logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

NEDA MALŪNAVIČIŪTĖ ir RICHARDAS BANYS ''Labai asmeniškos dainos''

Ср 14.08.2024 20:00
Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga

VASARO DESERTAS 2024

... Vasara, saulė, jūra, Palanga...

Yra vasara – reikia ir „Vasaros deserto“. O ką gi prasimanysite vakare, grįžę iš paplūdimio? Be abejo – Palangoje pilna kavinių ar restoranų. Visi puikiai žinome: „alus ten liejasi laisvai!“. Bet mes kalbame apiE solidesnius poilsiautojus. Apie tuos, kuriems ir metų daugėliau, ir ramybės norisi labiau. Apie tuos, kuriems edukacija už „alų“ mieliau ir žmogiškoji edukacija suartina.

   Ne veltui dar grafo Tiškevičiaus laikais prie gydyklų buvo steigiamos laisvalaikio oazės. Šiandien jas vadiname kurhauzais. Pažodis vertimas reiškia „gydymo namai“. Galbūt šiandieninis kurhauzas nėra tiesioginė „gydykla“, bet sielai atsigauti ten vieta tinkama.

        Kalbame apie koncertus, kuriuos organizatoriai – ATM KOMPANIJA – siūlo aplankyti Palangos Kurhauzo salėje. Šiais metais į šią salę atvyksta ONA KOLOBOVAITĖ, LIUDAS MIKALAUSKAS, JUOZAS ERLICKAS, SAULIUS ir JOKŪBAS BAREIKIAI, Grupė NERIJA, Grupė VAIRAS, VYTAUTAS ŠIŠKAUSKAS, EGIDIJUS BAVIKINAS, aktorė LARISA KALPOKAITĖ, NEDA MALŪNAVIČIŪTĖ ir RICHRADAS BANYS, EL FUEGO, DAUMANTŲ MUZIKANTAI ir kiti.

   Taip pat poilsiautojų laukia renginiai PALANGOS KONCERTŲ SALĖJE. Griausmingai praūžęs ŠTRAUSO MUZIKOS VAKARAS su KAUNO MIESTO SIMFONINIU ORKESTRU ir dirigentu MARTYNU STAŠKUMI rugpjūčio 13 d. atvykta į Palangą. O ką jau kalbėti apie nuotaikingą vakarą, liepos 31d. su RAIGARDU TAUTKUMI ir ŠAMPANINIU KAUNO CHORU bei LIUDU MIKALAUSKU, EGIDIJUMI BAVIKINU, ONA KOLOBOVAITE, EL FUEGO  ir visa tai - VASAROS ŽVAIGŽDĖS.

Mielieji! Vasara laukia graži ne tik geru oru ar peizažu, bet ir renginiais įvairiam skoniui J  Tai gi... „VASAROS DESERTAS 2024“ kaip tik JUMS!

 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
NEDA MALŪNAVIČIŪTĖ ir RICHARDAS BANYS ''Labai asmeniškos dainos'' Ср 14.08.2024 20:00 Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga 21.00
Мероприятие NEDA MALŪNAVIČIŪTĖ ir RICHARDAS BANYS ''Labai asmeniškos dainos''
Дата / Время Ср 14.08.2024 20:00
Место проведения Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Цена 21.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė:
Pertraukos: -
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Palangos Kurhauzo koncertų salė
Grafų Tiškevičių al. 1 Palanga Литва
Организатор
Renginių sala, VšĮ
Europos pr. 122 Kaunas
8 670 90776 / renginiusala@gmail.com
Рег. №: 302883281
Мероприятие NEDA MALŪNAVIČIŪTĖ ir RICHARDAS BANYS ''Labai asmeniškos dainos''
Дата / Время Ср 14.08.2024 20:00
Место проведения Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Цена 21.00
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Купить билет MIUZIKLŲ VAKARAS. ONA KOLOBOVAITĖ ir LIUDAS MIKALAUSKAS MIUZIKLŲ VAKARAS. ONA KOLOBOVAITĖ ir LIUDAS MIKALAUSKAS Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Купить билет JUOZAS ERLICKAS ''Už stiklinių lietaus grotų'' JUOZAS ERLICKAS ''Už stiklinių lietaus grotų'' Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Купить билет Grupė NERIJA. Laiko ratu Grupė NERIJA. Laiko ratu Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Купить билет JUOZAS ERLICKAS ''Už stiklinių lietaus grotų'' JUOZAS ERLICKAS ''Už stiklinių lietaus grotų'' Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить