logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Jessie Ware - Vilnius

Чт 15.08.2024 19:00
Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius

Viena ryškiausių britų muzikos žvaigždžių Jessie Ware vasarą grįžta į Lietuvą

Atlikėjų iš užsienio koncertų pasirinkimas Lietuvoje dabar yra didesnis nei bet kada istorijoje. Muzikos agentūros „8 Days A Week” kalendoriuje dar vienas puikus ir būtinas pamatyti koncertas sostinėje. Rugpjūčio 15-ąją į Lietuvą grįžta kaip niekad populiari britų muzikos žvaigždė ir žurnalo „NME“ apdovanoto podkasto su savo mama kūrėja Jessie Ware.

Joks atsitiktinumas, kad Jessie Ware pasirinko istorinį Lukiškių kalėjimo kiemą savo naujo albumo pristatymui. Vis daugiau užsienio atlikėjų nori patirti tikrą koncertą tokioje unikalioje vietoje. Gandai apie modernią sceną Lukiškių kalėjime sklinda labai plačiai ir Vilniaus miestas turi tuo pasinaudoti. Jessie Ware į Lietuvą atvyks su muzikantų palyda ir jau penktojo albumo „That! Feels Good!” medžiaga, kuriame taip pat girdisi Kylie Minogue, Róisín Murphy ir kitų garsių Jessie Ware draugų pagalba.

Jessie Ware neabejotinai yra viena ryškiausių savo kartos asmenybių šiandienos britų muzikoje, o 2023-ieji – jos sugrįžimo metai. Ji kieta ir aktuali ir pagaliau atrado savo skambesį, kuriame daug anų laikų šokių ir disco muzikos tradicijų. Lietuvoje visuomet laukiama, visuomet atrandanti save iš naujo ir tuo pačiu pasiilgta. Jessie Ware sėkmę vainikavo žurnalas „Rolling Stone“, prieš keletą savaičių įteikęs jai prestižinį apdovanojimą. Skrieja laikas - nuo paskutinės jos viešnagės sostinėje praėjo tikrai nemažai laiko. Gresia daug širdingo disco, retro ir kokybiškos popmuzikos srautas visiškai gyvai. Nepabodusiame Lukiškių kalėjimo kieme, kiečiausioje scenoje Baltijos šalyse. Žinant, kokia populiari Lietuvoje yra ši britų muzikos žvaigždė, bilietais raginam pasirūpinti iš anksto.

Katės maiše nėra. Tai muzikos įvykis, į kurį bilietus galima ramiai pirkti dabar pat, jei tik jie jau parduodami. Per retai gyvai girdima Jessie Ware padarė ilgą pertrauką, kad jos koncertą praleistum. Vadinasi, pasiilgom. Kitą vasarą kažin ar dar turėsi progų. O jos talentu ir pajėgumais niekuomet neabejojom. Yep, jos muzikos katalogas tiesiog nuostabus ir vertas dar daugiau perklausų. Tikim, kad unikaliame paveldo objekte sostinėje Jessie Ware, jos muzikantai ir pritariantys balsai skambės dar tvirčiau. Tikrai nėra jos muzikai talpesnės vietos Vilniaus mieste, nei atgaivintas Lukiškių kalėjimas.

Presale’as jau įjungtas ir prasideda nuo dabar.
Eime!

Išankstiniai koncerto reikalai

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Bilietų į Jessie Ware pasirodymą Vilniuje prekyba prasidės penktadienį, gruodžio 22 d., tačiau jau šiandien prisiekę Jessie Ware fanai gali sutaupyti. Presale‘as startuoja nuo dabar. Tiesa, tam reikia specialaus kodo iš „8 Days A Week”. Parašyk mums žinutę feisbuke adresu www.8dw.lt, duosim nuolaidos kodą ir pigiausi bilietai bus tavo kišenėje. Bilietų su kodais kiekis ribotas ir jie brangs. Kodai galios iki pat gruodžio 22 d. 20 val. arba soldouto.

Žanro klasika – pigiausių bilietų užteks greičiausiems.
Bilietų su kodais kiekis ribotas.
O ko čia delsti?

