logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Alanas Chošnau. Vasaros šou

Сб 06.07.2024 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga

SAULĖ, JŪRA IR ŠVENTINIS VASAROS ŠOU!

Visus pasiilgusius šilumos ir lengvo atostogų vėjo Alanas Chošnau jau kviečia į didįjį vasaros šou Palangos koncertų salėje 2024 m. liepos 6 d. - Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną. Šiame koncerte vyks tikra šventė - apie ją kiek vėliau! 

Garsaus ir talentingo dainų autoriaus ir atlikėjo Alano Chošnau koncertas jums dovanos tik pačias gražiausias ir įsimintiniausias dainas iš 7 solinių lietuviškų albumų, tarp kurių "Laiškas ant sniego", "Tu man esi", "Kai svaigsta galva", "Žvaigždele mano", "Vien tik tau esu", "Už sapnų", "Geras jausmas", "Išlaisvink mane", taip pat naujo kūrybinio etapo kūriniai "Laukiau ilgai", "Kiek upė turi krantų", "Tūkstantis žodžių", "Ilgesys"...

„Nuo keturiolikos metų sąmoningai mačiau save tik muzikoje. Muzika man reiškia viską – kelio pradžią ir pabaigą.... Aš gyvenu muzika, dėl jos esu pasirengęs visą save atiduoti. Šią Dievo dovaną priėmiau su meile ir pasitikėjimu... Tikiu, kad klausytojai tai jaučia ir priima..." 

Alanas Chošnau išlieka autentiškas savito muzikinio braižo dainų kūrėjas, įvertintas ištikimų klausytojų, atrastas naujos kartos melomanų, kaip solo atlikėjas ne kartą pelnęs titulus "Metų atlikėjas", "Auksinis diskas", "Geriausia metų daina" ir kitus muzikinius apdovanojimus.

Didysis vasaros šou - savo srities profesionalų parengta šviesų efektų, vaizdo instaliacijų ir puikaus garso koncertas su daugybe žinomiausių ir mylimiausių solinių Alano kūrinių, kuriuos tikrai dainuosite kartu su atlikėju! Naujos nuotaikingos dainų aranžuotės ir šokių muzikos elementai nepaliks abejingų!

Pradėkite planuoti saulėtą vasarą jau dabar - įsigykite bilietus sau ir kitam - dovanų! 

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Alanas Chošnau. Vasaros šou Сб 06.07.2024 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 34.90 - 54.90
Мероприятие Alanas Chošnau. Vasaros šou
Дата / Время Сб 06.07.2024 20:00
Место проведения Palangos koncertų salė, Palanga
Цена 34.90 - 54.90
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai, neužimant atskiros sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Литва
Организатор
Wow projektai, VšĮ
Gedimino pr. 49-45, Vilnius
vadyba@alanaschosnau.com, +37068376758
Рег. №: 302968408
НСО LT100015617218
Мероприятие Alanas Chošnau. Vasaros šou
Дата / Время Сб 06.07.2024 20:00
Место проведения Palangos koncertų salė, Palanga
Цена 34.90 - 54.90
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить