По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018

Чт 11.10.2018 10:00 - Сб 13.10.2018 17:00
Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Vilnius
Data: 2018 m. spalio 11–13 d.
Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius

BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018 – paroda, kuriantiems estetiką

Atsinaujinusi ir išaugusi 24-oji tarptautinė paroda BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018 kviečia susipažinti su naujausiomis lietuviško baldų dizaino tendencijomis, atrasti geriausius interjero sprendimus, išvysti pasaulinio garso italų baldų gamintojo EDRA naujausias baldų kolekcijas ir geriau pažinti šio unikalaus prekinio ženklo filosofiją, pasisemti originalių idėjų, kaip sukurti patogią, stilingą ir funkcionalią savo namų aplinką.


Penkiose parodos ekspozicijų salėse bus pristatomos naujausios įvairios paskirties baldų kolekcijos, autorinio dizaino baldai, interjero tendencijos ir sprendimai, medžiagos, detalės bei įrengimai baldų gamybai.

Daugiau nei 100 baldų gamintojų, interjero specialistų, dizaino įmonių, kūrėjų, įrengimus, komponentus ir technologijas baldų pramonei pristatančių lyderių šiemet lankytojams kuria naują, unikalaus turinio parodą BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS.

MENAS INTERJERUI – naujas trijų dienų renginys kūrybiškiems užmojams

Pirmą kartą atskiroje parodos ekspozicijos salėje tris dienas vyks naujo formato renginys „Menas interjerui“, organizuojamas „Vilniaus galerijos“. Čia bus pristatomi išskirtiniai tapybos, grafikos, fotografijos, skulptūros bei taikomojo meno darbai, sukurti gerai žinomų Lietuvos menininkų.
Veiks jauniesiems meno kūrėjams įrengta zona, vyks meno kūrinių aukcionai bei kiti renginiai. Didžiąją dalį autorių bus galima sutikti prie jų darbams skirtų stendų, gyvai pasikalbėti ir pasiteirauti dėl patikusių kūrinių įsigijimo.

ARCHZONA – susitikimas su inovacijomis

Trečius metus parodoje veiks išskirtinė paroda specialistams – architektams ir interjero dizaineriams. Unikalaus formato ekspozicijose prisistatys 40 pasaulinio garso prekinius ženklus atstovaujančių įmonių, kurios demonstruos naujausius apdailos, apšvietimo, baldų, durų, fasadų, grindų, lubų, santechnikos, sienų dekoro ir kt. produktus bei paslaugas. Paskutinę parodos dieną – šeštadienį – ARCHZONA pirmą kartą savo erdvę atvers visiems užsiregistravusiems naujakuriams ir nekilnojamojo turto vystytojams. Registracija čia

Parodos BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS viešnia – pasaulinio garso baldų gamintoja EDRA, kompanija, kuri yra istorija

Italijos kompanija EDRA, visame pasaulyje pripažinta savo srities lyderė, sukūrusi ilgaamžę istoriją, kuri paremta aukščiausia kokybe, o ne baldų madomis ir tendencijomis. Kompanijos gaminami sofos ir baldai yra pritaikyti įvairioms aplinkoms – šiuolaikiniams ir tradiciniams namams, viešosioms erdvėms bei tarptautiniams muziejams. Išskirtinė EDRA baldų kolekcija bus pristatoma dizaino salėje visas parodos dienas. Čia veiks specialistų diskusijų ir bendravimo erdvės, vyks susitikimai su EDRA kūrėjais.

Parodos darbo laikas:
Spalio  11-12 d. - 10:00 - 18:00
Spalio  13 d. - 10:00 - 17:00
Kasų darbo laikas :
Spalio  11-12 d. - 9:30 - 17:30
Spalio  13 d. - 9:30 - 16:30

Daugiau informacijos: https://www.litexpo.lt/lt/parodos/baldai-dizainas-interjeras
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018 Чт 11.10.2018 10:00 Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Vilnius
Полезная информация
PVM sąskaitos faktūros už renginį išrašomos ne vėliau kaip iki sekančio mėnesio 15 d. renginiui pasibaigus.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 5 EUR vienos dienos bilietas internetu, 6 EUR kasose
- 4 EUR bilietas su nuolaida studentams, moksleiviams,  pensininkams, neįgaliesiems (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Организатор