logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

SNARKY PUPPY (JAV)

Вс 28.04.2024 19:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

Pirmą kartą į „Kaunas Jazz“ atvyksta viena ryškiausių šių dienų amerikiečių džiazo scenos grupių, šįmet prestižinę „Grammy“ statulėlę pelnę „Snarky Puppy“.

„Snarky Puppy“ koncertas 2024 metų balandžio 28 dieną įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Nuolat besikeičiančios sudėties kolektyvas vadinamas naujųjų laikų Amerikos muzikos fenomenu.

2024-aisiais „Snarky Puppy“ minės karjeros dvidešimtmetį – būtent prieš tiek metų šią grupę subūrė Šiaurės Teksaso universiteto studentai. Kompozitoriaus, prodiuserio, instrumentininko Michaelo League įkurta grupė nuo pat pradžių garsėjo kaip gaivios muzikinės laisvės propaguotojai.

Kiekvienas šios grupės įrašas – kitoks, o pagrindinis principas, kurio laikosi muzikantai – jokiu būdu nesikartoti. Tai, beje, iš dalies galioja ir grupės sudėčiai. Išplėstiniame „Snarky Puppy“ narių sąraše yra apie dvidešimt muzikantų. Beje, vienas grupės narių, įsiamžinęs ir naujausiame albume, yra „Kaunas Jazz“ 2022-aisiais koncertavęs būgnininkas Jamisonas Rossas.

Negana to, iš viso grupės albumuose (o jų yra jau 15) įsiamžino per 40 muzikantų, kiekvienas paliko savo įrašą šlovingoje „Snarky Puppy“ istorijoje.

Dar 2014-aisiais grupė pelnė savo pirmąją „Grammy“ statulėlę (už geriausią ritmenbliuzo atlikimą), o šiandien jų jau turi penkias. Mat net keturi grupės albumai buvo pripažinti metų geriausiais šiuolaikinės instrumentinės muzikos kategorijoje.

Naujausią pergalę „Grammy“ dalybose grupė nuskynė 2023-aisiais, kai statulėle buvo įvertintas jos albumas „Empire Central“.

Dar įspūdingiau, kad „Snarky Puppy“ laimėjo „Grammy“ visus penkis sykius, kai buvo šiems apdovanojimams nominuoti. Tokia šimtaprocentine sėkme gali pasigirti labai nedaug atlikėjų – ir tai dar kartą įrodo grupės muzikos žavesį ir kokybę.

Įdomu tai, jog „Snarky Puppy“ yra laukiami viso pasaulio džiazo festivaliuose, tačiau patys savo muzikos nepriskiria šiam žanrui. Jei tiksliau – „Snarky Puppy“ apskritai atsisako būti varžomi kokio nors žanro rėmų, nors ją savinasi džiazroko, ir fanko gerbėjai.

Daugiau informacijos www.kaunasjazz.lt

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
SNARKY PUPPY (JAV) Вс 28.04.2024 19:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 47.70 - 67.80
Мероприятие SNARKY PUPPY (JAV)
Дата / Время Вс 28.04.2024 19:00
Место проведения Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Цена 47.70 - 67.80
Полезная информация

Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Renginio kalba:
lietuvių/anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Salės planas gali plėstis/keistis.

Su arenos taisyklėmis galima susipažinti čia: https://zalgirioarena.lt/lt/zalgirio-arenos-lankytoju-elgesio-taisykles/

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.

Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: 
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Nauji klubo nariai bilietus perka nuo lapkričio 24 iki gruodžio 8 d. Neparduoti bilietai patenka į viešą prekybą rugsėjo gruodžio 9 d.

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Литва
Организатор
JJJAZZ VŠĮ
JJJAZZ VŠĮ
Kęstučio g. 62 44304 Kaunas
festival@kaunasjazz.lt / 8-37-750145
Рег. №: 135977836
НСО LT359778314
Мероприятие SNARKY PUPPY (JAV)
Дата / Время Вс 28.04.2024 19:00
Место проведения Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Цена 47.70 - 67.80
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Giedrius Nakas (Lietuva) ir Theo Croker (JAV) ПопулярноеПопулярноеGiedrius Nakas (Lietuva) ir Theo Croker (JAV) Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas
Купить билет JORGE LUIS PACHECO (Kuba/Cuba) ПопулярноеПопулярноеJORGE LUIS PACHECO (Kuba/Cuba) Jurbarko parodų ir koncertų salė (cerkvė), Jurbarkas
Купить билет Dora Morelenbaum (Brazilija) ПопулярноеПопулярноеDora Morelenbaum (Brazilija) Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Купить билет ALFREDO RODRIGUEZ ir Kauno miesto simfoninis orkestras (Kuba, JAV, Lietuva) ПопулярноеПопулярноеALFREDO RODRIGUEZ ir Kauno miesto simfoninis orkestras (Kuba, JAV, Lietuva) Kauno Žalgirio arena, Kaunas
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить