logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

PAVASARIO TANGO. Dedikacija Motinos dienai

Вс 05.05.2024 15:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai

Gegužės 5 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

PAVASARIO TANGO
DEDIKACIJA MOTINOS DIENAI

JUSTINAS MAČYS, fleita
JULIUS JONUŠAS, violončelė
DONALDAS BRUŽAS, fortepijonas

Programa
Ástor Piazzolla: tango, siuitos, dainos (fleitai, violončelei ir fortepijonui aranžavo D. Bružas).


Ástoro Piazzollos, argentinietiškojo tango meistro, Argentinoje vadinto „El Gran Astor“ (Didysis Astoras), pavardė šiandienos koncertų programose figūruoja itin dažnai. Atlikėjus ir publiką traukia argentiniečio muzikos originalumas, ilgesinga melodija, magiškas ritmas, su tango aistra meistriškai derinama klasikinės muzikos struktūra.

Muziko kelią Á. Piazzolla pradėjo kaip tango atlikėjas, grodavęs tango šokėjams. Kompozitorius studijavo Paryžiuje (pas žymiąją pedagogę Nadia Boulanger), bet grįžęs atgal į Argentiną, grįžo ir prie savo argentinietiškos prigimties – tango, į tradicinio tango muziką įliedamas ir džiazo bei klasikinės muzikos elementų. Taip gimė „naujasis tango“ (Tango nuevo) – tango nebe kojoms, bet ausims, kuris iki šiol yra neatsiejamas nuo „El Gran Astor“ vardo. Á. Piazzolla suteikė šiam žanrui reikšmingumo: anksčiau skambėjęs Buenos Airių priemiesčio kavinėse, tango įsitvirtino garsiausių koncertų salių scenose. Kompozitorius rašė daug muzikos kino filmams, spektakliams, baletams, tačiau jo kūryboje dominuoja tango, kurių vien per paskutiniuosius 10 gyvenimo metų jis sukūrė virš 300.

Didžiausias iššūkis grojantiems Á. Piazzollos muziką yra tai, kad jo originalių partitūrų nėra daug, tad jo muzikos atlikimas šiais laikais labai priklauso nuo atlikėjų techninio pasirengimo, kūrybiškumo ir žinojimo. Vienas tokių Á. Piazzollos muzikos žinovų – tai aranžuotojas ir aistringas kompozitoriaus kūrybos puoselėtojas pianistas Donaldas Bružas. Jo nepailstamo domėjimosi ir noro, jog ši muzika skambėtų Lietuvoje, dėka, gimė ne viena Á. Piazzollos muzikos programa su žymiausiais Lietuvos instrumentininkais ir vokalistais, o ir šiame koncerte skambėsiantys opusai taip pat priklauso jo plunksnai – visi kūriniai fleitai, violončelei ir fortepijonui aranžuoti būtent Donaldo Bružo.

Justinas Mačys studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos prof. A. Vizgirdos fleitos klasėje bei prof. J. Aleksos ir doc. R. Šerveniko dirigavimo klasėje. Studijas tęsė Liono (Prancūzija) Nacionalinės muzikos ir šokio konservatorijos profesorių Ph. Bernold ir J. Beaudiment fleitos klasėje. Meistriškumą tobulino tokių profesorių kaip Ph. Bernold, V. Bottazzini, P. Gresset, B. Gisler-Haase, G. Bourgogne ir kt. meistriškumo kursuose. Atlikėjas yra Panevėžio muzikinio teatro fleitos grupės primarijus, dirigentas ir pedagogas.

Julius Jonušas nuo penkiolikos metų gyveno ir mokėsi Jungtinėje Karalystėje. Jis mokėsi prestižinėje Chethamo vardo muzikos mokykloje Mančesteryje (prof. Anna Menzies kl), studijavo Karališkajame Šiaurės muzikos Koledže (prof. Nicholas Jones ir prof. Leonard Elschenbroich kl.), kur jam suteiktas bakalauro laipsnis, bei atliko vienerių metų trukmės kamerinio ansamblio rezidenciją. Studijų metais pianistas įgijo neįkainojamos muzikinės patirties koncertuodamas visoje šalyje bei gerai pasaulyje žinomose salėse, mokydamasis iš pasaulinio garso meno meistrų ir kurdamas muzikines partnerystes su bendraamžiais. 2022 metais atlikėjas grįžo į Lietuvą.

Donaldas Bružas – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventas, legendinio pianisto ir kompozitoriaus Stasio Vainiūno mokinys, ilgametis Panevėžio muzikos mokyklos koncertmeisteris bei nepailstantis Á. Piazzollos muzikos puoselėtojas, aranžuotojas, žinovas. 

Сайт мероприятия: http://www.ambravox.lt

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
PAVASARIO TANGO. Dedikacija Motinos dienai Вс 05.05.2024 15:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 6.00 - 25.00
Мероприятие PAVASARIO TANGO. Dedikacija Motinos dienai
Дата / Время Вс 05.05.2024 15:00
Место проведения Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Цена 6.00 - 25.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~14:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 4-7 metų vaikams bilieto kaina 6,00 Eur.


Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Литва
Организатор
Ambra Vox, VšĮ
Geležių km., Smėlio g. 40 Vilniaus raj
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Рег. №: 302719606
НСО ND
Мероприятие PAVASARIO TANGO. Dedikacija Motinos dienai
Дата / Время Вс 05.05.2024 15:00
Место проведения Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Цена 6.00 - 25.00
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Įkvėpimo žemė. Dedikacija Edvardui Grygui (Perkeltas iš 2023.10.08) Įkvėpimo žemė. Dedikacija Edvardui Grygui (Perkeltas iš 2023.10.08) Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Купить билет POP+KLASIKA. Netikėtas duetas POP+KLASIKA. Netikėtas duetas Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Купить билет Fortepijono magija. Svečiuose legendinis pianistas Fortepijono magija. Svečiuose legendinis pianistas Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Купить билет ATRASTIEJI TALENTAI ATRASTIEJI TALENTAI Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить