По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Lietuvos kultūrizmo 28 - oji Taurė

Вс 07.10.2018 11:00
Tauragės kultūros rūmai, Tauragė
BENDRA INFORMACIJA APIE VARŽYBAS:
1. Projekto pavadinimas: Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikini 28 – oji atviroji Taurė. Sportininkų atranka į Europos ir Pasaulio čempionatus.

2. Projekto idėjos pristatymas (santrauka): Jau 28 kartą organizuojama Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikini atviroji Taurė. Varžybose dalyvauja Lietuvos miestų ir rajonų klubų komandos bei svečiai iš užsienio. Sportininkai gali rungtyniauti ir individualiai.

Pirmoje (rytinėje) varžybų dalyje vyksta: Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikini 28 – osios atvirosios Taurės atranka bei pusfinaliai.
Antroje (vakarinėje) varžybų dalyje vyksta: Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikini 28 – osios atvirosios Taurės finalai.

3. Projekto tikslai ir uždaviniai: Populiarinti kultūrizmą ir fitnesą Tauragėje ir Lietuvoje, propaguoti sveiką gyvenimo būdą, skatinti žmones sportuoti. Išaiškinti geriausius Tauragės apskrities bei Lietuvos sportininkus. Pasirengti tarptautinėms varžyboms. Suteikti galimybę Tauragės ir aplinkinių regionų gyventojams stebėti aukščiausio lygio Lietuvos ir užsienio sportininkų pasirodymus.

4. Projekto įgyvendinimo metodai: Organizavimas Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikini 28 – osios atvirosios Taurės varžybų.

5. Projekto įgyvendinimo vieta: Varžybos vyks 2018 m. spalio 6 – 7 d. Tauragės kultūros rūmuose, S. Dariaus ir S. Girėno 3, Tauragė. Varžybas organizuoja Tauragės AGK „VIKTORIJA“ bei Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacija.

6. Laukiami rezultatai: Įdomus renginys, surenkantis iki 500 žiūrovų.

7. Numatomas projekto tęstinumas ir išliekamoji vertė: Varžybos organizuojamos jau 28 metus kiekvienais metais.

8. Projekto įgyvendinimo terminai: Pasiruošimas varžyboms iki 2018 m. spalio 01 d. Varžybos vyks 2018 m. spalio 06 – 07 d.

10. Numatomas renginio dalyvių skaičius: apie 200

11. Numatomas renginio žiūrovų skaičius: iki 500

12. Projekto vadovo bei organizatorių kvalifikacija: Varžybas organizuoja Tauragės AGK „VIKTORIJA“ ir Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacija. AGK „Viktorija“ yra LKKRF narys. LKKRF yra tarptautinės IFFB federacijos narys.

13. Anksčiau vykdyti tokio pat ar panašaus pobūdžio projektai (nurodant, ar projektas buvo finansuotas iš Tauragės rajono savivaldybės biudžeto lėšų): 2008 metais Tauragėje buvo rengiamos jaunučių, jaunių ir jaunimo pirmenybės, Atvirosios Tauragės apskrities kultūrizmo ir fitneso „PROTEINAS.LT“ taurės pirmenybės bei 18 – oji Lietuvos Taurė ir Žemaitijos Taurė. 2009 metais buvo surengtas Lietuvos 29 – asis Čempionatas. 2011 metais įvyko 31 – asis Lietuvos Čempionatas. 2013 m. rudenį 23 – čioji Lietuvos Taurė. 2016 m. rudenį 26 – oji Lietuvos Taurė. 2018 m. pavasarį 38 – asis Lietuvos Čempionatas bei Lietuvos jaunimo pirmenybės. Visos šios varžybos sėkmingai bus ir toliau organizuojamos Lietuvoje. Visos rengiamos varžybos buvo finansuotos iš Tauragės rajono savivaldybės biudžeto lėšų.


Pagarbiai,

LKKRF Teisėjų kolegijos pirmininkė, tarptautinės kategorijos teisėja,
AGK „VIKTORIJA“ pirmininkė Sandra Martinkienė
Tel. 8 – 685 – 81775
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Lietuvos kultūrizmo 28 - oji Taurė Вс 07.10.2018 11:00 Tauragės kultūros rūmai, Tauragė
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 10:00
Renginio trukmė: 5 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 25% moksleiviams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Dariaus ir Girėno g. 3, Tauragė Tauragė Литва
Организатор
То же место проведения