logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Dialogai su Čiurlioniu - William Fong

Чт 22.08.2024 18:00
M.K.Čiurlionio namai, Vilnius

Programa:

L. van Beethoven – Sonata E-dur, op. 109

M. K. Čiurlionis – Sonata F-dur

M. Ravel – „Nakties Gasparas“ („Gaspard de la Nuit“)
 

Tarptautinė Williamo Fongo karjera prasidėjo 1984 m., kai jis laimėjo pirmąją premiją, aukso medalį ir Rosos Sabater prizą tarptautiniame Jaeno prizo pianistų konkurse Ispanijoje. Netrukus po to pianistas debiutavo su filharmonijos orkestru koncertuodamas Šv. Jono bažnyčioje, Smithʼų aikštėje. Vėliau jis sėkmingai pasirodė Busoni, Klivlendo, Iturbi ir Škotų tarptautiniuose konkursuose.

Pasirodymai Niujorke, Maskvoje ir Sankt Peterburge (globojant Sviatoslavo Richterio fondui), taip pat Europoje, sulaukė kritikų pripažinimo. Pakviestas į Kiniją ir remiamas Anglijos menų tarybos, Williamas koncertavo ir vedė meistriškumo kursus Šanchajuje. Australijos fortepijono pedagogikos konferencijos pirmininko kvietimu jis taip pat koncertavo Australijoje, o Oklande vykusioje Naujosios Zelandijos muzikos mokytojų instituto surengtoje konferencijoje buvo pagrindinis pranešėjas, taip pat skambino rečitalį ir vedė meistriškumo kursus.

Williamas nuolat rengia rečitalius, meistriškumo kursus, dėsto ir skaito paskaitas Jungtinėje Karalystėje ir kitur užsienyje, taip pat nuolat dalyvauja geriausiose tarptautinėse fortepijono vasaros mokyklose.

Būdamas plačių užmojų muzikas, Williamas grojo su tokiais kolektyvais kaip Brodskio kvartetas ir Guildhall'o styginiai. Jis taip pat bendradarbiavo su dainininkais Steve'u Davislimu ir Jamesu Rutherfordu, įrašė įdomų ir mažai žinomą kamerinės muzikos repertuarą. Jo koncertai transliuoti Europos ir Jungtinių Amerikos Valstijų televizijos ir radijo kanalais. Williamas yra koncertavęs visose svarbiausiose Londono salėse, jo koncertai buvo transliuojami per BBC Radio 3Classic FM ir BBC televizijos kanalus.

Williamas yra žymus pedagogas, itin kviečiamas rengti meistriškumo kursus ir teisėjauti konkursuose Jungtinėje Karalystėje bei užsienyje. Jis yra Karališkosios muzikos akademijos profesorius, Purcellio jaunųjų muzikų mokyklos – vienos iš pirmaujančių Europoje specializuotų mokyklų talentingiems jauniesiems muzikams – Klavišinių instrumentų skyriaus vadovas. Kaip profesorius vizituoja Škotijos karališkojoje konservatorijoje bei yra edukacinio projekto ir festivalio jauniesiems pianistams Piano Star Rumunijoje meno vadovas.

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Dialogai su Čiurlioniu - William Fong Чт 22.08.2024 18:00 M.K.Čiurlionio namai, Vilnius 5.00 - 10.00
Мероприятие Dialogai su Čiurlioniu - William Fong
Дата / Время Чт 22.08.2024 18:00
Место проведения M.K.Čiurlionio namai, Vilnius
Цена 5.00 - 10.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos:
- studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
M.K.Čiurlionio namai
Savičiaus g. 11 Vilnius Литва
Организатор
Impetus musicus, VšĮ
V. Šopeno g. 1A-3, Vilnius
justas.piano@gmail.com
Рег. №: 125812398
Мероприятие Dialogai su Čiurlioniu - William Fong
Дата / Время Чт 22.08.2024 18:00
Место проведения M.K.Čiurlionio namai, Vilnius
Цена 5.00 - 10.00
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Dialogai su Čiurlioniu - ''Muzikiniai nėriniai'' Dialogai su Čiurlioniu - ''Muzikiniai nėriniai'' M.K.Čiurlionio namai, Vilnius
Купить билет Dialogai su Čiurlioniu - ''Sapnuojant Sonatą Miške'' Dialogai su Čiurlioniu - ''Sapnuojant Sonatą Miške'' M.K.Čiurlionio namai, Vilnius
Купить билет (PERKELTAS) Dialogai su Čiurlioniu - Motiejus Bazaras (PERKELTAS) Dialogai su Čiurlioniu - Motiejus Bazaras M.K.Čiurlionio namai, Vilnius
Купить билет Dialogai su Čiurlioniu - Kamilė Zaveckaitė Dialogai su Čiurlioniu - Kamilė Zaveckaitė M.K.Čiurlionio namai, Vilnius
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить