По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

VMT spektaklis vaikams | SEPTYNI NYKŠTUKAI IEŠKO SNIEGUOLĖS

Вс 28.10.2018 12:00
3.49 - 7.00
Описание событияСкрыть описание
N-7: spektaklis vaikams nuo septynerių metų ir vyresniems
Vilniaus mažasis teatras pristato spektaklį mažiesiems žiūrovams „Septyni nykštukai ieško Snieguolės“. Spektaklio režisierius Evaldas Jaras pasirinko gerai žinomą brolių Grimų pasaką „Snieguolė“, bet į ją pažvelgė netikėtu ir moderniu žvilgsniu. Kadaise septyni narsūs nykštukai išgelbėjo Snieguolę nuo pražūties. Septynių didvyrių vardais girioje pavadinti stipriausi ąžuolai, gražiausios laukymės bei neregėtos grybų rūšys. Tačiau pasaulis keičiasi ir vis rečiau kas beužklysta į tik praeitimi ir prisiminimais tebeošiantį mišką... Čia gyvenantys garsiųjų protėvių ainiai nutaria susigrąžinti buvusią tėvynės šlovę ir ryžtasi pakartoti savo senelių žygdarbį. Bet herojais, pasirodo, tapti nelengva. O ypač, kai žygdarbis tėra paprastas žmogiškumas...
Evaldas Jaras yra žinomas aktorius ir režisierius, statantis ypač įdomius spektaklius vaikams ir paaugliams. Vilniaus mažojo  teatro žiūrovai jau yra pamilę ir įvertinę jo sukurtą spektaklį vaikams „Mama Katinas“. Režisierius Evaldas Jaras nostalgiškai prisimena vaikystės pasakas ir vertina jose užkoduotą išmintį. Jo nuomone, žiūrėdami pasakas su savo vaikais, mes galime geriau vieni kitus suprasti, atrasti naujų temų pokalbiams arba tiesiog pasimėgauti kartu praleistu laiku.
„Septyni nykštukai ieško snieguolės“ – net tik pasaka, bet ir pamąstymas apie gyvenimą, apie šeimos narių santykius, žmogaus egoizmą, prisitaikėliškumą ir kilnumą, narsą. Be to, spektaklyje žiūrovai galės mėgautis tuo, kuo garsėja Mažojo teatro spektakliai: humoru, vaizduotės šėlsmu ir komiška aktorių improvizacija.

Režisierius – Evaldas Jaras
Scenografas, kostiumų dailininkas – Marijus Jacovskis
Kompozitorius – Tomas Stirna

Vaidina:
Snieguolė
– Indrė Patkauskaitė
Karalienė – Inga Burneikaitė
Princas – Vytautas Rumšas, Tadas Gryn
Veidrodis – Agnė Kiškytė, Agnė Šataitė
Nykštukai:
Kvailutis – Kirilas Glušajevas, Josif Baliukevič
Gudrutis – Tomas Rinkūnas
Linksmutis – Mantas Vaitiekūnas
Drovutis – Mindaugas Capas
Miegutis – Edmundas Mikulskis
Čiaudutis – Daumantas Ciunis, Balys Latėnas
Niurzgaila – Jokūbas Bareikis

PREMJERA  2014 m. gruodžio 5d.
Dviejų dalių spektaklis (1 val. 40 min.)
События
Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить