По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(Pakeista renginio vieta) Ž.B.Moljero komedija ''Skapeno klastos'' Vilniaus Rotušėje

Пт 19.10.2018 19:00
Vilniaus Rotušė, Vilnius
Pranešame, kad renginys Ž.B.Moljero komedija ''Skapeno klastos'', turėjęs įvykti spalio 19 d., yra atšaukiamas, dėl aktoriaus ligos.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2018 metų lapkričio 8 dienos.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.


Vilniaus Rotušėje Užupio dramos teatro spektaklyje  “Skapeno klastos“, vėl išgirsime garsiąją frazę „Ko jį velnias nešė į tą galerą?“. Kūrybinė grupė atgaivina geriausią visų laikų komediją ir kviečia kartu teatro aktoriais persikelti į įspūdingų situacijų Baroko komediją.

Žiūrovai spektaklio metu visuomet atsipalaiduoja ir mėgaujasi komedija. Na, o Užupio teatro kūrybinei grupei visuomet malonu matyti žiūrovus, kupinus teigiamų emocijų, kurios veda žmoniją tik pirmyn!

Spektaklio staigmena tai trupės gebėjimas interaktyviai bendrauti su žiūrovu. Į kai kurias scenas kartu su aktoriais yra įtraukti ir žiūrovai.

Komedija su didžiuliu pasisekimu buvo rodyta Vilniaus miesto prestižinėse erdvėse ir sulaukė susižavėjusių žiūrovų ypatingo vertinimo – „tai meno vardo verta komedija“. Prancūzų genijaus kūrinyje sudėtos visos įmanomos farsinės situacijos. O Užupio dramos teatro pastatyme išryškinti visi komedijinio žanro elementai. Humoras čia naudojamas kaip kūjis.

Tai interaktyvus spektaklis, kurio metu jūsų laukia staigmena! Išskirtinis rokoko apatinių drabužių kolekcijos šou.

Vaidina:

Skapenas – Linas Barauskas
Žerontas – Saulius Čėpla
Leandras – Povilas Liubinas
Silvestras – Arūnas Vozbutas
Zerbineta – Rasa Strauzaitė
Hiacinta – Daiva Stankevičiūtė

Režisierė : Rita Urbonavičiūtė
Dailininkė butaforė : Ilona Dombrovskytė
Techninė dalis : Indrė Stonytė

Teprasideda komedija!

Teatras šį spektaklį rekomenduoja: linksmiems, aistringiems teatro mylėtojams, prasiskolinusiems, skolų išmušinėtojams, skolų paveldėtojams, merginoms, kurios nori ištekėti, tiems, kurie nori sumušti savo bosą.

Daugiau informacijos: www.uzupioteatras.lt
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(Pakeista renginio vieta) Ž.B.Moljero komedija ''Skapeno klastos'' Vilniaus Rotušėje Пт 19.10.2018 19:00 Vilniaus Rotušė, Vilnius
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas: N-14
Trukmė: 2 val. 
Pertraukos: 1
Nuolaidos:
- 20% studentams su LSP (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 20% su Omni ID kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Didžioji gatvė 31 Vilnius Литва
Организатор
Užupio teatras Všį.
S. Stanevičiaus g. 24 Vilnius
Тот же организатор То же место проведения