По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

DOMINO teatras | komedija SEX GURU | KAUNAS

Сб 12.01.2019 19:00
Renginių Oazė, Kaunas
12.00 - 15.00
„SEX GURU“
Interaktyvus šou-komedija (N-18)

Režisierius: Sakalas Uždavinys
Autorius: Volfgangas Vainbergeris (Wolfgang Weinberger)
Dailininkas: Vojtekas Stefanekas (Wojciech Stefaniak)
Kostiumų dailininkas: Ruslanas Rybakovas

Vaidina:
Sex Guru – Algis Ramanauskas

Dėmesio! Šis šou gali pakeisti tavo gyvenimą! Šis spektaklis be išimčių skirtas tik asmenims nuo 18 metų.

Kaip dažnai turėtum užsiimti seksu? Ar esi tam per senas/jaunas/storas/gražus? Ko iš tiesų nori moterys ir vyrai? Ar vienodas problemas vyrai ir moterys sprendžia skirtingai? Ar žinai, kodėl pačios gražiausios moterys dažniausiai lieka vienišos? Manai, kad tavo seksualinis gyvenimas puikus? Tikrai tuo tiki? Ateik ir išgirsk visiems puikiai žinomas, bet šokiruojančias tiesas.

Pagrindinį vaidmenį šiame šou atlieka žinomas televizijos laidų vedėjas, muzikantas Algis Ramanauskas. Scenoje jis tampa tikru lektoriumi bei sekso (ir ne tik) ekspertu.

„Džiaugiuosi galėdamas bent teatro būdu lytiškai apšviesti Lietuvos publiką ir būti lytiškai jos apšviestas pats“, – apie šou sako A. Ramanauskas.

„Perfrazuojant fiziką Ričardą P. Feinmaną, spektaklis, kaip seksas: žinoma, gali duoti tam tikrų praktinių rezultatų, bet mes tai darome ne todėl“, – užsimena interaktyvaus šou režisierius S. Uždavinys.

„Sex guru“ yra intymiai atviras, bet tuo pat metu juokingas interaktyvus šou suaugusiems, kuriame scenoje esantis lektorius tampa kiekvieno iš mūsų vedliu per seksualinį labirintą. Aktorius, nors ir komiškai, tačiau gan pikantiškai, išlaikydamas atstumą, pristato žiūrovams daug praktiškų patarimų ir gudrybių, kaip paįvairinti seksualinį gyvenimą. Šou padės daugeliui atrasti atsakymus į klausimus, kurių anksčiau neišdrįsdavote užduoti, bet kurie visą laiką domino, kaitino kraują bei vaizduotę. Jei visgi esi vienas iš nedaugelio laimingųjų, kurie neturi problemų savo seksualiniame gyvenime – neatsisakyk puikios pramogos – ateik ir sužinok kitų paslaptis.

Šio interaktyvaus šou  ekspertai įrodys, kad svarbiausia žmonių santykiuose – komunikacija, o jos nebuvimas dažniausiai atveda į aklavietę, net skyrybas.

„Sex guru“ – tai unikalus šou, kuriame pagrindiniais dalyviais taps patys žiūrovai. Tai savotiškas eksperimentas, kuris gali pakeisti daugelio žiūrovų požiūrį į vyro ir moters santykius, o kai kurių – net gyvenimus.

Šis interaktyvus šou „Sex guru“ yra pastatytas pagal austrų autoriaus Volfgango Vainbergerio (Wolfgang Weinberger) pjesę. Didžiojoje Britanijoje ne vienerius metus jis žinomas ne tik kaip autorius, bet ir kaip atlikėjas.

„Prieš spektaklį kiek nustebina tema. Neįprasta, kad lietuviai kalbės apie seksą. Tačiau lūkesčiai išpildomi su kaupu. Galėčiau pasakyti, kad šis spektaklis – tai geras meilės aktas su labai linksma pabaiga. Neįsivaizduoju, kas dar geriau Lietuvoje už Algį Ramanauską gali atlikti tokį vaidmenį“, — žurnalistas ir prodiuseris Edvardas Žičkus.

„Natūralu, kad nėra lengva kalbėti apie tokius dalykus ir žmogus turi būti labai drąsus, kad atsistotų ir vestų visą šitą šou“, – dainininkė Evelina Anusauskaitė.

„Spektaklyje užsimezga labai gilus ryšys tarp aktoriaus ir publikos. Tai labai svarbu. Tai ne vieno vyruko, vaidinančio „Sex guru“ šou. Šio šou idėja ne tokia. Niekas nė nenumano, ko iš šio šou gali tikėtis ir ką išvys atėję. Algis šaunus vyrukas. Kiekviename šou jis kviečia vieniems pabūti su realybe“, – pjesės autorius Volfgangas Vainbergeris.

Daugiau informacijos:
www.dominoteatras.lt
Domino teatras Facebook
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
DOMINO teatras | komedija SEX GURU | KAUNAS Сб 12.01.2019 19:00 Renginių Oazė, Kaunas 12.00 - 15.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 20 minučių
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-18
Nuolaidos:
- Studentams 10% (nuolaidai pritaikyti suveskite kodą ''studentas'')
- su Daily Card kortele 10% nuolaida 2 bilietams (kontrolės metu pateikti kortelę). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Baltų pr. 16 Kaunas Литва
Организатор
Komedijos teatras, VšĮ
Žalgirio g. 135 Vilnius
Тот же организатор То же место проведения