По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(Perkeltas) Žirgų šou APASSIONATA

Вс 17.03.2019 14:00 - Вт 31.12.2019 23:59
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

Pasaulinio garso žirgų šou „Apassionata“ pasirodymai yra perkeliami

Pasaulinio garso žirgų šou „Apassionata“ atstovai pasirodymus Kaune perkelia į kitą laiką. Milijonų žiūrovų širdis pavergusio žirgų šou kūrėjai skelbia, kad abu kovo 16-ą ir 17-ą dienomis planuoti pasirodymai „Žalgirio“ arenoje įvyks nauju laiku. Žirgų šou „Apassionata“ anksčiau planuotus pasirodymus perkelia ne tik Kaune, bet ir Miuncheno, Diuseldorfo, Niurnbergo ir Kelno miestuose. Iš viso į naują laiką bus perkelta 13 pasirodymų. Šiuo metu yra derinamos naujos pasirodymų datos, apie kurias „Apassionata“ šou kūrėjai praneš pačiu artimiausiu metu.

„Žirgų šou „Apassionata“ atstovai oficialiai patvirtino, kad Lietuvoje turėję vykti pasirodymai bus perkeliami į naują laiką. Pasirodymai yra perkeliami pačių šou atstovų iniciatyva. Jie artimiausiu metu paskelbs naujas šou datas,“ – sako „Live Nation Lietuva“ vadovas Deividas Afarjanc. „Visi anksčiau įsigyti bilietai į „Apassionata“ šou galios – jų specialiai keisti nereikės. Tikimės, kad žiūrovams šie pakeitimai didelių nepatogumų nesukels“.

Dėl didelio papildomų pasirodymų skaičiaus pasaulinio garso žirgų šou „Apassionata“ kūrėjai yra priversti keisti pasirodymų Lietuvoje datas. Pasikeitimus lėmė didžiulė pasirodymų sėkmė – žiūrovai bilietus išperka žaibiškai, todėl bus surengta nemažai papildomų pasirodymų. Dėl techninių priežasčių ir siekiant surengti kuo įspūdingesnius šou, „Apassionata“ pasirodymų datos keičiamos ne tik Kauno mieste, bet ir kitų šalių miestuose. Iš viso į naują laiką bus perkelta trylika pasirodymų Miunchene, Diuseldorfe, Niurnberge, Kelne ir Kaune.

Šiuo metu yra derinamos naujos pasirodymų datos, apie kurias „Apassionata“ šou kūrėjai praneš artimiausiu metu. Jei naujos pasirodymų datos žiūrovams nebus tinkamos, jie bus atskirai informuoti apie galimybę grąžinti įsigytus bilietus.

Stebuklingas žirgų šou „Apassionata“: https://www.youtube.com/watch?v=GrcRrkF5vUc

Analogų pasaulyje neturintis stebuklingas žirgų šou „Apassionata“ garsėja unikaliais žirgų, jojikų ir akrobatikos meistrų pasirodymais. Naujos šou programos „Apassionata“ istorija žiūrovus nukelia į 1900 m. Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vykusią pasaulinę mugę. Istoriniuose Žiulio Verno romanuose įkvėpimo ieškojęs šou „Apassionata“ kūrybos direktorius Holgeris Ehlersas šįkart pasakoja apie studentą Klodą, kuris patiria daugybę nuotykių keliaudamas dirižabliu „Sfarosu“, kol atranda savo gyvenimo aistrą – žirgus. Devynios žirgų komandos kuria aukščiausio meninio lygio scenas, pasakosiančias begalinę žmonių ir žirgų meilės istoriją.

Naujasis šou yra pati ambicingiausia „Apassionata“ kūrėjų programa, kurioje žiūrovai regi net 65 žirgus. Dėmesio centre atsidurs 16-os pačių gražiausių veislių žirgai ir visame pasaulyje žinomi jojikai. Žiūrovai pirmąkart mato publikos numylėtinius: garsųjį Alejandro Barrionuevo iš Ispanijos, Kerstin Brein ir jos keturis išskirtinius fryzų veislės žirgus iš Austrijos, pasaulinę premjerą dovanojantį Miguelį iš Čekijos ir jo drąsiąją asistentę Kim, visus linksminantį smarkuolį olandų šaltakraujį žirgą Hermanną ir jo raitelį Viktorą Kirką iš Moldovos, taip pat kitas šou žvaigždes iš Prancūzijos, Olandijos ir Vokietijos.

Stebuklingame „Apassionata“ pasaulyje raiteliai ir žirgai kuria stulbinantį ir netikėtumų pilną šou. Fantastiška studijos „Pixomondo“ animacija, specialūs lazerių efektai ir fejerverkai praplečia žirgų šou erdves. Žiūrovai pasineria į įspūdingą ir įdomų žirgų pasaulį. Įtikinama Sándoro Rómanso choreografija ir Holgerio Ehlerso kompozicijos apjungia šį šou į nepakartojamą pramogą visai šeimai. Publiką stulbina meistriškas sudėtingas jodinėjimas, linksmi intarpai, ryškūs spalvingi kostiumai ir puiki atmosfera.

Holgeris Ehlersas jau kelerius metus lydi „Apassionata“. 2009 metais jis tapo kūrybos direktoriumi ir sukūrė daugybę ankstesnių šou. Tai jo indėlis yra sėkmingi „Svajonių kino“, „Veidrodžio užkalbėjimo“ ar „Sapnų laiko“ pastatymai. Šių šou garso takeliai net dvylika kartų tapo auksiniai ir tris kartus platininiai.

„Apassionata“ šou faktai ir skaičiai

... daugiau kaip 65 žirgai ir raiteliai.

... 130 tonų smėlio ir pjuvenų, todėl šou turi tvirtą pagrindą.

... 9 puspriekabės ir 5 arklių transporteriai, kad šou būtų galima rodyti keliaujant.

... 180 efektų ir judančios šviesos išryškina kiekvieną detalę, jaudina ir neramina žiūrovą.

... žiūrovą stulbina 200 kvadratinių metrų vaizdo ekranas.

... visą parą 102 darbuotojai užtikrina, kad kiekvieną vakarą žiūrovą pasiektų šis stebuklingas sapnas.

Pasaulinio garso žirgų šou „Apassionata“ pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šiemet surengsiantis pasaulinę šlovę pelniusių vokalo virtuozų „Naturally 7“ koncertą Vilniuje, Kazimiero Likšos koncertų turą didžiuosiuose šalies miestuose, internetą sprogdinančios grupės „Little Big“ šou, legendinės grupės „Genesis“ gitaristo Steve Hackett pasirodymą sostinėje, išskirtinį Sting geriausių dainų turo „My Songs“ koncertą Kaune, Trakų pilyje vyksiantį Katie Melua geriausių dainų turo pasirodymą, Obuolių saloje griaudėsiantį atsinaujinusį Radistų festivalį „Betsafe Radistai Village 2019“, Trakuose vyksiantį „Ten Walls“ ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertą „Symphony“ bei „Siemens“ areną Vilniuje sudrebinsiantį „Daddy Was A Milkman“ megakoncertą.Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(Perkeltas) Žirgų šou APASSIONATA Вс 17.03.2019 14:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Полезная информация
VIP bilietas:
• geriausio matomumo vietos 112-113 sektoriaus 2 eilėje
• turas po uzkulsius (35 min.) apžiūrėti žirgų
• turo dovana
*VIP bilietai parduodami tik internetu!

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 1 val. 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 106-107, 111 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: Į nuolaidos laukelį įveskite kodą LYDINTIEMS ir pasirinkite bilietą sektoriuje LYDINTIEMS NEĮGALIUOSIUS su judėjimo negalia: Šio bilieto turėtojas bus įleistas į areną tik lydintis neįgalųjį asmenį kuris turi judėjimo negalia. Papildoma kėdė bus pastatyta šalia neįgaliojo pasirinktos vietos. SVARBU! Premium Ramirent klube lydinčiojo bilietas negalioja.
Nuolaidos: netaikomos

„Žalgirio“ arenos Audi VIP klubo nariams
Esami klubo nariai perkasi bilietus nuo lapkričio 6 d. iki 21 d. Neparduoti klubo bilietai patenka į viešą prekybą nuo lapkričio 22 dienos.

Draudžiamas bilietų naudojimas bet kokiuose konkursuose ir reklamos kampanijose be koncerto organizatoriaus leidimo.
Kiekvienas renginio lankytojas (įskaitant bet kokio amžiaus vaikus) privalo turėti atskirą bilietą.
Место проведения
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Литва
Организатор
Тот же организатор То же место проведения