logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

A|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ''

Ср 25.09.2024 19:00
Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Vilnius
PREMJERA
Šokio spektaklis „JAUNYSTĖ
pagal Johano Sebastiano Bacho muziką
 
Režisierė-choreografė ir libreto autorė – Anželika Cholina
Scenografas – Marijus Jacovskis
Kostiumų dailininkė – Olga Filatova-Kontrimienė
Šviesų dailininkas – Eugenijus Sabaliauskas
Šukuosenų ir grimo dailininkė – Dalia Žakytė-Bučienė
Pedagogė-repetitorė – Živilė Baikštytė
 
Spektaklyje dalyvauja 21 artistas.
 
Šokio spektaklis „Jaunystė, arba scenarijai pagal kuriuos gyvena tėvai ir vaikai“, jau tapęs praėjusio ACH teatro sezono sensacija ir, įvertinus 2023 metų pardavimus, www.bilietai.lt pripažintas žiūrimiausiu šokio spektakliu, tęsia savo kelionę po Lietuvą ir į žiūrovų širdis ir naujajame –  jubiliejiniame, jau 25-ajame teatro sezone. Pilnos žiūrovų salės, dešimtys tūkstančių jį jau pamačiusiųjų, visada stiprios publikos emocinės reakcijos, visada jautrūs atsiliepimai ir visada griausmingos ovacijos – „Jaunystė“ nepalieka abejingų, giliai paliečia žiūrovo širdį, skatina apmąstyti santykius su pačiais artimiausiais. 
 
Spektaklyje, kurio centrinė teminė ašis – ne visada paprasti tėvų ir vaikų santykiai, pirmą kartą susipynė net trys šokio žanrai: klasikinis baletas, šiuolaikinis-modernus šokis ir gatvės šokiai. Taip pat, pirmą kartą A|CH teatro istorijoje vienoje scenoje vaidmenis kuria žinomi, patyrę scenos meno meistrai, baleto solistai, aktoriai, šokėjai ir 13-16 metų vaikai, gabiausieji baleto, šokio ir vaidybos meno mokyklų mokiniai, 2022-aisiais įsteigtos ACH teatro Junior trupės jaunieji artistai. Jiems greitai augant, sugrįžtančioje „Jaunystėje“ šoks ir vaikus didžiojoje scenos įkūnys jau antroji, pačios  choreografės Anželikos Cholinos kruopščiai paruošta mažųjų šokėjų sudėtis.
 
Spektaklio „Jaunystė“ siužete persipina šešių šeimų gyvenimo fragmentai ir susiduria du pasauliai – vaikų ir suaugusiųjų.  Tai kontrastinga psichologinė tragikomedija, kurioje šiuolaikiškos šeimyninio gyvenimo dramos perteikiamos šokio kalba, skambant galingai Johano Sebastiano Bacho muzikai.
 
Kalbėdama apie naująjį šokio spektaklį „Jaunystė” A. Cholina pabrėžia: „Man visada buvo įdomu priartėti prie tiesos apie gyvenimą, tyrinėjant įvairius santykių tarp žmonių aspektus. Tėvų ir vaikų santykiai – sudėtingiausia bendravimo tarp žmonių forma. Šeimos kuriamos pagrinde jaunystėje, taigi, dauguma tampa tėvais patys dar būdami vaikai…
 
Šis spektaklis – tai savotiškas meno terapijos seansas, kuris leidžia pažvelgti į šeimos gyvenimo vidų. Šiuo savo darbu noriu paskatinti suaugusius pasižiūrėti į vaikus kaip į lygiavertes asmenybes ir pamatyti juose jų atsineštą savitumą.  Tikiuosi, kad spektaklyje pamatyti šeimų elgesio modeliai privers susimąstyti ir inspiruos keistis…”
 
Spektaklio „Jaunystė“ stiprus paveikumas ir gebėjimas giliai paliesti žiūrovų širdis yra įvertintas ir tyrimais – emocijų matavimo eksperimente, kuriame dalyvavo dešimtys spektaklio žiūrovų, o jų reakcijas analizavo patyrę analitikai ir psichologai, spektaklio poveikis įvardintas kaip neginčyjamai stiprus, transformuojantis, skatinantis ne tik didžiulį estetinį malonumą ir džiaugsmą, bet ir susimąstymą bei žiūrovų savirefleksiją apie savo pačių santykius su artimaisiais.
 
Taip pat, atkreipiame jūsų dėmesį, kad visuose mūsų spektakliuose rasite specialųjį MECENATO BILIETĄ. Įsigydami šiuos brangesnius nei įprastai bilietus, papildomai remiate ACH teatrą ir prisidedate prie labiau užtikrintos jo ateities. Jūsų paramos dėka mūsų nepriklausomas teatras galės planuoti naujas premjeras ir drąsiau žengti į jau 25-ąjį kūrybinės veiklos sezoną. Ačiū, esamiems ir būsimiems ACH teatro rėmėjams!
 
Trukmė: 105 min., be pertraukos
 
 

Сайт мероприятия: http://www.ach.lt

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
A|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ'' Ср 25.09.2024 19:00 Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Vilnius 34.15 - 200.00
Мероприятие A|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ''
Дата / Время Ср 25.09.2024 19:00
Место проведения Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Vilnius
Цена 34.15 - 200.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 45 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-10
Nuolaidos:
- 15% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Lietuvos nacionalinis dramos teatras
Gedimino pr. 4, Vilnius Vilnius Литва
Организатор
Anželikos Cholinos šokio teatras, VšĮ
Anželikos Cholinos šokio teatras, VšĮ
I. Šimulionio g. 4-103 Vilnius
teatras@ach.lt / +370 688 34181
Рег. №: 125450344
НСО ND
Мероприятие A|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ''
Дата / Время Ср 25.09.2024 19:00
Место проведения Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Vilnius
Цена 34.15 - 200.00
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Купить билет A|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ'' ПопулярноеПопулярноеA|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ'' Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Vilnius
Купить билет A|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ'' ПопулярноеПопулярноеA|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ'' Kauno kultūros centro Girstučio padalinys, Kaunas
Купить билет A|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ'' ПопулярноеПопулярноеA|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ'' Marijampolės kultūros centras, Marijampolė
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить