По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

''Tilidūda'' - lietuviška muzikinė pasaka visai šeimai

Чт 27.12.2018 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
14.60 - 19.60
„Tilidūda“  grįžta tarp Kalėdų ir Naujų metų

Tėvelių prašymu „Tilidūda“ vėl grįžta į sceną ir pas mažuosius savo gerbėjus. Dūdą pametęs Jonas, jo mama, tėtis ir draugai žvėreliai bei gyvūnėliai vėl linksmins visus savo smagiomis ir pamokančiomis dainelėmis pačiu šventiškiausiu laiku – tarp Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų. Šventiniai „Tilidūda“ parodymai: gruodžio 27  d.  - Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“, 29 d. – Kauno Sporto halėje ir 30 d.  – Klaipėdoje, „Žvejų“ rūmuose.

Vaikai be „Tilidūdos“ nė dienos neištveria – tą puikiai rodo nepailstamai besisukantis dainelių peržiūrų internete skaitliukas. Daineles visi žino mintinai ir dainuoja ne tik namuose, bet ir darželiuose, mokyklėlėse. Tai vienos pirmųjų dainelių, kurias vaikai mokosi groti muzikos mokyklose. Su „Tilidūda“ jau visa karta užaugo ir vyresnieji broliai ir seserys dabar į „Tilidūdą“ atveda mažuosius. Ir paslapčia džiaugiasi, kad turi puikią progą ir vėl ją pažiūrėti.

„Tilidūda“  – moko visus, didelius ir mažus, išminties, gėrio, grožio. Bet ir linksmybių nepamiršta: su kiškiais, žvirbliu, rokeriu vilku, širdžių ėdiku gaidžiu, smagiąja meškute ir kitais. Geriausia kompanija mažiesiems šokti ir dainuoti drauge.

„Tilidūda“  - muzikinė pasaka-spektaklis  pagal garsiausias lietuviškas daineles („Tindi rindi riuška“, „Du gaideliai“, „Žvirblio puota“ ir kt.)  Dainelės – ne tik linksmos ir smagiai aranžuotos,  bet ir lavina mažųjų kalbą ir vaizduotę, padeda formuoti jų tautinį identitetą, puoselėti lietuvybę.

Vaikai kviečiami ne tik žiūrėti, bet ir patys aktyviai dalyvauti muzikinėje pasakoje. Pelėda  visada prašo visų į koncertą atsinešti savo muzikos instrumentų: dūdelių, birbynių, švilpynių, barškučių, tarškynių.

„Tilidūda“  pasakoja smagią istoriją apie trejų metukų poną Joną, kuris nemokėjo ir nenorėjo groti dūda. Dūda įsižeidusi nuo jo pabėgo. Tėtis ir mama nusprendė padėti Jonukui rasti dingusią dūdą ir jie leidosi į kelią. Bekeliaudami patyrė daug nuotykių: matė vilko ir zuikių šokį, pakliuvo į puotą pas žvirblį, susapnavo stebuklingą sapną.

Muzikinę pasaką apie poną Joną ir jo pradingusią dūdą seka profesionalūs aktoriai. Žinomas ir mėgiamas daineles dainuoja  patys „Tilidūda“ kūrėjai:  Aistė Smilgevičiūtė (mama) ir Rokas Radzevičius (tėtis). O pono Jono vaidmuo patikėtas  dainininkės Jurgos Šeduikytės ir aktoriaus Vido Bareikio  sūnui Adui.

„Tilidūda“ dainelės specialiai aranžuotos taip, kad maloniai skambėtų vaiko ausiai. Rokas Radzevičius sukūrė ir adaptavo  linksmus tekstus, kurie labai patinka  mažiesiems klausytojams.

Vaidina:
ADAS BAREIKIS (Jonas)
AISTĖ SMILGEVIČIŪTĖ (mama)
ROKAS RADZEVIČIUS (tėtis)
IRMANTAS JANKAITIS (pelėda ir vilkas)
GEDIMINAS GUTAUSKAS (žvirblis)
ROBERTAS BALČIŪNAS (gaidys)
Gatvės šokių grupė vadovaujama Rapolo Radzevičiaus (miško žvėreliai ir paukšteliai)

Kompozitorius ir libreto autorius - ROKAS RADZEVIČIUS
Choreografė - SIGITA MIKALAUSKAITĖ
Kostiumų dailininkė - AGNĖ RIMKUTĖ
Lėlių konstruktoriai - LIGITA SKUKAUSKAITĖ  ir  MARTYNAS LUKOŠIUS
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
''Tilidūda'' - lietuviška muzikinė pasaka visai šeimai Чт 27.12.2018 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 14.60 - 19.60
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 2 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Kernavės g. 84 Vilnius Литва
Организатор
Teatro dienos, VšĮ
Stirnų g. 28 Vilnius
Тот же организатор То же место проведения