По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(ATŠAUKTAS) Romeo and Juliet & Pink Floyd | KAUNAS

Чт 16.04.2020 19:00
VDU didžioji salė, Kaunas

«Romeo and Juliet & Pink Floyd»


Pasaulio turas! Premjera!
International Cultural Foundation &
Vienos šokio teatras pristato:
Teatralizuotas šokių šou
«Romeo ir Džuljeta muzika Pink Floyd»

Balandžio 16 d. KAUNAS / VDU didžioji salė - 19:00 Val.

Sensacija Lietuvos kultūros gyvenime!

Visiems šiuolaikinio šokio baleto mėgėjams suteikiama unikali galimybė užeiti ir savo akimis pamatyti romantišką šou „Romeo ir Džuljeta“ , šiuolaikiniame aiškinime, grojant garsios kultinės grupės „Pink Floyd“ muzikai. Tai originalus šou pakeitęs požiūrį į amžinąją Šekspyro istoriją, kuri sukėlė didžiulį Euriopos žiūrovų rezonansą, kur spektaklis buvo priimtas su didžiuliu pasisekimu.

Tai vienas iš unikaliausių ir didelio masto spektaklių pasaulio teatro scenoje su instaliacijomis, pilnas spalvingų specefektų, šviesos fejerverkų, nepaprastų kostiumų ir romantiškų emocijų.

 Šou baletas „Romeo ir Džuljeta“ – tai drąsių idėjų, minčių ir vienos iš sėkmingiausių mūsų laikų roko grupių novatoriškos muzikos derinys. Novatoriškumas taip pat yra tame, kad jis drąsiai patiki pagrindinius vaidmenis geriausiems ir garsiausiems aktoriams, dirbantiems įvairiose aikštelėse visame pasaulyje.

 Rinktinė emocinė muzika „Pink Floyd“, legendiniai garsiosios grupės hitai: Another Brick In The Wall, Money, Time, Comfortably Numb ir kiti, neįprasta plastika,  elegantiškas ir rinktinis Džuljetos šokis, nuostabi Romeo choreografija, vietoj dekoracijų – šviesos efektai ir vaizdo instaliacijos! Visa tai panardina žiūrovą į nemirtingą Šekspyro istoriją apie du Veronos įsimylėjusius, leidžia pakeisti žiūrovo požiūrį į šiuolaikinę klasiką ir pažvelgti į ją iš kitos pusės!

 „Romeo ir Džuljeta“ – tai grynas menas, kuris neabejotinai sužavės publiką ir visus, kas pirmą kartą pamatė šį grožį. Šviesa, šešėlių žaismas ir aukščiausios klasės šokis – nuostabus pasirodymas, pilnas iliuzijų, plastikos ir muzikos.

Išsamiau: http://romeo.incultfund.com/home-lt

 

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(ATŠAUKTAS) Romeo and Juliet & Pink Floyd | KAUNAS Чт 16.04.2020 19:00 VDU didžioji salė, Kaunas
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-6
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

 

Обратите внимание, что перед покупкой билетов вы должны оценить текущую ситуацию с объявленными ограничениями Правительства Литовской Республики на мероприятия и их участников в связи с COVID-19. Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
VDU didžioji salė
S. Daukanto g. 28, Kaunas Kaunas Литва
Организатор
VŠĮ Tarptautinis kultūros fondas
Laisvės pr. 60 Vilnius
+370 610 99320 / inter.cultfound@gmail.com
Рег. №: 304843296
Тот же организатор То же место проведения
Мероприятие приостановлено (KLAIPĖDA) Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet ПриостановленоПриостановлено(KLAIPĖDA) Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Мероприятие приостановлено (KAUNAS) Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet ПриостановленоПриостановлено(KAUNAS) Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet VDU didžioji salė, Kaunas
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Мероприятие приостановлено (MARIJAMPOLĖ) Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet ПриостановленоПриостановлено(MARIJAMPOLĖ) Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet Marijampolės kultūros centras, Marijampolė
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Мероприятие приостановлено (VILNIUS) Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet ПриостановленоПриостановлено(VILNIUS) Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!