logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

69 DANGUJE. VELNIŠKAS GREITIS - 20 METŲ

Сб 27.04.2024 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

„69 danguje” jubiliejinis šou „Velniškas greitis. 20 metų“

Neblėstančio populiarumo grupė „69 danguje” 2024-aisiais švęs 20-metį ir ta proga balandžio 27 d. rengia didžiausią savo karjeros koncertą Kauno „Žalgirio” arenoje!

Gerbėjai tokio šou laukė jau seniai. Itin kokybiškas ir puikių atsiliepimų sulaukęs pastarasis grupės turas per Lietuvą parodė, kad „69 danguje” klausytojai nebetelpa mažesnėse salėse, visų koncertų bilietai – išparduoti. Publika – euforijoje, kai scenos divos atlieka savo hitus, kuriuos mintinai moka jau ne viena karta: „Gyvenu“, „Skrisim“, „Velniškas greitis“, „Meilės simfonija“, „Super mergaitės“, „Važiuoju pas tave” ir begalę kitų. Auksiniai hitai skambės ir grandioziniame, jubiliejiniame grupės koncerte, kurio techniniai sprendimai ir emocinis užtaisas pakylės iki 9-o dangaus. Arenoje prie ketveriukės prisijungs ir kviestinės žvaigždės.

„20 metų pralėkė velniškai greitai! Šis skaičius atrodo nerealus, bet džiaugiamės, kad sugebėjome išsaugoti tai, ką sukūrėme per du dešimtmečius. Turime didžiulį kūrybinį bagažą, kurį su pirotechnikos patrankomis ir fanfaromis atsivešime į „Žalgirio“ areną! Tai bus mūsų pirmoji arena, apie tokį koncertą ilgai svajojome ir jau nuo pavasario kuriame tai, kas įsimins ilgam. Atėjo tobulas laikas visiems susitikti ir atšvęsti jubiliejų vieninteliame mūsų koncerte didžiausioje šalies arenoje!“ – užtikrina „69 danguje”, pasiruošusios surengti ugningą ir jausmingą jubiliejinį šou.

 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
69 DANGUJE. VELNIŠKAS GREITIS - 20 METŲ Сб 27.04.2024 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 45.00 - 69.00
Мероприятие 69 DANGUJE. VELNIŠKAS GREITIS - 20 METŲ
Дата / Время Сб 27.04.2024 20:00
Место проведения Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Цена 45.00 - 69.00
Полезная информация

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Salės planas gali plėstis/keistis.

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.

Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: 
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Nauji klubo nariai bilietus perka nuo lapkričio 29 iki gruodžio 13 d. Neparduoti bilietai patenka į viešą prekybą gruodžio 14 d.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Литва
Организатор
Roneksa, UAB
Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda
roneksarenginiai@gmail.com / +37067071717
Рег. №: 304428528
НСО LT100011012017
Мероприятие 69 DANGUJE. VELNIŠKAS GREITIS - 20 METŲ
Дата / Время Сб 27.04.2024 20:00
Место проведения Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Цена 45.00 - 69.00
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Купить билет PIKASO koncertinis turas 9131 | Klaipėda ПопулярноеПопулярноеPIKASO koncertinis turas 9131 | Klaipėda Renginių kombinatas, Klaipėda
Купить билет Sisters On Wire | KLAIPĖDA ПопулярноеПопулярноеSisters On Wire | KLAIPĖDA Renginių kombinatas, Klaipėda
Купить билет Džordana Butkutė | Klaipėda ПопулярноеПопулярноеDžordana Butkutė | Klaipėda Renginių kombinatas, Klaipėda
Купить билет Gamka | Klaipėda ПопулярноеПопулярноеGamka | Klaipėda Renginių kombinatas, Klaipėda
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить