logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Teatras KITAS KAMPAS. IEŠKAU ŽMOGAUS. Premjera

Ср 29.05.2024 19:00
Teatro KITAS KAMPAS kavinė-baras, Vilnius
Vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje KITAS KAMPAS pristato nuotaikingą premjerą – rizikingiausio, sudėtingiausio ir labiausiai nenuspėjamo improvizacijos žanro – „ilgos formos" improvizacijų šou IEŠKAU ŽMOGAUS.
 
IEŠKAU ŽMOGAUS – tai improvizacijų spektaklis, sukurtas kadaise populiaraus TV realybės šou „Paieškų tarnyba“ motyvais, kurios metu kūrėjų komanda laidos dalyviams padeda rasti dingusį be žinios arba tolimą, seniai matytą giminaitį. Improvizuotai kuriamame IEŠKAU ŽMOGAUS realybės šou dalyvauja aktorių įkūnyti ieškomo personažo žmonos arba vyrai, žentai ir anytos, uošviai ir pusbroliai, nesantuokiniai vaikai ir meilužiai, pažįstami bei draugai. Visų jų tapatybė, bruožai ir svarbiausi gyvenimo įvykiai yra kuriami bendradarbiaujant su publika.
 
Netikėtos, absurdiškos, beprotiškos, jautrios, linksmos ir nostalgiškos susipažinimo istorijos, gyvenimus pakeitę įvykiai, meilės dramos ir intrigos yra lydimos pagrindinio klausimo – ar pavyks surasti ieškomą žmogų? Ar įmanoma sukurti, atstatyti arba išsaugoti ryšį tarp artimiausių ir brangiausių žmonių?
 
Spektaklyje vaidina teatro KITAS KAMPAS aktoriai Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Martynas Nedzinskas, Inga Šepetkaitė ir Povilas Adomaitis. Spektaklio muziką vietoje improvizuoja ir kuria – Nikita Kiriuchinas ir Kazimieras Krulikovskis.
 
„Ilgos formos“ improvizacijų šou – tai daugiausiai meistriškumo reikalaujantis improvizacijos žanras, kuomet aktoriai be repeticijos ir scenarijaus sukuria ir suvaidina vientisą istoriją, tęsdami vieną siužeto liniją. Teatro KITAS KAMPAS kūrėjai per 15-ką teatro gyvavimo metų yra nuolatos eksperimentavę ir pristatę publikai šio formato variacijas, o 2015 metų gegužę suvaidino pirmąjį „ilgos formos“ improvizacijų spektaklį DURYS, dėl savo nenuspėjamumo ir improvizatorių išradingumo sulaukusį gausaus žiūrovų susidomėjimo.
 
Dėmesio! Pavėlavę žiūrovai į salę griežtai neįleidžiami. Prašome atsakingai įvertinti atvykimo laiką į teatrą ir nevėluoti.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Teatras KITAS KAMPAS. IEŠKAU ŽMOGAUS. Premjera Ср 29.05.2024 19:00 Teatro KITAS KAMPAS kavinė-baras, Vilnius
Мероприятие Teatras KITAS KAMPAS. IEŠKAU ŽMOGAUS. Premjera
Дата / Время Ср 29.05.2024 19:00
Место проведения Teatro KITAS KAMPAS kavinė-baras, Vilnius
Полезная информация

Dėmesio! Pavėlavę žiūrovai į salę griežtai neįleidžiami. Prašome atsakingai įvertinti atvykimo laiką į teatrą ir nevėluoti.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 1val iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N-14
Nuolaidos: - 15% studentams, moksleiviams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)


Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Teatro KITAS KAMPAS kavinė-baras
Malūnų g. 4 Vilnius Литва
Организатор
Improvizacijos teatras, VšĮ
Malūnų g. 6-9, Vilnius
teatras@kitaskampas.lt / +37067348278
Рег. №: 302576211
НСО ND
Мероприятие Teatras KITAS KAMPAS. IEŠKAU ŽMOGAUS. Premjera
Дата / Время Ср 29.05.2024 19:00
Место проведения Teatro KITAS KAMPAS kavinė-baras, Vilnius
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Justino Malinausko magijos vakaras ''Ne į mikrofoną'' Justino Malinausko magijos vakaras ''Ne į mikrofoną'' Teatras Kitas kampas kavinė-baras, Vilnius
Купить билет DŽIAZO VAKARAS su aktore Inga Šepetkaite ir pianistu Kazimieru Krulikovskiu DŽIAZO VAKARAS su aktore Inga Šepetkaite ir pianistu Kazimieru Krulikovskiu Teatro KITAS KAMPAS kavinė-baras, Vilnius
Продано Nuostabūs dalykai. Teatras KITAS KAMPAS ПроданоПроданоNuostabūs dalykai. Teatras KITAS KAMPAS Menų spaustuvė, Vilnius
Продано Teatras KITAS KAMPAS. GERO JUOKO DOZĖ. Sezono uždarymas ПроданоПроданоTeatras KITAS KAMPAS. GERO JUOKO DOZĖ. Sezono uždarymas MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить