logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Komandiruotė

Сб 13.07.2024 19:00 - Вс 14.07.2024 22:00
Описание событияСкрыть описание

Apie Komandiruotę. Trys draugai, Airidas ir du Mantai, kartu su visa komanda sėda į savo senutėlaitį kemperį ir jau ketvirtus metus pasileidžia aplink Lietuvą. Kiekvieną dieną stoja vis kitoje vietoje, kur susitinka su žiūrovais ir taip, kol po dviejų savaičių sugrįžta atgal į Vilnių. Kiekvienas renginys turi ir specialų svečią, kuris bus paskelbtas šiek tiek vėliau. O kam eiti gyvai, jei viską įdedate į internetą, sakysite jūs. Įdedame, bet tik dalį ir ta dalis su kiekvienais metais vis mažėja. Tad norint patirti tikrą Komandiruotės dvasią, visada kviečiame susitikti gyvai. Šis formatas sugalvotas tam, kad galėtume kaip įmanoma betarpiškiau praleisti vakarą, tad po pasirodymo visada kviečiame nusifotografuoti, pakalbėti, prisėsti šalia ir nebūtinai skubėti namo.
 

SVARBU: Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Renginio metu vartojama necenzūrinė leksika, todėl tėvai atsako patys už vaikų dalyvavimą. Į renginį atsineškite savo sulankstomas kėdutes!

События

Мероприятия не были найдены
Купить билет Komandiruotė Bikėnuose: ''Dručkio stovykla'' ПопулярноеПопулярноеKomandiruotė Bikėnuose: ''Dručkio stovykla'' Dručkio stovykla, Zarasų raj.
Купить билет Komandiruotė Vilniuje: ''Grįžta vyrai iš Komandiruotės'' ПопулярноеПопулярноеKomandiruotė Vilniuje: ''Grįžta vyrai iš Komandiruotės'' Kalnų parkas, Vilnius
Загрузка...
Перезагрузить
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить