По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

TEATRALIZUOTA EKSKURSIJA JAUNIMUI

Пт 16.11.2018 13:00
Valstybinis Vilniaus mažasis teatras, Vilnius
Šiais metais Vilniaus mažasis teatras pristato naujieną – nuotaikingą ekskursiją po teatro užkulisius jaunimui (12m. – 18m.). Šios ekskursijos autorės ir gidės – dvi žavios teatro aktorės: Ilona Kvietkutė ir Agnė Kiškytė. Valandos trukmės renginyje jos supažindina ekskursijos dalyvius su Vilniaus mažuoju teatru, legendiniu pastatu, kuriame jis įsikūręs,  pakviečia ten, kur žiūrovai neturi galimybių patekti – į užkulisius, repeticijų salę, grimo kambarį, kostiumų sandėlį, meno technikų cechą.

Pagrindinė ekskursijos dalis vyksta Vilniaus mažojo teatro scenoje – aktorės čia kuria daugybę personažų, žaismingai pasakoja apie tai,  kaip su šviesa ir garso efektais teatre sukuriamos įvairios nuotaikos, gamtos reiškiniai, atskleidžia, kas padeda aktoriui nepasimesti kebliose sceninėse situacijose.

Vilniaus mažasis teatras yra įsikūręs Gedimino prospekto 22 name, kur XX amžiaus pradžioje veikė itin reikšminga Lietuvos kultūrai draugija „Rūta“, vienijusi lietuvius, rengusi lietuviškus koncertus, paskaitas, šokių vakarus, teatro vaidinimus. Draugijos veikloje dalyvavo iškiliausi to meto kultūrininkai, 1918 m. Nepriklausomybės akto signatarai. Pastatą nuo pat pradžių gaubė išskirtinumo dvasia, legendos aura, susijusi su garsiausio lietuvių dailininko Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, Juozo – Tumo Vaižganto, Žemaitės, Česlovo Milošo ir kitais garsiais vardais. Ekskursijos metu jūs sužinosite, ką mūsų teatro pastate veikė M.K.Čiurlionis  ir jo žmona Sofija Kymantaitė – Čiurlionienė. Pasigrožėsite išskirtine pastato architektūra: žiūrovų salėje iki šiol išlikusios unikalios stiklo blokelių lubos – tokios visoje Europoje yra  tik dvejos – čia, Vilniuje, ir Prahoje.

Vilniaus mažajame teatre yra ekskursija ne tik jaunimui, bet ir mažiesiems (6-10m.) Kviečiame užsukti ikimokyklinių  ir pradinių klasių moksleivius. Daugiau informacijos apie būsimų ekskursijų datas ir detales tel. 8 650 60699.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
TEATRALIZUOTA EKSKURSIJA JAUNIMUI Пт 16.11.2018 13:00 Valstybinis Vilniaus mažasis teatras, Vilnius 4.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Gedimino pr. 22 Vilnius Литва
Организатор
Тот же организатор То же место проведения