logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Tarptautinis šokio festivalis AURA 32

Описание событияСкрыть описание

FESTIVALIO ISTORIJA

1989 m. „Aura“ surengė pirmąjį modernaus šokio festivalį Lietuvoje. 2011 m. festivalis buvo pervadintas į Tarptautinį šokio festivalį AURA. Kaune organizuojamas tarptautinis šokio festivalis tapo ne tik prasminga miesto tradicija, bet ir reikšmingu šalies kultūrinio gyvenimo vyksmu. Supažindindamas su šiuolaikinio šokio tendencijomis bei kviesdamas priimti naujus kūrybinius iššūkius, šis festivalis ugdo publiką, plečia šokio meno suvokimo ribas. Kasmet festivalio scenose publikai pristatomi vis stipresni ir pripažinti šokio meistrai iš užsienio šalių. Taip festivalis ne tik prisideda prie Lietuvos įvaizdžio kūrimo užsienyje, bet ir skatina tarpkultūrinių mainų plėtrą.

Šokio festivalis AURA jau yra pristatęs tokias garsias šokio trupes ir asmenybes kaip Johannes Wieland, kompanija „Drift“, Yossi Berg ir Oded Graf šokio teatras, Virpi Pakhinen, Sylvio Dufrayer šokio trupė, Camea šokio tupė, Tami šokio trupė, Marcel Leemann fizinio šokio teatras, Ben J. Riepe trupė, „Manantiales“, teatras „Tranvia“, šokio teatras „Zawirowania“, Karel Vanek, A.lter S.essio, Ferenc Feher, kompanija Thor, Anne Juren & Annie Dorsen, Niv Sheinfeld & Oren Laor, Nadar Rosano, Merav Cohen Reinan, Ofra Idel, Sasha Waltz&Guests ir daugelį kitų.

Festivalio metu vyksta ir šokio seminarai, kuriuos veda šiuolaikinio šokio meistrai ir kuriuose gali dalyvauti visi festivalio dalyviai. Šis kultūrinis įvykis yra unikali galimybė dalyviams pasikeisti šokio meno patirtimi ir idėjomis.

Сайт мероприятия: https://www.dancefestival.lt/aura32/

Фестивальные события

Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить