logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Muzikinis spektaklis vaikams pagal D.Bisseto pasakas - „Pyp pyp!“.

Režisierius A.Giniotis.

Aktoriai: Judita Urnikytė, Gelminė Glemžaitė, Danas Kamarauskas, Mantas Zemleckas, Jonas Šarkus, Jurgis Marčėnas.

 

Donaldas Haroldas G. Bisetas (1910-1955) – britų rašytojas, aktorius, TV laidų kūrėjas iranimacinių filmų scenarijų autorius, su kuriuo Keistuolių teatras mažuosius Lietuvos žiūrovus supažindino dar prieš tris dešimtmečius pirmuosiuose savo spektakliuose „Kitą kartą“ bei „Aukštyn kojom“. Nonsenso stiliumi parašytos legendinio britų rašytojo pasakos mirgėte mirga įvairiausiomis keistenybėmis ir netikėtumais, kelia skaitytojams juoką ir verčia stebėtis, nes išmoningasis autorius įprastą pasaulį vaizduoja šmaikščiai ir nerimtai – tiesiog aukštyn kojomis!

 

Visi jau puikiai pažįsta varną Albertiną, sraigę Olaivą, paršiuką, kuris norėjo skraidyti ir daugelį kitų personažų, bet knygoje dar liko daug keistų pasakų gyventojų, kurie nekantravo susidraugauti su vaikais. Taigi, į spektaklį „Pyp pyp“ sugužėjo ir savo istorijomis bei nuotykiais pasidalinti nekantrauja žąsinėlis Viljamas, skruzdė Marta, karvė Taškė ir kiti šaunūs fermos gyventojai. „Pyp pyp“ – istorija apie žąsinėlio Viljamo bandymus atrasti bičiulių, kurie pypsėtų jo kalba: balandžiai burkavo, antys kvaksėjo, varnos medžių viršūnėse karkė, bet niekas, visiškai niekas mažyliui nesakė „Pyp pyp“.

 

Su jaunų aktorių komanda režisierius D.Biseto pasakas paverčia nepamirštamų nuotykių muzikine kelione, į kurią gali leistis tiek vaikai, tiek suaugę. Juk visi kartais pasiilgstame stebuklų ar dainų, visi slepiamės nuo keistų baimių arba ieškome naujų draugų!

События

Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить