По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

VMT spektaklis | TRIO (BRAMSO, ŠUMANO IR KLAROS ŠUMAN MEILĖS ISTORIJA)

Ср 20.03.2019 18:30
6.89 - 17.00
Описание событияСкрыть описание
Ankstyvą 1853 metų rudenį vengras smuiko virtuozas Jožefas Joachimas pristato jauną talentingą kompozitorių Johanesą Bramsą tuo metu savo šlovės zenitą pasiekusiam kompozitoriui Robertui Šumanui. Šumaną įkvepia draugystė su tikrai pribloškiančio talento jaunuoliu, jaunasis Bramsas įneša aistringo jaudulio ir į Šumano žmonos Klaros, pasaulinio garso pianistės, gyvenimą. Neįprastą meilės trikampį, į kurį įsipina ir smuikininko Joachimo jausmai, kursto ir palaiko ypač neįprastas, neapčiuopiamas, bet pats svarbiausias kiekvieno iš jų gyvenime elementas – muzika.
Pjesės „Trio“ autorė Israela Margalit labiau žinoma ne kaip dramaturgė, bet kaip su garsiausiais pasaulio orkestrais sėkmingai gastroliuojanti pianistė. Tad nenuostabu, kad jos pjesė remiasi trijų garsių muzikų – Roberto Šumano, Klaros Šuman bei Johaneso Bramso – santykiais ir asmeninės aistros bei kūrybinio egoizmo konfliktu.
Apie kūrybos ir gyvenimo aistrą pasakojantį spektaklį „Trio“ su Mažojo teatro aktoriais Mantu Vaitiekūnu, Tomu Rinkūnu, Valda Bičkute ir Jokūbu Bareikiu sukūrė vengrų režisierius Peteris Galambosas. Spektaklyje skleidžiasi sudėtinga iškilių asmenybių likimų drama, kupina ugningų jausmų ir dvasią pakylėjančios muzikos.

Režisierius – Peter Galambos (Vengrija)
Muzika: Šumano, Bramso, Betoveno, Csaba Vedres (Vengrija)


Vaidina:
KLARA VYK ŠUMAN
- Valda Bičkutė
ROBERTAS ŠUMANAS - Mantas Vaitiekūnas
JOHANESAS BRAMSAS - Tomas Rinkūnas
JOŽEFAS JOACHIMAS  -  Jokūbas Bareikis
VIENUOLĖ -  Rasa Jakučionytė

Veiksmo vieta: Šumanų šeimos svetainė Diuseldorfe
Veiksmo laikas: Tarp 1853 - ųjų rugsėjo ir 1856 - ųjų liepos

Pjesė yra fikcija, vaizduojanti Roberto Šumano, Klaros Vyk Šuman ir Johaneso Bramso gyvenimą, iš dalies besiremianti realiais įvykiais ir istoriniais faktais.

PREMJERA – 2013 m. balandžio 26 d.
II dalių spektaklis (2 val. 50 min.)
События
Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить