По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Ilja Sobolev STAND UP Vilnius / Илья Соболев в Вильнюсе

Вс 25.11.2018 18:00
Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius
16.50 - 31.50
Pramogų salė "Vakaris Vilnius" ir "SHOW LIFE" pristato: Pirmą kartą Baltijos šalyse! Lapkričio 25 d. koncertų salėje VAKARIS pasirodys populiarus rusų komikas ILYA SOBOLEV su soliniu "STAND UP" koncertu «Перевернём комедию!» Ilya Sobolev - rusų komikas, muzikantas, "Comedy Club" rezidentas, "Smirnovas, Ivanovas, Sobolevas" trio narys. Anksčiau dalyvavo daugelyje humoristinių TNT kanalo projektų - «Смех без правил», «Убойная лига», "Comedy Battle". Ilya Sobolev - talentingas komikas, kuris scenoje sugeba sujungti ekspromtą su paruoštais monologais. Jo pasirodymus sudaro improvizacija ir bendravimas su svečiais temomis, kurios dažniausiai nėra transliuojamos televizijoje. Komiko nuoširdus, drąsus humoras visada šiltai ir teigiamai priimamas auditorijos, o jo atviras dialogas leidžia pajusti tikros komedijos atmosferą visose jos apraiškose. Koncertas prasideda 18:00. Durys atidaromos 17:00. Rekomenduojamas amžiaus cenzas 18+!
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Ilja Sobolev STAND UP Vilnius / Илья Соболев в Вильнюсе Вс 25.11.2018 18:00 Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius 16.50 - 31.50
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Kalba: rusų k.
Durys atidaromos: 17:00
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-18
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
A. Stulginskio g. 8 (''Pramogų bankas'' 3-4 aukštai) Vilnius Литва
Организатор
Julian Tkačiov
Julian Tkačiov
Kuršių g. 2 Vilnius