logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

(ATŠAUKTAS) DŽIAZO VAKARAS su aktore Inga Šepetkaite ir pianistu Kazimieru Krulikovskiu

Вт 28.05.2024 20:00
Teatro KITAS KAMPAS kavinė-baras, Vilnius
ATNAUJINTA 2024.05.27

Pranešame, kad atšauktas renginys “DŽIAZO VAKARAS su aktore Inga Šepetkaite ir pianistu Kazimieru Krulikovskiu”, kuris turėjo įvykti gegužės 28 d. Vilniuje.
Pirkę kasose arba pagal išankstinę sąskaitą prašome užpildyti pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application
Prašymai priimami iki birželio 10 d.

Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2024 metų birželio 10 dienos.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

 
Improvizacijos teatro KITAS KAMPAS namuose vėl skambės užburiančios ir visiems puikiai pažįstamos džiazo dainos! Juk improvizacija neatsiejama nuo džiazo, o džiazas nuo improvizacijos!
 
DŽIAZO VAKARĄ savo talentu visus žavės Inga Šepetkaitė – profesionali aktorė ir teatro KITAS KAMPAS improvizatorė. Ingą, anksčiau buvusią grupės „Delasferos“ pagrindinę vokalistę ir tekstų autorę, dabar dažnai galima išgirsti dainuojančią spektakliuose bei muzikinėse kolaboracijose su kitais atlikėjais ir kompozitoriais.
 
Drauge su Inga išvysime ir talentingą pianistą Dominyką Kazimierą Krulikovskį, aktyviai koncertuojantį su įvairiais kolektyvais bei atlikėjais, tarp kurių grupė SHOWER, Dominykas Vaitiekūnas, „Castor Stetson“, „Vilnius JJAZZ ensemble“, choras „Artyn“. Kazimierą ne kartą galėjote išvysti ir teatro KITAS KAMPAS pasirodymuose.
 
Gegužės 28 d. vakarą išgirsime ne tik legendinių džiazo atlikėjų, tokių kaip Nina Simone, Etta James bei Ben S. Kingo, bet ir kitus gerai žinomus džiazo kūrinius, kurie buvo aranžuoti ir atlikti daugybės džiazo muzikantų, tokių kaip Julie London ir Ella Fitzgerald ir kt.
 
Vakaro metu skambės ne tik vokalinės kūrinių interpretacijps, bet ir klavišines improvizacijos, o visus džiazo kūrinius apjungs gražiausi istorijoje parašyti menininkų meilės laiškai, citatos ir pamąstymai apie meilę.
 
Susitinkame padžiazuoti gegužės 28 dieną, teatro KITAS KAMPAS namuose-kokteilių bare, Malūnų g. 4, Užupyje, 20:00 val.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(ATŠAUKTAS) DŽIAZO VAKARAS su aktore Inga Šepetkaite ir pianistu Kazimieru Krulikovskiu Вт 28.05.2024 20:00 Teatro KITAS KAMPAS kavinė-baras, Vilnius
Мероприятие (ATŠAUKTAS) DŽIAZO VAKARAS su aktore Inga Šepetkaite ir pianistu Kazimieru Krulikovskiu
Дата / Время Вт 28.05.2024 20:00
Место проведения Teatro KITAS KAMPAS kavinė-baras, Vilnius
Полезная информация
Dėmesio! Pavėlavę žiūrovai į salę neįleidžiami. Prašome atsakingai įvertinti atvykimo laiką į teatrą ir nevėluoti.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19 val.
Renginio trukmė: ~1 val
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Teatro KITAS KAMPAS kavinė-baras
Malūnų g. 4 Vilnius Литва
Организатор
Improvizacijos teatras, VšĮ
Malūnų g. 6-9, Vilnius
teatras@kitaskampas.lt / +37067348278
Рег. №: 302576211
НСО ND
Мероприятие (ATŠAUKTAS) DŽIAZO VAKARAS su aktore Inga Šepetkaite ir pianistu Kazimieru Krulikovskiu
Дата / Время Вт 28.05.2024 20:00
Место проведения Teatro KITAS KAMPAS kavinė-baras, Vilnius
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить