По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

PASIKALBĖK SU MANIMI EILĖMIS

Вт 15.01.2019 18:30
Valstybinis Vilniaus mažasis teatras, Vilnius
10.29 - 12.00
„Pasikalbėk su manimi eilėmis“ – jaukus kamerinis poetinės improvizacijos vakaras, skirtas tiems, kas teatre pasiilgo poetinio žodžio ir gyvo, čia ir dabar gimstančio dialogo. Beveik pusantros valandos trunkančiame poezijos vakare aktoriai Valda Bičkutė, Virginija Kochanskytė, Jokūbas Bareikis ir poetas Mindaugas Valiukas bendrauja eilėmis – vienas su kitu ir su publika. Į kiekvieną pasirodymą, vykstantį Mažojo teatro fojė, atlikėjai su savimi atsineša arti pusės šimto eilėraščių „bagažą“, kuriuo naudojasi čia ir dabar kurdami vakaro dramaturgiją ir pasakojimą. Tai improvizacija, pokalbiai eilėraščiais ir dainomis Todėl „Pasikalbėk su manimi eilėmis“ niekada nesikartoja, kaskart žiūrovai išvysta unikalų pasirodymą. Spektaklyje nėra režisūros. Kas prabils? Koks tekstas nuskambės? Ar spektaklis baigėsi? Ar didingą monologą palydinti  spengianti tyla dar bus nutraukta?  Spektaklyje kuriasi unikalūs eilėraščių deriniai, plėtojasi naujos temos, užsimezga netikėti dialogai, siužetai.

Improvizacijos vakare persipina nugludinta, laiko patikrinta klasika ir veržli, drąsi arba ironiška  šiuolaikinė lietuvių ir užsienio poetų kūryba. Tarp spektaklyje skaitomų autorių – R. Tagorė, Č. Milošas, Ch. Bukowski, H. Radauskas, S. Geda, D. Kajokas, G. Grajauskas ir kt., – iš viso apie 60 autorių). Svarbi „Pasikalbėk su manimi eilėmis“ dalis – dainos, sukurtos pačių spektaklio atlikėjų J. Bareikio ir M. Valiuko. Poetinės improvizacijos vakare skamba tik tai, kas iš tiesų artima kiekvieno iš aktorių širdžiai, tai, apie ką norisi kalbėti su poeziją mylinčiais žiūrovais.

Kaip teigia „Pasikalbėk su manimi eilėmis“ projekto sumanytoja Valda Bičkutė, „Spektaklio idėją „padovanojo“ ir leido naudotis latvių režisierė Mara Kimele. Kai lankiausi jos spektaklyje Rygoje, ji man papasakojo apie savo spektaklį „Eilės“,– tai sužavėjo mane, visad svarsčiau, KAIP šiandien skaityti poeziją... Šis literatūros žanras labai intymus, tačiau reikalaujantis aiškios artikuliacijos tiek minties, tiek emocine prasme. Aš pati visada mėgau poeziją, ji man atrodo pats tiksliausias būdas susikalbėti, kai nori išsakyti savo vidinę tiesą, sielos būseną, kuri dažniausiai būna ne vienaprasmiška, banguojanti, paprasta kalba sunkiai perteikiamų pojūčių, vaizdinių, troškimų, įžvalgų koncentratas. Idėja improvizuoti spektaklį, kurti dramaturgiją iš eilėraščių „čia ir dabar“ išlaisvina nuo temų ir autorių apribojimų, leidžia literatūrinį žodį paversti gyvu, spontanišku, dialogo dalimi, reakcija.“
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
PASIKALBĖK SU MANIMI EILĖMIS Вт 15.01.2019 18:30 Valstybinis Vilniaus mažasis teatras, Vilnius 10.29 - 12.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Salės plane a ir b raidėmis pažymėtos vietos, kuriose kėdės yra be atlošo.
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Ikimokyklinio amžiaus vaikai į spektaklį neįleidžiami.
Vaikai nemokamai neįleidžiami.

Nuolaidos (prieš renkantis vietas, suveskite kodą):
-20% 2 bil. su Vilniečio kortele, papildyta ir prieš 7 d. aktyvinta 1 mėn. ir ilgesnės trukmės bilietais (į laukelį suveskite kortelės numerį)
-15% 1 bil. moksleiviams, studentams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
-30% 1 bil. senjorams (į nuolaidos laukelį įvesti SENJORAS)
-30% 2 bil. neįgaliesiems (į nuolaidos laukelį įvesti NUOLAIDA30)
-15% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
-15% su Laisvalaikio klubo kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
-25% šeimos bilietas (3+1) (į nuolaidos laukelį įvesti ŠEIMA)
-15% perkant 10 ir daugiau

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Место проведения
Gedimino pr. 22 Vilnius Литва
Организатор
Тот же организатор То же место проведения