Apie Jessie Ware

Jessie Ware albumas „That! Feels Good!“ buvo nominuotas prestižiniam „Mercury“ prizui Jungtinėje Karalystėje ir tapo vienu geriausių metų albumu. Tai jau antras toks Jessie kartas šių apdovanojimų istorijoje. Šis 10 kūrinių leidinys tikrai pateisina savo pavadinimą, yra tiesiog geras įrašas ir laukia apsilankymo visų mūsų ausyse. Tačiau čia ne tas atvejis, kai kūrėjo forma įdomesnė už turinį. Šį albumą yra būtina išgirsti gyvai – norėsis atsipalaiduoti, dainuoti kartu, trepsėti koja, linguoti ar tiesiog šokti. Kritikų išgirtas įrašas nustato šiandienos popmuzikos madas, yra šių laikų disco klasika ir turi mažų mažiausiai tris hitus: „Free Yourself“, „Pearls“ ir „Begin Again“. „Laisvė yra garsas“, – albume dainuoja Jessie Ware ir belieka jai tik pritarti. Naujausias Jessie Ware albumas yra savotiškas albumo „What‘s Your Pleasure?“ tęsinys. Pagal jį tikrai gali šokti arba jis primins tau, kaip tai daryti.

Kritikai sutaria, kad šis Jessie Ware albumas yra tikras triumfas jos karjeroje ir kad jis jau dabar viršijo visus lūkesčius. Pats įrašas pasiekė trečiąją vietą Jungtinėje Karalystėje ir sulaukė susižavėjimo šūksnių iš kritikų ir gerų įvertinimų („The Guardian“ – penkios žvaigždutės, „Pitchfork“ – 8,3 iš 10). Greičiausiai, jie tokie buvo ne vieninteliai. Retas kuris popmuzikos įrašas šiandien sulaukia tokio dėmesio iš kitus muzikos stilius mėgstančių klausytojų. Jessie Ware tai pavyko ir su tuo ją galima tik pasveikinti. Išties, šis įrašas – beveik tobulas, o Jessie ir jos produkcija – puiki. Muzikaliai Jessie Ware niekur nuo savo įtakų toli nepabėgo, bet kas būtų to norėjęs?

Vilniuje savo albumą su muzikantų grupe pristatysianti britė muzikos žvaigždė spėjo išleisti ir bendrą darbą su bičiule Roisin Murphy. Tiesa sakant, jos netgi kažkuo panašios ir žaidžia toje pačioje lygoje.

Didysis Lukiškių kalėjimo kiemas yra gal net per maža erdvė tokiam vardui kaip Jessie Ware. Tikėtina, kad visi norintys netilps ir liks už vartų. Priminsim, kad taip nutiko su „Jungle“, „Tash Sultana“, Two Feet ir kitais, o ant kalėjimo vartų koncerto dieną buvo pakabintas užrašas „Sold Out“. Būsimas Jessie Ware koncertas Lukiškių kalėjime yra tai, ką vertėtų pasidovanoti ar padovanoti kitam švenčių proga.

Jessie Ware verta būti dar didesnė žvaigždė, tokia greičiausiai bus po šio koncertų turo ir ji tą puikiai supranta. Ji pelnytai didžiuojasi savo kelione, naujausia kūryba, šiuo virsmu ir tuo, ką iki šiol pasiekė. Dar ji suprato, kad vyresnio amžiaus moterys neturi šokių muzikos scenos, todėl tam sukūrė nuostabų garso takelį. O tai juk nuostabu ir tikrai ne kiekvienam pavyksta!

Vilnių Jessie Ware gerai pažįsta ir savo koncertų planuose pažymėjo jau antrą kartą. Paskutinį kartą sostinėje Jessie Ware muzika ir balsas skambėjo Vilniaus universiteto botanikos sode, Kairėnuose. Mūsiškiams jos kūryba labai artima, o ankstesni jos pasirodymai buvo itin įsimintini. Simpatijos jai per tą laiką tik dar labiau padidėjo, fanų skaičius daug kartų taip pat. Liudininkai iki šiol dalinasi šiltais epitetais ir susižavėjimo šūksniais. Dar didesnio susidomėjimo tikimės dabar. Tiesa, koncerto koordinatės jau kitos – didelis, talpus ir analogų pasaulyje neturintis Lukiškių kalėjimo kiemas.

Mes taip pat organizuojam šio Jessie Ware turo pasirodymus magiškoje Siguldos pilyje Latvijoje ir Haapsalu pilyje Estijoje. Graži koncertų Lukiškių kalėjime ir kitur tąsa. Viskas atrodo labai pozityviai – 3 miestai, 3 Jessie Ware koncertai atviram ore ir visa kita patirtis.

Daugelyje miestų, kuriuos „That! Feels Good!“ albumo turas jau aplankė, buvo išparduoti visi bilietai. Išankstinė bilietų prekyba startuoja dabar ir vyks iki pat gruodžio 22 d vakaro. Tiesa, tam reikia specialaus nuolaidos kodo iš „8 Days A Week”.

Tuo bus galima įsitikinti jau rugpjūčio 15 d. Lukiškių kalėjimo kieme, kuriame telpa 3 tūkstančiai vilniečių ir miesto svečių.

Raginam bilietais pasirūpinti iš anksto ir nedelsti.
Bilietai – puiki dovana sau ar kitam.

Mūsų kvietimu Vilniuje kitą sezoną gros Helado Negro, „La Femme“, „Jungle“, „Sleaford Mods“, Asafas Avidanas ir pats Devendra Banhartas. Bus dar, net neabejok ir sek naujausią informaciją mūsų feisbuke.

8 Days A Week hq

tickets@8dw.lt
www.8dw.lt

Nuorodos
https://www.jessieware.com
https://www.facebook.com/JessieWare
https://www.instagram.com/jessieware
https://www.youtube.com/@jessieware
https://twitter.com/jessieware

Muzikos katalogas

Vaizdo klipai

Free Yourself: https://youtu.be/aD7F6M9fsms
Freak Me Now: https://youtu.be/T1pOvK9URyU
Begin Again: https://youtu.be/yd3C69lVU5w
Pearls: https://youtu.be/YAaUn5sn1T0
Hot N Heavy: https://youtu.be/rb5s15LOHPI
Please: https://youtu.be/-31FETutIr4
What‘s Your Pleasure? https://youtu.be/eWazsCKdlhg
The Kill: https://youtu.be/rdCVGY-CrWs
In Your Eyes: https://youtu.be/msg38cxXqWQ
Step Into My Life: https://youtu.be/PLhfECsvzvQ
Soul Control: https://youtu.be/QwhkvO_hCOM
Save A Kiss: https://youtu.be/cLIESvLSDKA
Spotlight: https://youtu.be/kw56LGfrf4A
Alone: https://youtu.be/3zrZE68Qrrg
Selfish Love: https://youtu.be/Q8T9vB1zIVM
Midnight: https://youtu.be/MJz8mtImzdc
Meet Me In Middle: https://youtu.be/NErTy9yW3Sg
Champagne Kisses: https://youtu.be/kIVHAhbKdcg
You & I (Forever): https://youtu.be/Wo2QB2kqG_w
Say You Love Me: https://youtu.be/DAMM8JVbr8g
Tough Love: https://youtu.be/XLaOxbd37jc
Wildest Moments: https://youtu.be/bMJkddvJ4L4
Sweet Talk: https://youtu.be/Y9IsJ2MYKQI

 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Jessie Ware - Vilnius Чт 15.08.2024 19:00 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 61.00
Мероприятие Jessie Ware - Vilnius
Дата / Время Чт 15.08.2024 19:00
Место проведения Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Цена 61.00
Полезная информация

Pirmieji bilietai visada pigiau! Žinoma, pigiausių užteks greičiausiems. Parašyk žinutę feisbuke muzikos agentūrai „8 Days A Week“ (www.8dw.lt) ir gausi nuolaidos kodą. Pats kodas galioja labai ribotą laiką – iki gruodžio 22 d. 20 val. Vieša prekyba „Bilietai LT“ kasose ir internete www.bilietai.lt startuoja gruodžio 22 d. nuo 20 val. 

Bilietai - tik malonus rūpestis ir puiki dovana. 
Netaupyk, bet sutaupyk! 
Win/win.

Bilietų su kodais kiekis labai ribotas. 

Durys atidaromos:  ~18:00
Pradžia: ~19:00
Renginio trukmė: ~3 val.
Pertraukos: yra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio


Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Lukiškių kalėjimas 2.0
Lukiškių skg. 6 Vilnius Литва
Организатор
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
Islandijos g. 6, Vilnius
www.8dw.lt / tickets@8dw.lt
Рег. №: 305527276
НСО LT100013541518
Мероприятие Jessie Ware - Vilnius
Дата / Время Чт 15.08.2024 19:00
Место проведения Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Цена 61.00
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет La Femme - Paris-Hawaï Tour 2024 La Femme - Paris-Hawaï Tour 2024 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Купить билет Warhaus - Vilnius Warhaus - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Купить билет YUNGBLUD - Vilnius YUNGBLUD - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Купить билет Jungle - Vilnius 2024 ПопулярноеПопулярноеJungle - Vilnius 2024 Kalnų parkas, Vilnius
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить