logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Juozas Statkevičius. Kolekcijos pristatymas Pavasaris/Vasara 2025

Пт 15.11.2024 21:15
Twinsbet Arena, Vilnius

J.Statkevičius. Kolekcijos pristatymas PAVASARIS/VASARA 2025

Lapkričio 15 d. Twinsbet arenoje vyks naujos Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymas

„Būdamas vienas nieko nepadaryčiau, todėl noriu viešai pasakyti „ačiū“, – puse lūpų apie artėjančią grožio šventę kalba žymiausias Lietuvos teatro kostiumų dailininkas ir dizaineris.

Per daugelį metų jis atpažįstamas iš vardo. J. Statkevičius tapo rafinuoto skonio prestižo ir kokybės garantija. Jis vienintelis Lietuvos dizaineris, turintis savo pašto ženklą ir „Dviračio žinių“ prototipą. Norą į jį lygiuotis išduoda Gariūnuose parduotos J. Statkevičiaus ateljė etiketės. Jo skoniu pasitiki ir noriai vilki Holivudo žvaigždės ir karūnuotos asmenybės.

Renginio metu bus galima įsigyti Juozo Statkevičiaus knygų, kvepalų, žvakių bei marškinėlių.

J. Statkevičius didžiuojasi galįs surengti šventę, būdingą pasaulio madų sostinėms. Iš stažuočių Paryžiaus madų namuose jis panoro į Lietuvą parsivežti dalį Paryžiaus. Londone, Niujorke, Milane ir Paryžiuje keturis kartus per metus vyksta madų kolekcijų pristatymai: sausio ir liepos mėnesiais – vadinamosios aukštosios mados haute couture (pranc. haut aukštas, couture – siuvimas, siuvimo menas), žymiausių mados namų kolekcijų, pasiūtų dizainerių iš geros kokybės medžiagų daug rankų darbo, o spalio ir kovo mėn. – prêt-à-porter, t. y. masinės gamybos drabužių, kurie ne tokie prabangūs ir gerokai pigesni nei haute couture. Deja, eiliniai gyventojai į tokias mados šventes niekaip nepatenka. Londone, Niujorke ir Paryžiuje į pristatymus kviečiami tik mados kūrėjus išlaikantys klientai, parduotuviu savininkai , prekiaujantys demonstruojamų kolekcijų gaminiais, pasaulio įžymybės ir pasaulinė mados žiniasklaida. Lietuvoje nėra tokių prabangos parduotuvių – Chanel, Versace, Christiano Dioro – todėl mūsų aprangos parduotuvių atstovams durys ten irgi užvertos.

Madų pristatymas yra brangus malonumas, tačiau, priešingai negu Paryžiuje, Vilniuje galima nusipirkti bilietą ir tai esminis skirtumas. Eiliniai prancūzai apie tokią galimybę net negali pasvajoti.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Juozas Statkevičius. Kolekcijos pristatymas Pavasaris/Vasara 2025 Пт 15.11.2024 21:15 Twinsbet Arena, Vilnius 48.70 - 91.30
Мероприятие Juozas Statkevičius. Kolekcijos pristatymas Pavasaris/Vasara 2025
Дата / Время Пт 15.11.2024 21:15
Место проведения Twinsbet Arena, Vilnius
Цена 48.70 - 91.30
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 1val iki renginio
Renginio trukmė: 1val
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N-12
Nuolaidos: netaikomos
 
Salės planas gali plėstis/keistis.
 
BONUS ir Premium sektoriai.
Pirkdami juos gausite:
• 20 % nuolaida maistui ir gaiviesiems gėrimams arenos maitinimo baruose;
• Nemokamos rūbinės paslaugos bendrose arenos erdvėse
 
Informacija žmonėms su negalia (vežimėliuose): vietos skirtos žmonėms su negalia sėdintiems vežimėliuose yra 108, 110, 113, 115 sektoriuose apačioje. Lydinčiam asmeniui bilietas nereikalingas. Renginio vietoje pateikti neįgaliojo pažymėjimą.
Į nuolaidos laukelį įvedus kodą ,,neįgaliesiems", bus galimybė įsigyti 1 bilietą 

Twinsbet Arenoje atsiskaityti galite tik mokėjimo kortelėmis ar išmaniaisiais įrenginiais.

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Twinsbet Arena
Ozo g. 14 Vilnius Литва
Организатор
Fashion House Juozas Statkevičius, UAB
www.statkevicius.com Vilnius
juozas@statkevicius.com / +370 664 57088
Рег. №: 125825844
НСО LT258258415
Мероприятие Juozas Statkevičius. Kolekcijos pristatymas Pavasaris/Vasara 2025
Дата / Время Пт 15.11.2024 21:15
Место проведения Twinsbet Arena, Vilnius
Цена 48.70 - 91.30
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить