.vasarosparkas.lt

Показать большеПоказать меньше
Полезная информация

Reguliari kaina 20 EUR
Nuolaida 50%
Pasiūlymo kaina 10 EUR

Akcijos sąlygos
• Kuponas galioja nuo balandžio 28d. iki gegužės 30 d.
• Parko pramogomis galima naudotis tik geru oru (nelyjant lietui, neesant stipriam vėjui), rekomenduojama laisvalaikio/sportinė apranga
• Vienas asmuo gali įsigyti neribotą kiekį kuponų;

Pardavime iki 2018 02 28 22:00 arba iki kol bus parduotas nustatytas kiekis.

Услугу предоставляет
UAB Aktyvistas
Basanavičiaus g. 43 Palanga
Рег. № 302554357
НСО LT100006436214