По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(Pakeista renginio vieta) SCENOS GRAŽUOLĖ

Сб 10.11.2018 17:00
Aušros vartų g. 12, Vilnius
Pranešame, kad lapkričio 10 d. renginys SCENOS GRAŽUOLĖ  yra iš Vilniaus Rotušės į Teatro Salą adresu S.Stanevičiaus g. 24., Vilnius

Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu jūsų netenkina nauja renginio vieta, bilietus galite grąžinti iki rugsėjo 26 d.

Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014


Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Spektaklis „Scenos gražuolė"

Gražiausia 1660-ųjų Londono moteris iš tikrųjų buvo... vyras.


Tais laikais, kai teatras priklausė tik vyrams, kai gražiausia ir pati populiariausia 1660-ųjų  "scenos moteris" pasirodė esanti vyras - istorinė asmenybė aktorius Edvardas "Nedas" Kynastonas, kurio gracija ir mokėjimas atrodyti itin moteriškai žavėjo publiką.  Tačiau XVII-tame amžiuje viskas radikaliai pasikeičia. Naujasis karalystės vadovas atšaukia draudimą moteriškos lyties atstovėms vaidinti teatro scenoje ir aktoriui Kynastonui tenka save atrasti iš naujo.

Tai istorinis įvykis, kuris teatro mene sukėlė tikrą revoliuciją.  Siužetas gilus, įdomus, gilus, filosofiškai pasakoja apie lytis, vaidybą, aktorinį meną, uždegančią meilę, apie tai, kad tikro talento nesunaikins jokia kritika.
Ar aktorius priklauso vaidmeniui, ar vaidmuo priklauso aktoriui? Kas lieka Iš menininko atėmus jo meną? Kodėl menininkui, praradusiam savo meną tenka kurti savo sielą iš naujo. Ką reiškia būti geram aktoriui? Fortūna šypsosi tiems, kurie sugeba keistis ir atsakyti į klausimą „kas tu esi DABAR?“.


Teatras šį spektaklį rekomenduoja: tiems, kurie turi humorą, mėgsta aktorių vaidybą, dialogą ir kostiumus, gilią ir įdomią filosofiją apie lytis ir aktorystės meną. Tiems, kas tiki meilės šviesa. Na ir žinoma, mylintiems teatrą. Spektaklis patiks žiūrovams, jeigu patiko Ž.B.Moljero komedija „Skapeno klastos“ ir Ch.Hamptono  „Pavojingi ryšiai“.

Сайт мероприятия: http://www.uzupioteatras.lt

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(Pakeista renginio vieta) SCENOS GRAŽUOLĖ Сб 10.11.2018 17:00 Aušros vartų g. 12, Vilnius
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas: N-16
Trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Nuolaidos:
-15% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
-15% su OMNI ID 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Aušros vartų g. 12 Vilnius Литва
Организатор
Užupio teatras Všį.
S. Stanevičiaus g. 24 Vilnius
Тот же организатор То же место проведения