По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Muzikinė komedija KARŠTOJI KIRPĖJO KĖDĖ | Kaunas

Чт 10.01.2019 19:00
Renginių Oazė, Kaunas
13.20 - 15.20
Premjera
Komedija
KARŠTOJI KIRPĖJO KĖDĖ


VAIDINA:
ŽVAIGŽDĖ – Neringa NEKRAŠIŪTĖ
KIRPĖJAS – Ramūnas ŠIMUKAUSKAS
GROŽIO SALONO GRIMERĖ – Eglė KRASNOVĖ

Intriguojančios, atviros, kupinos gražaus humoro ir romantiškų atspalvių pagrindinio komedijos herojaus KIRPĖJO ( aktorius Ramūnas Šimukauskas) pasakojamos istorijos, skirtos netikėtai į grožio saloną atvykusiai estrados Žvaigždei (dainininkė ir aktorė Neringa Nekrašiūtė), kuri salone įkvėpta Kirpėjo pasakojimų, ima ir sudainuoja nuoširdžiausias savo būsimo koncerto dainas.

O Jūs ar pasitikite kirpėju, pas kurį einate kirptis? Nepagalvojote, kad kartais kirpėjas gali būti ir  blogos nuotaikos? O gal jis apskritai nemėgsta savo darbo? Jūsų kirpėjas taip pat daug kalba ir neleidžia pasakyti nė žodžio? Jūs jaučiatės saugiai, kai kirpėjas kerpa aštriomis žirklėmis Jūsų plaukus ar senoviniu skutimosi peiliu skutinėja Jums kaklą ir gali tyčia ar netyčia čirkštelti per miego arteriją? Apie tai nepagalvojote? Tai ir negalvokite. Nusiraminkite. Jūsų kirpėjas normalus. Na, tikriausiai?! Bet mūsiškis kirpėjas (aktorius Ramūnas Šimukauskas) - kiek neprognozuojamas, keistas ir labai daug kalbantis, tačiau be galo nuoširdus ir atviras.

Taigi, įsivaizduokite - grožio salonas. Pas tokį daug kalbantį kirpėją netikėtai užklysta didelė scenos žvaigždė (dainininkė ir aktorė – Neringa Nekrašiūtė), kuriai vos už poros valandų koncertas arenoje, o makiažas ir šukuosena nepadaryta, nes grimerė susilaužė ranką, o gal net ir koją. O čia ir prasideda vystytis visa istorija. Žvaigždė netikėtai grožio salone ima ir sudainuoja geriausias savo būsimo koncerto dainas. O kirpėjas papasakoja savo ir klientų romantiškiausias, linksmiausias ir slapčiausias istorijas.
Kviečiame ateiti ir pamatyti, ar tik ne Jūsų istorijas išpasakos kirpėjas!

Trukmė – 1 val. 30 min.
Bilietus galima įsigyti – www.bilietai.lt ir renginių vietose!
Facebook.com/karstojikirpejokede/
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Muzikinė komedija KARŠTOJI KIRPĖJO KĖDĖ | Kaunas Чт 10.01.2019 19:00 Renginių Oazė, Kaunas 13.20 - 15.20
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 
Pertraukos: nėra
Amžiaus cenzas:
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos:
netaikomos
 
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Baltų pr. 16 Kaunas Литва
Организатор
VšĮ Scenos profesionalai
Kemerio g. 9 Kaunas
Тот же организатор То же место проведения