По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

''Tylos sodai'' Kalėdinis vakaras. Poezijos ir muzikos improvizacijos

Чт 27.12.2018 19:00
Pranciškonų rūmai, Teatro salė, Vilnius
13.00 - 15.00
“TYLOS SODAI“ - kalėdinės poezijos ir muzikos improvizacijos
Gruodžio 27d. 19.00
(Pranciškonų rūmai – MI teatro salė, Trakų g. 9/1, Vilnius)

Scenarijaus autorė ir režisierė – Birutė mar
Atlieka: Birutė Mar (aktorė, poetė), Egidijus Ališauskas (birbynė)
Renginio trukmė: 1 val.


   „Tylos sodai“ – poezijos ir muzikos improvizacijų programa pagal mėgstamiausius aktorės ir poetės Birutės Mar eilėraščius, kurioje skamba lietuvių poetų Just.Marcinkevičiaus, D.Kajoko, J.Strielkūno, M.Martinaičio, R.Katinaitės-Lumpeckienės ir pačios aktorės bei poetės Birutės Mar eiles; tai savita žodžių ir garsų meditacija, kviečianti klausytojus kartu pabūti kūrybos erdvėje, kur iš čia ir dabar tvyrančios bendros tylos gimsta žodis ir muzika...
    Birutė Mar žinoma kaip viena įdomiausių poezijos interpretatorių Lietuvoje, apdovanota festivalio „Poezijos pavasaris“ prizu kaip geriausia aktorė-skaitovė. Jos kūryboje svarbią vietą užima individualios raiškos eksperimentiniai projektai ir monospektakliai, apjungiantys teatrą, muziką, poeziją ir šokį, savaip interpretuojantys asmenines patirtis, įvairių kultūrų  įtaką. Autorės ir atlikėjos projektai yra pelnę daug tarptautinių apdovanojimų ir pristatyti virš trisdešimties pasaulio šalių.
   Egidijus Ališauskas – Lietuvos teatro ir muzikos akademijos docentas, liaudies instrumentų orkestro vadovas, taip pat Lietuvos kariuomenės orkestro vyr.dirigentas ir vadovas. Meistriškai įvaldęs lietuvišką instrumentą – birbynę, Egidijus Ališauskas yra pelnęs ne vieną tarptautinį apdovanojimą kaip atlikėjas solistas, koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje,  įrašęs kompaktinių plokštelių. 

Daugiau informacijos: www.soloteatras.lt   bilietus platina: www.bilietai.lt
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
''Tylos sodai'' Kalėdinis vakaras. Poezijos ir muzikos improvizacijos Чт 27.12.2018 19:00 Pranciškonų rūmai, Teatro salė, Vilnius 13.00 - 15.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 2€ studentams, moksleiviams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Trakų gatvė 9/1 Vilnius Литва
Организатор
VšĮ Solo teatras
VšĮ Solo teatras
Žuvėdrų g. 49 Vilnius