logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Comic Con Baltics 2024 powered by Samsung

Пт 24.05.2024 10:00 - Вс 26.05.2024 18:00
Описание событияСкрыть описание

COMIC CON BALTICS 2024 POWERED BY SAMSUNG GALAXY S24

Vienas didžiausių technologijų prekės ženklų „Samsung“ tapo pagrindiniu jau šeštąjį kartą vyksiančio festivalio „Comic Con Baltics“ partneriu. Šis populiariosios kultūros festivalis, suburia kino, televizijos serialų, vaizdo ir stalo žaidimų, knygų ir komiksų entuziastus, žavi cosplay atlikėjų pasirodymais, įtraukiančiomis diskusijomis, apsipirkimo erdvėmis bei galimybe susitikti su savo dievaičiais – aktoriais iš garsių Holivudo filmų ir serialų, profesionaliais kūrėjais bei komiksų autoriais, subūrusiais milijonines auditorijas.

„Comic Con Baltics 2024 powered by Samsung Galaxy S24” grįžta su dar didesne inovacijų ir technologijų banga ir gegužės 24-26 d. kviečia pasinerti į nepamirštamų įspūdžių savaitgalį.

- Naujos, anksčiau nematytos erdvės, įspūdingos filmų ir serialų dekoracijos;

- Pasaulinio ir lietuviško kino kūrėjų bei aktorių diskusijos, nukeliančios į filmavimo aikšteles;

- Inovatyviausi technologijų sprendimai kompiuterinių žaidimų erdvėje, dar neišbandytos pramogos;

- E-sporto turnyrai;

- Įtraukiančios interaktyvios veiklos šeimų erdvėje;

- Prekybininkų zona.

Nori paspausti ranką ar užduoti klausimą mylimiausiam aktoriui? Tavo autografų kolekcijai trūksta dar vieno komiksų kūrėjo ar aktoriaus parašo? O gal Tavo svajonė sužaisti mėgstamiausio kompiuterinio žaidimo mačą su žinomiausiomis Lietuvos pramogų pasaulio asmenybėmis? „Comic Con Baltics“ gali paversti Tavo svajones realybe!

Ir tai tik maža dalis to, ką gali nuveikti unikaliame, didžiausiame Baltijos šalyse populiariosios kultūros renginyje.

“Comic Con Baltics” – tai ne tik renginys, tai – potyris!

Renginį dalinai finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

BILIETAI

·       MOKYKLOS DIENOS (PENKTADIENIO) BILIETAS: Bilietas galioja tik penktadienį. Edukacija mokiniams, išskirtiniai pranešimai, diskusijos moksleiviams aktualiomis temomis, kompiuteriniai žaidimai, turnyrai bei dar daug kitų veiklų anglų kalba.

·       ŠEŠTADIENIO BILIETAS (vienos dienos): Visos dienos nuotykis, kurį gali patirti šeštadienį. Susitikimai su aktoriais, diskusijos, filmų ir kompiuterinių žaidimų įkvėpti Cosplay pasirodymai, turnyrai, įvairiausi suvenyrai ir dar daugiau.

·       SEKMADIENIO BILIETAS (vienos dienos): Negali atvykti šeštadienį? O gal nespėjai visko patirti per vieną dieną? Šis bilietas leis Tau dar kartą, o gal iš naujo patirti visas renginio akimirkas sekmadienį.

·       SAVAITGALIO BILIETAS (galioja penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį): Kaip ir vienos dienos bilietas tik trigubai daugiau pramogų. Šis bilietas galioja visas tris renginio dienas – būsi tikras, kad nieko nepraleisi.

·       ŠEIMOS BILIETAS (vienos dienos): Bilietas galios vieną pasirinktą dieną 2 suaugusiems ir 2 vaikams (iki 16 m.). Vaikai iki 6 metų į renginį patenka nemokamai.

·       SUPERHEROJAUS BILIETAS (galioja penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį): su šiuo bilietu galėsi ne tik visas tris dienas pasinerti į nepakartojamą popkultūros pasaulį, bet ir garantuotas atskiras įėjimas į renginį be jokių eilių, oficialūs „Comic Con Baltics“ marškinėliai, pasirinkto aktoriaus autografas bei nuotrauka su pasirinktu aktoriumi.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

BENDRAUKIME!

Jei turite klausimų, idėjų ar tiesiog norite pasidalinti įdomiomis populiariosios kultūros naujienomis, nedvejokite mums rašyti el. paštu: info@ccbaltics.com

**Visi svečiai yra be galo užimtos asmenybės ir dėl tam tikrų su darbu susijusių įsipareigojimų gali atšaukti savo pasirodymą renginyje. Dėl svečių pasirodymo atšaukimo organizatoriai neatsako ir pinigų už bilietą negrąžina.

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Фестивальные события

Мероприятия не были найдены
Купить билет MOKYKLOS DIENOS (PENKTADIENIO) BILIETAS / SCHOOL DAY (FRIDAY) TICKET ПопулярноеПопулярноеMOKYKLOS DIENOS (PENKTADIENIO) BILIETAS / SCHOOL DAY (FRIDAY) TICKET Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Купить билет SAVAITGALIO BILIETAS (visų dienų) / 3 DAY PASS ПопулярноеПопулярноеSAVAITGALIO BILIETAS (visų dienų) / 3 DAY PASS - Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Купить билет ŠEIMOS BILIETAS (vienos pasirinktos dienos) / FAMILY TICKET (valid for one chosen day) ПопулярноеПопулярноеŠEIMOS BILIETAS (vienos pasirinktos dienos) / FAMILY TICKET (valid for one chosen day) - Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Продано SUPERHEROJAUS BILIETAS (visų dienų) / SUPERHERO TICKET (valid for all weekend) ПроданоПроданоSUPERHEROJAUS BILIETAS (visų dienų) / SUPERHERO TICKET (valid for all weekend) - Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Купить билет ŠEŠTADIENIO BILIETAS (vienos dienos) / SATURDAY TICKET (valid for one day) ПопулярноеПопулярноеŠEŠTADIENIO BILIETAS (vienos dienos) / SATURDAY TICKET (valid for one day) Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Купить билет SEKMADIENIO BILIETAS (vienos dienos) / SUNDAY TICKET (valid for one day) ПопулярноеПопулярноеSEKMADIENIO BILIETAS (vienos dienos) / SUNDAY TICKET (valid for one day) Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Загрузка...
Перезагрузить
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить