logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

MENO MUGĖ ART COMPENSA

Пт 24.05.2024 14:00 - Вс 26.05.2024 18:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius

2024 m. gegužės 24 – 26 d. Lietuvoje vyks III – oji tarptautinė MENO MUGĖ ART COMPENSA.

Šiais metais plečiame formatą ir rengiame tarptautinę meno mugę, subursiančią talentingus kūrėjus iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių bei suteiksiančią galimybę mugės lankytojams įsigyti aukšto lygio menininkų darbus už prieinamą kainą. Mūsų šūkis – menas kompensuoja!

2500 kv. m. Compensa koncertų salės erdvėse jus įtrauks tapyba, grafika, skulptūra, keramika, fotografija. Savo kūrybą pristatys per pusšimtis autorių. Slapti kadrai iš autorių kūrybinių dirbtuvių, eksursijos, kūrybinės dirbtuvės, konkursai – dalis lankytojų lauksiančių interaktyvių pramogų.

Art Compensa meno mugė padės meno kūrėjams BŪTI PAMATYTIEMS ir ATRASTIEMS VISUOMENĖS, o lankytojams suteiks progą PATIRTI meno įsigijimo ir kolekcionavimo DŽIAUGSMĄ bei praplėsti kultūrinį akiratį.

Mugę lydės satelitinės parodos Vilniuje, Kaune ir Palangoje visus metus. Art Compensa meno fondo kūrinius išskirtinėmis kainomis galima įsigyti meno kūrinių pardavimo platformoje - https://www.paveikslaitau.lt/

III – oji tarptautinė MENO MUGĖ ART COMPENSA vykdo edukacinį meno projektą TRADICINIO IR ŠIUOLAIKINIO MENO JUNGTYS - kviečia nemokamai mokytojus ir mokinius į edukacines ekskursijas ir susitikimus su menininkais. Ekskursijų metu lankytojai išvys tradicinio ir šiuolaikinio meno jungtis, dalyvaus edukacijos programuose ir kūrybinėse dirbtuvėse.

Pristatome Jums edukacijos programą:

SUSITIKIMAI SU MENININKAIS. Galimybė tiesiogiai bendrauti su menininkais, sužinoti apie mugės dalyvių kūrybos įvairovę, lankytojai galės pakalbinti menininkus, išgirsti jų žodį. Menininkų sąrašas: https://artcompensa.com/menininkai24/

KERAMIKA. Susipažinti su keramikos katedros dėstytojų ir studentų kūryba, stebėti, kaip veikia 3D keramikos spausdintuvas.

TEKSTILĖ. Ką galima išsiuvinėti pademonstruos tekstilės katedros skaitmeninio siuvinėjimo staklės.

TAPYBA. Bus galima stebėti LDS veikiančios Slaptosios piešėjų draugijos piešimo seansus – greitojo, žaibiško, natūros studijos ir portreto piešinio.

KALIGRAFIJA. Rašymo technika, kompozicija, rašymo priemonės, šriftų istorija ir ypatumai. Visą tai Jūs galite sužinoti ir, žinoma, išmokti.

PAVEIKSLŲ RESTAURACIJA. Susipažinti su restauracijos subtilybėmis ir stebėti procesą.

GRAFIKA. Grafikas Evaldas Mikalauskis kvies įsitraukti į grafikos kūrimo procesą ir būti apdovanotam riboto tiražo grafikos atspaudu nuo kviestinių dailininkų grafikos rinkinio originalių klišių.

VDA dailėtyrininkai pademonstruos, kaip galima „išnarstyti“, t.y. išnagrinėti meno kūrinį ir kiek jis daug atskleidžia.

ŠARŽAI Nuotaikingais suvenyrais džiugins Gintaras Jocius.

Tai tarptautinė mugė, unikali Lietuvos menininkų susitikimų su publika platforma. Išskirtinis mugės bruožas - menininkus ne kaip įprasta pristato galerijos, bet menininkai patys kuria meno dirbtuvių atmosferą ir žiūrovams pristato savo kūrybą. Jūsų dėmesiui virš 50 Lietuvos menininkų kūrybos apžvalga, kelionė per meno istoriją, stilius, ieškojimus, menininkų iššūkius ir atradimus. Art Compensa Meno Mugės ekskursijos – tai dailės ir meno pamoka ieškančiai asmenybei!

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
MENO MUGĖ ART COMPENSA Пт 24.05.2024 14:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 6.95 - 19.00
Мероприятие MENO MUGĖ ART COMPENSA
Дата / Время Пт 24.05.2024 14:00
Место проведения COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Цена 6.95 - 19.00
Полезная информация
Darbo laikas:
24 d. 14:00- 21:00
25 d. 11:00- 21:00
26 d. 11:00- 18:00

Bilietas su ekskursija – 16 Eur (lietuvių kalba, susirinkus ne mažiau nei 5 asmenų grupei). Dėl ekskursijos laiko bendrauti telefonu: +37068667047

Renginio trukmė: 3 dienos
Renginio kalba: lietuvių/ anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
-15% su ISIC moksleivio ir studento pažymėjimu
-15% su LSP studento pažymėjimu
-15% senjorams ir asmenims su negalia, kurių darbingumas 25-55%
*kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Организатор
Muzikinės erdvės, VšĮ
Kernavės g. 84-1 Vilnius
+37068667047; info@artcompensa.com
Рег. №: 305654010
НСО ND
Мероприятие MENO MUGĖ ART COMPENSA
Дата / Время Пт 24.05.2024 14:00
Место проведения COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Цена 6.95 - 19.00
То же место проведения
Купить билет Mashina Vremeni Mashina Vremeni COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Купить билет SLAVA KOMISSARENKO | VILNIUS | 2023 PROGRAM REPEAT ПопулярноеПопулярноеSLAVA KOMISSARENKO | VILNIUS | 2023 PROGRAM REPEAT COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Купить билет DIDYSIS MODUS DANCE KONCERTAS DIDYSIS MODUS DANCE KONCERTAS COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Купить билет Scott Bradlees Postmodern Jukebox - The 10 Tour Scott Bradlees Postmodern Jukebox - The 10 Tour COMPENSA koncertų salė, Vilnius
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить