По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(Atšauktas) J. Miltinio dramos teatras | PREMJERA! ''Čechovas boksininkas''

Сб 24.11.2018 18:00
Juozo Miltinio dramos teatras, Panevėžys
Pranešame, kad spektakliai J. Miltinio dramos teatras | ''Čechovas boksininkas'', turėję įvykti 11.24, 11.25, 12.07 12.28 dienomis, yra atšaukiami.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2018 metų gegužės lapkričio 29 d.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.


J.Miltinio dramos teatras | PREMJERA! "ČECHOVAS BOKSININKAS"

Dviejų dalių komedija
Režisierius Alius Veverskis
Premjera 2018 m. lapkričio 24, 25 d.
Scenografė ir kostiumų dailininkė Berta Boculaitė
Kompozitorius Jonas Jurkūnas
Šviesų dailininkas Julius Kuršis

Vaidina: Marius Cemnickas, Toma Razmislavičiūtė-Juodė, Albinas Kėleris, Justina Nemanytė, Emilis Pavilionis, Ieva Savickaitė, Laimutis Sėdžius, Akvilė Vitkūnaitė, Gintautas Žiogas.

Viešo atlikimo teisės priklauso DILIA agentūrai, Praha.

„Nekankinamas išsiduosiu, kad prieš dvidešimt metų Čechovo nemėgau. Kad anuomet beveik nieko jo parašyto nesu skaitęs – čia jau kitas reikalas. Bet nemėgau jo. Šiandien jau žinau, kad kur kas labiau nei jo pjesių, negalėjau pakęsti suakmenėjusių jo interpretacijų.

Nesu tikras, kada Čechovas pradėjo man patikti, tačiau žinau, kad įklimpau jame giliai. Ir ėmiau mąstyti apie pjesę jo garbei. Žinojau, kad joje bus visi jo personažai gydytojai, nes iš savo rašymo patirties žinau, jog apie asmeninius jausmus rašosi įtikinamiausiai. O ir Čechovas savo dramų bei apsakymų gydytojų personažuose yra arčiausiai pats savęs. Bet palaipsniui išsiaiškinau, kad pas A. P. Č. geri ne tik gydytojai, bet ir puikios moterys. Visus jis permatė kiaurai, kaip rentgenas.

Taigi parašiau gydytojo dedikaciją kolegai. Iš pradžių pjesės pavadinimas buvo GYDYTOJAI ir ji turėjo būti dalis pilnametražio projekto RANKDARBIAI, kuris turėjo prasidėti Havelo farsu, jį sekė brechtiška procesija, o baigtis viskas turėjo su Čechovu prie samovaro. Tačiau, kaip yra sakęs Janas Werichas (čekų teatro ir kino aktorius, tekstų teatrui ir kinui autorius, tarpukario avangardinio teatro vienas iš pradininkų, – vert. past.), „gebėjimas rašyti apie teatrą gimsta iš teatro praktikos“, tad kuo toliau į mano pjesę ėmė skverbtis požiūris į mūsų teatrinę aplinką ir rašytojo padėtį 2000-ųjų Slovakijoje. Pamėginau įsivaizduoti, kuo verstųsi Čechovas, jei būtų rašęs šiandieninėje Rusijoje. Gal būtų rašęs televizinę situacijų komediją, kaip neseniai dariau aš? Nuo ten iki šioje pjesėje sukurtos carinės televizijos – tik vienas žingsnis. Taigi sitkominės „Trys seserys“ – tai veikiau autoparodija nei orgija klasiko motyvais.

ČECHOVAS – BOKSININKAS yra mano paskutinė senojo tūkstantmečio pjesė. Rašiau ją Budmericuose, 2000 m. gruodžio 6-14 dienomis. Nors jau seniai rašau nešiojamu kompiuteriu, šį tekstą ir vėl rašiau kaip kadaise – juodu rašalu į seną tėvo sąsiuvinį kietu viršeliu. Tada pjesę išbraukiau, išvaliau ir sąžiningai perrašiau elektroniniu formatu. Ir nuo tada vėl viską rašau ekrane.“

Viliam Klimáček

Juozo Miltinio dramos teatras
www.miltinio-teatras.lt ir https://www.facebook.com/JuozoMiltinioDT
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(Atšauktas) J. Miltinio dramos teatras | PREMJERA! ''Čechovas boksininkas'' Сб 24.11.2018 18:00 Juozo Miltinio dramos teatras, Panevėžys
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val. 30 min.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Laisvės a. 5, Panevėžys Panevėžys Литва
Организатор
J. Miltinio dramos teatras
J. Miltinio dramos teatras
Laisvės a 5 Panevėžys
Тот же организатор То же место проведения