logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

2023 m. standartinių šokių Europos čempionatas

Описание событияСкрыть описание

Šių metų standartinių šokių Europos čempionatas vyks Lietuvoje! 2023 m. gruodžio 2 d. (šeštadienį) AVIA SOLUTIONS GROUP arenoje ir vėl išvysime geriausius žemyno šokėjus! Po dvi stipriausias kiekvienos Europos šalies poras atvyks į Vilnių varžytis dėl čempionato apdovanojimų! Tarp geriausiųjų - ir Lietuvos šokėjai: E. Sodeika ir I. Sodeikienė bei G. Kalašnikovas ir D. Šemeškevičiūtė.
 

Europos čempionato finalas, pusfinalis ir ketvirtfinalis vyks vakaro dalyje nuo 19.00 val.

Varžybų atrankiniai turai (iki ketvirtfinalio) vyks dienos metu nuo 15.00 val. iki 17.00 val. 
 

Vakaro programoje nuo 19.00 val. žiūrovų laukia ne tik elegantiški standartinės progamos šokiai - lėtas valsas, tango, Vienos valsas, fokstrotas ir kvikstepas - bet ir Pasaulio sportinių šokių federacijos planetos reitingo Lotynų Amerikos šokių varžybos, kuriose šokėjai atliks sambą, čia čia čia, rumbą, pasodoblį ir džiavą. Sportinnkams akomponuos gyvos muzikos orkestras, o tarp Europos čempionato pasirodymų parengta įdomi parodomoji programa, kurioje - olimpinis breikas ir stilingasis hiphopas!

Daug aukščiausio lygio sportinių šokių pasirodymų, stilių ir žanrų įvairovė bei įkvepianti muzika - puikus derinys, garantuosiantis spalvingą ir smagų pirmojo žiemos šeštadienio vakarą!

Сайт мероприятия: http://www.dancesport.lt

События

Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить