По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(PERKELIAMAS) Kauno ''Žalgiris'' - Stambulo ''Fenerbahce''

Вт 24.03.2020 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
DĖMESIO!
Informuoja, kad rungtynės Kauno ''Žalgiris'' - Stambulo ''Fenerbahce'', kurios turėjo įvykti kovo 24 d. Kaune neįvyks.

Dėl pinigų grąžinimo už bilietus kreiptis bilietai@zalgiris.lt
 
Nuo pat dabartinės Eurolygos įkūrimo 2000-aisiais Kauno „Žalgiris“ joje rungtyniauja kiekvienais metais. Gilios krepšinio tradicijos, šlovinga istorija, nuoseklūs sportiniai rezultatai, aistringiausi ir ištikimiausi fanai – ši nenugalima kombinacija lemia tai, jog „Žalgiris“ yra užtikrintai įsitvirtinęs tarp Europos krepšinio elito.

Ketvirtąjį sezoną iš eilės Kauno „Žalgirio“ krepšininkų laukia naujojo formato Eurolygos varžybos, kuriose visos 18 komandų po du kartus sužais tarpusavyje. Tai reiškia, kad „Žalgirio“ arenoje išvysime visas stipriausias Europos klubinio krepšinio komandas.

Kiekvienų Eurolygos rungtynių metu „Žalgirio“ arenoje vyrauja pakili nuotaika ir vyksta užvedanti krepšinio fiesta. Kauno „Žalgiris“ žiūrovus kviečia ne tik stebėti krepšinio kovas su stipriausiomis Europos komandomis, bet ir išbandyti save nuotaikinguose rėmėjų žaidimuose, kuriuose ir laimėję, ir pralaimėję dalyviai sulaukia prizų.

Jau antrus metus iš eilės „Žalgirio“ arena yra labiausiai lankoma visoje Eurolygoje. Žalgiriečiai kviečia tęsti šią tradiciją, aistringai palaikyti komandą ir žygiuoti drauge per Eurolygą dar viename įspūdingame krepšinio sezone!

 
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(PERKELIAMAS) Kauno ''Žalgiris'' - Stambulo ''Fenerbahce'' Вт 24.03.2020 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Полезная информация
BILIETAI PARDUODAMI TIK KASOSE!

Nuolaidos:
netaikomos
Место проведения
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Литва
Организатор
VŠĮ ''Žalgirio krepšinio centras''
Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas
861644448; bilietai@zalgiris.lt
Рег. №: 302811111
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Мероприятие приостановлено (PERKELIAMAS) Kauno ''Žalgiris'' - Klaipėdos ''Neptūnas'' ПриостановленоПриостановлено(PERKELIAMAS) Kauno ''Žalgiris'' - Klaipėdos ''Neptūnas'' Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Мероприятие приостановлено (PERKELIAMAS) Kauno ''Žalgiris'' - Maskvos CSKA ПриостановленоПриостановлено(PERKELIAMAS) Kauno ''Žalgiris'' - Maskvos CSKA Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Мероприятие приостановлено (PERKELIAMAS) Kauno ''Žalgiris'' - Miuncheno ''Bayern'' ПриостановленоПриостановлено(PERKELIAMAS) Kauno ''Žalgiris'' - Miuncheno ''Bayern'' Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!