logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Jessica Shy Kaunas

Пт 30.08.2024 20:00
Dariaus ir Girėno stadionas, Kaunas

Oficialu: Jessica Shy vienintelį šiemet koncertą surengs Dariaus ir Girėno stadione Kaune

Oficialiai patvirtinta: Jessica Shy vienintelį savo šių metų koncertą surengs Dariaus ir Girėno stadione Kaune. Populiarioji dainininkė, kurios koncertus 2023-aisiais žiūrovai rinkosi dažniausiai, šiemet su gerbėjais susitiks tik vieną kartą. Įspūdingas ir abejingų nepaliksiantis Jessica Shy šou Dariaus ir Girėno stadione Kaune bus surengtas priešpaskutinę vasaros dieną - rugpjūčio 30-ąją.

Bilietus į vienintelį 2024-ųjų metų Jessicos Shy koncertą Dariaus ir Girėno stadione Kaune visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete www.bilietai.lt bus galima įsigyti nuo penktadienio (kovo 8 d.) 10 val. ryto. Dvi dienas prieš, kovo 6-ąją, pirmieji bilietus galės įsigyti „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai. Užsiregistruoti į „Live Nation Lietuva“ klubą galima čia: http://bit.ly/LiveNationConcertClub

Jessica Shy - „Apkabink“: https://youtu.be/bklB0Q13iNI

„Šis šou bus vienintelis mano viešas koncertas šiemet, pareikalausiantis viso mūsų komandos laiko, meilės ir jėgų“, - sako Jessica Shy. „Tai bus didžiausias mūsų projektas, svajonės išsipildymas ir istorinis įvykis mano karjeroje. Rugpjūčio mėnesį padovanosime įspūdingą renginį, kuriuo galėsime didžiuotis, o žiemą skirsiu poilsiui, kada galėsiu pasinerti į naują kūrybą“.

Jessica Shy – „Pasaka“ (su Elayork): https://youtu.be/jezEIMRwVTg

Jessica Shy įspūdingą stadioninį šou ruošia kartu su talentingų choreografų, scenografų ir režisierių komanda. Dariaus ir Girėno stadione Kaune vyksiančiame dainininkės koncerte gerbėjų pamiltos dainos suskambės naujai. Neabejojama, kad kartu dainuosiančiai daugiatūkstantinei žiūrovų miniai Jessica Shy paruoš daugybę malonių siurprizų ir staigmenų.

Jessica Shy - „Dėl tavęs“: https://youtu.be/lxNZsyK7amI

Pernai grandiozines gastroles „Pasaka“ surengusi Jessica Shy tapo absoliučia gerbėjų favorite: 2023-aisiais metais žiūrovai daugiausiai rinkosi į jos koncertus. Suskaičiavus parduotų bilietų skaičių paaiškėjo, kad žiūrovai dažniausiai rinkosi Jessicos Shy koncertus: į keturis iš penkių gastrolių „Pasaka“ šou buvo parduoti visi bilietai.

Jessica Shy - „Tyliai pakuždėk“ (su Nombeko Auguste): https://youtu.be/HSSKqiydHpo

2023-aisiais metais Jessica Shy pakvietė gerbėjus į savo pirmąsias arenines gastroles „Pasaka“, kurių metu surengė anšlaginius koncertus visose didžiosiose šalies arenose Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Į keturis koncertus iš penkių netilpo visi norintys žiūrovai - buvo išpirkti visi bilietai.

Jessica Shy - „Žiburiai“: https://youtu.be/97H_NjzX30E

„Didžiausios turo arenos, daugiausiai patirto jaudulio ir emocijų, suskaičiuotų minučių - viskas tik tam, jog viskas įvyktų vienu įkvėpimu. Pagaliau galėjome išleisti visas užspaustas ašaras. Jų buvo daug“, - pasibaigus koncertų turui susijaudinimo neslėpė Jessica Shy. „Gyvenome įsimintiniausiomis akimirkomis, stengėmės išjausti kiekvieną jų. Ačiū visiems stovėjusiems prieš mane ir už manęs. Tikiuosi, jog sukūrėme jums vieną didelę šventę. Myliu labai“.

Jessica Shy - „Šokam lėtai“: https://youtu.be/uu7OHL52Kxg

Bene labiausiai klausoma ir geidžiama jaunosios kartos atlikėja Jessica Shy šių metų pradžioje triumfavo muzikos asociacijos „M.A.M.A.“ apdovanojimuose. Populiarių hitų „Rožė“, „Viskas, ką turiu“, „Šokam lėtai“ ir vasaros hito „Tyliai pakuždėk“ dainininkė nugalėjo „Metų atlikėjos“, „Metų pop muzikos atlikėjos“, „Metų koncertinės atlikėjos“, „Metų albumo“, „Metų dainos“ ir „M.A.M.A. Top 40“ nominacijose - viso laimėjo net 6 „M.A.M.A.“ apdovanojimus.

Jessica Shy – „Ilgėtis mėnulio“ (su Nombeko Auguste): https://youtu.be/1z1K2D5RKo0

Penkis įspūdingus areninių gastrolių „Pasaka“ koncertus pernai surengusi dainininkė nekantriai laukia, kada vėl galės koncerte susitikti su savo gerbėjais. Vienintelį 2024-ųjų metų Jessicos Shy koncertą Dariaus ir Girėno stadione Kaune pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“.

Jessica Shy - „Rožė“: https://youtu.be/qd9NBxFviJk
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Jessica Shy Kaunas Пт 30.08.2024 20:00 Dariaus ir Girėno stadionas, Kaunas 45.50 - 205.50
Мероприятие Jessica Shy Kaunas
Дата / Время Пт 30.08.2024 20:00
Место проведения Dariaus ir Girėno stadionas, Kaunas
Цена 45.50 - 205.50
Полезная информация

Išankstinė prekyba su kodu nuo kovo 6 d. 10:00.
Registracija į Live Nation klubą čia...
Vieša prekyba nuo kovo 8 d. 10:00

Stadiono planą rasite čia...

Vartai atidaromi: ~17:00
Renginio trukmė: ~2:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau!


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą NEĮGALIESIEMS (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: perka artimiausias laisvas vietas esančias šalia.

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


VIP Sidabras ir Bronza gali įsigyti visi norintys (narystės turėti nereikia).

Sidabras VIP (141-143 sektoriai) - įsigydami bilietus Stadiono klube gaunate išskirtines vietas stadione bei uždarą klubo erdvę, naudokitės atskiru VIP įėjimu į stadioną, bei vaišėmis klubo bare, jau įskaičiuotomis į bilieto kainą.

Informuojame, jog maistas ir gėrimai jau yra įskaičiuoti į bendrą bilieto kainą. Dėl alergenų sąrašo ar kitų iškilusių klausimų prašome kreiptis el. paštu: stadionas@salarestoranas.lt.

Bronza VIP (144-149 sektoriai) - geriausios vietos stadione su išskirtine vidaus erdve. Įsigydami bilietus lounge zonoje, naudokitės atskiru VIP įėjimu į stadioną, bei atskiro ir išskirtinio baro paslaugomis.


Auksas VIP (241-249 sektoriai) - išskirtinio patogumo vietos stadione. Naudokitės atskiru VIP įėjimu į stadioną bei išskirtiniu tik VIP ložėms priklausančiu maisto ir gėrimų meniu, kuris jau įskaičiuotas į bilieto kainą. 
Informuojame, jog maistas ir gėrimai jau yra įskaičiuoti į bendrą bilieto kainą. Dėl alergenų sąrašo ar kitų iškilusių klausimų prašome kreiptis el. paštu: stadionas@salarestoranas.lt


Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Dariaus ir Girėno stadionas
Perkūno al. 5 Kaunas Литва
Организатор
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37068280473 / press@livenation.lt
Рег. №: 302694149
НСО LT100006550317
Мероприятие Jessica Shy Kaunas
Дата / Время Пт 30.08.2024 20:00
Место проведения Dariaus ir Girėno stadionas, Kaunas
Цена 45.50 - 205.50
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Daddy Was A Milkman ПопулярноеПопулярноеDaddy Was A Milkman Monte Pacis, Kaunas
Купить билет Sting 2024 ПопулярноеПопулярноеSting 2024 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Купить билет FIVE FINGER DEATH PUNCH FIVE FINGER DEATH PUNCH Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Купить билет Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour Kalnų parkas, Vilnius
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить