По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Revanšas. Lietuva - Italija. FIBA Pasaulio taurės atranka

Пн 25.02.2019 19:30
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
7.00 - 57.00
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė atranką į FIBA Pasaulio taurę Kinijoje užbaigs ten, kur ir pradėjo, - Klaipėdoje. Lietuva jau pateko į pirmenybes Kinijoje, tačiau likęs mačas – daugiau nei formalumas. Kol kas vienintelį pralaimėjimą atrankos etape patyrusi Lietuva būtent nusileido Italijos rinktinei rezultatu 65-70. Laikas revanšui ir paskutiniam taškui ant i.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Сайт мероприятия: http://www.krepsinionamai.lt

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Revanšas. Lietuva - Italija. FIBA Pasaulio taurės atranka Пн 25.02.2019 19:30 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 7.00 - 57.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

LKF ir „Mes už Lietuvą” nariai į rungtynes eina 30% pigiau! Nariu tapk čia: http://krepsinionamai.lt/naryste/ Nuolaida galioja iki 2019-02-01 arba pirmiems penkiems šimtams bilietų.

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: tarp antro ir trečio kėlinių - 15 min
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 
Место проведения
Dubysos g. 10-1 Klaipėda Литва
Организатор
Lietuvos krepšinio federacija
Birželio 23-osios g. 5 Vilnius
То же место проведения