По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

''LEDI''

Пн 12.03. 2018 19:00
Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
20.00 - 46.00
AVANTIŪRINĖ KOMEDIJA
Garsaus amerikiečių rašytojo ir dramaturgo Garzono Kanino pjesė.

Spektaklio herojė tai žavinga, bet visiškai netaktiška ir baisiai neišauklėta persona. Naujas rusų milijonierius, jos sugyventinis, išsigandęs dėl savo reputacijos, nutarė nesutramdomai damai samdyti gražių manierų mokytoją. Bet auklėtojas greitai užmiršta apie pedagoginę etiką ir netrukus pats išprovokuoja negirdėtą skandalą.

Rusijos pirma balerina A. Voločkova nesiliauja ir toliau kaitinusi gerbėjų kraują. Savo socialiniame tinkle „Instagram“ turi 515 tūkstančių gerbėjų.

Spektaklyje vaidina populiarūs kino ir teatro artistai: Sergej Astachov, Andrej Charitonov, Georgij Martirosian, Aleksandr Šavrin, Ilja Sokolovskij, Aleksandr Chovanskij.

Kalbant apie puikų aktorių sąstatą, verta verta prisiminti spektaklio „Ledi“ autorių. Tai garsus amerikiečių rašytojas ir dramaturgas Garson Kanin, kurio jau nėra gyvųjų tarpe, bet jo kūryba gyvuoja kine ir teatre.
Показать большеПоказать меньше
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Taikos pr. 70 Klaipėda Литва
Организатор
A. Guzausko pramogų firma Sekvencija
Šilutės pl. 20-17 Klaipėda
Рег. № 140485199
НСО LT404851917