По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

DOMINO teatras | komedija DAKTARAS | VILNIUS

Пн 22.10.2018 19:00
Domino teatras, Vilnius
„DAKTARAS“
Komedija

Režisierius: Adolfas Večerskis
Autorius: Branislavas Nušičius (Бранислав Нушић)
Dailininkas: Linas Liandsbergis
Kostiumų dailininkas: Zita Gustienė

Vaidina:

Viktoras Svarovskis – Saulius Siparis
Marko – Marius Jampolskis
Valentinas – Eimutis Kvoščiauskas
Miloradas – Deividas Norvilas-Deivis
Klara – Edita Užaitė
Profesorius Raiseris – Kostas Smoriginas, Adolfas Večerskis
Slavka – Ineta Stasiulytė, Toma Vaškevičiūtė
Draga – Gabija Jaraminaitė, Redita Dominaitytė, Dalia Brenciūtė
Mara – Ligita Kondrotaitė, Dalia Brenciūtė
Nikoličius – Mindaugas Jusčius, Rimantas Giedraitis

Pagal žymaus rašytojo ir dramaturgo Branislavo Nušičiaus (Бранислав Нушић) pjesę pastatyta komedija priblokš žiūrovus charakteringų personažų bei juokingų situacijų gausa.

Teatro scenoje žiūrovai išvys visą būrį žymiausių Lietuvos aktorių: Saulių Siparį, Marių Jampolskį, Andrių Bialobžeskį, Inetą Stasiulytę, Kostą Smoriginą, Eimutį Kvoščiauską, Editą Užaitę, Tomą Vaškevičiūtę ir kitus. O taip pat, pirmą kartą šio žanro scenoje debiutuoja žymusis atlikėjas Deivis. Šios komedijos režisieriumi, po ilgos pertraukos, tapo Adolfas Večerskis, „Domino“ teatro žiūrovams pažįstamas kaip populiariojo spektaklio „Meilė pagal grafiką“ kūrėjas.

„Tai bus didžiausias mūsų teatro pastatymas, kuriame dirbs tokia unikali ir visiems puikiai pažįstama komanda. Šis spektaklis, manau, nustebins daugelį ne tik savo režisūriniais sprendimais, bet ir personažų charakteriais, kuriuos įkūnys talentingi aktoriai“, – sako teatro įkūrėjas Egidijus Baranauskas.

Turtingos šeimos galva nutaria pasipuikuoti prieš aplinkinius ir nusprendžia savo sūnui suteikti filosofijos mokslų daktaro išsilavinimą. Tačiau krimsti mokslų jam nelemta dėl jo lengvabūdiško gyvenimo. Tad mokytis, jo atžalos vardu bei pavarde, išsiunčiamas sūnaus draugas. Po kelerių metų studijų užsienyje grįžta sūnaus draugas su filosofijos mokslų daktaro diplomu. Tačiau netikėta telegrama sujaukia turtingo jaunuolio tėvo planus ir atskleidžia tikrąją daktaro laipsnio prie sūnaus pavardės kainą. Įkandin telegramai į namus atskriejęs laiškas pribloškia tėvą.Į jo namus atvyksta profesorius, marti ir anūkas?! Ramus tėvo gyvenimas virsta pragaru…

Branislavo Nušičiaus komedines pjeses itin mėgsta įvairūs pasaulio teatrai. Visi pastatymai sulaukia neįtikėtino populiarumo. Daugelis šio autoriaus pjesių yra virtę kino filmų scenarijais, sulaukę daugybės apdovanojimų. Kaip tikina daugelis kritikų, neveltui savo laiku pats autorius yra pasakęs: „Geriau mirti gyvenant, nei gyventi mirusiam“.

Daugiau informacijos:
www.dominoteatras.lt
Domino teatras Facebook
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
DOMINO teatras | komedija DAKTARAS | VILNIUS Пн 22.10.2018 19:00 Domino teatras, Vilnius
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 20 minučių
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos:

- su Daily Card kortele 10% nuolaida 2 bilietams (kontrolės metu pateikti kortelę). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį.
- Studentams 10%. Į nuolaidos laukelį vesti kodą ''studentas''.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Место проведения
Savanorių pr. 7 Vilnius Литва
Организатор
Komedijos teatras, VšĮ
Žalgirio g. 135 Vilnius
Тот же организатор То же место проведения