По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

SONATOS ŽIŽI rūbų kolekcijos ''Dešimt Dešimtmečių'' pristatymas

Сб 29.12.2018 19:00
Klaipėdos piliavietė rytinės kurtinos salė, Klaipėda
10.00 - 20.00
SONATOS ŽIŽI  rūbų kolekcijos „DEŠIMT DEŠIMTmečių“ pristatymas

Žinoma uostamiesčio rūbų dizainerė Sonata Žiži pristato naują rūbų kolekciją „ DEŠIMT DEŠIMTmečių“. Kolekciją sudaro 40 modelių, kurie savitai interpretuoja Nepriklausomos Lietuvos šimtmečio kostiumo raidą. Sonata Žiži šimtmečio kostiumo istoriją perteikia tik jai būdinga dermės pajauta tarp rūbo, gamtos, miesto ir žmogaus.

Sonata Žiži rūbų kolekcijas kuria nuo 1988 metų. 1997 m. laimėjo Baltijos šalių konkurso „Mada. Menas. Muzika“ (Kaune) pagrindinį prizą „Auksine adatėlė“. 1998 m. Baltijos šalių konkurse „Mada. Menas. Muzika“ (Rygoje) apdovanota specialiuoju prizu. Dizainerė dirbo su daugybe muzikinės scenos atlikėjų.

Teatralizuotame muzikiniame Sonatos Žiži rūbų kolekcijos pristatyme dalyvaus atlikėjai: INGAJA, Evelina Šimelionė, Monika Kontrimaitė, Gintarius, Jorigė Augustinaitė, Adomas ir Akwili („Lyrikos magistrai“).

Kolekciją pristatys žinomi Klaipėdos valstybinio dramos teatro, Klaipėdos jaunimo teatro, „Apeirono“ teatro aktoriai, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro baleto solistės, dizainerės draugai. Renginyje dalyvaus ir savo sukurtus kostiumus pristatys E. Balsio menų gimnazijos moksleiviai. 

Rūbų kolekcijos pristatymo trukmė 60 min.

Renginio antrojoje dalyje atgims 20 amžiaus Klaipėda – D.j. Vladas iš „Kulturkės“ ir D. j. Henrikas iš „Medienkės“ gros 20 a. muzikos hitus (vinilų kolekcijas) ir primins laikus, kai į diskotekas Klaipėdoje susirinkdavo 30 000 žmonių.

Žiūrovų laukia pašėlusiai subtilus retro naujametinis vakarėlis.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
SONATOS ŽIŽI rūbų kolekcijos ''Dešimt Dešimtmečių'' pristatymas Сб 29.12.2018 19:00 Klaipėdos piliavietė rytinės kurtinos salė, Klaipėda 10.00 - 20.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 3 val.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Организатор
VšĮ Kultūros centras Kūrybos gelmės
Tilžės g. 22-10 Klaipėda