Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti
Pirkėjams

Vartotojų taisyklės

Duomenų naudojimas
Asmeninė informacija apie bilietų pirkėją (vardas ir pavardė; mobilaus telefono numeris; pašto adresas; el. pašto adresas) yra konfidenciali ir prieinama tik darbuotojams, dirbantiems su bilietų platinimo sistema. Ji reikalinga tam, kad galėtume kokybiškai, greitai ir saugiai suteikti bilietų pardavimo paslaugas, naudoti informaciją rinkodaros tikslais. Visais kitais atvejais Vartotojo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka. Bet kokie finansiniai bilietų pirkėjo duomenys (pavyzdžiui, atsiskaitomosios sąskaitos numeris) yra fiksuojami laikinai. BILIETAI.LT sistemoje jie nėra kaupiami ar saugomi.

Elektroninis bilietas
 - Svetainės www.bilietai.lt lankytojai turi galimybę internetu įsigyti elektroninį bilietą (e-bilietą). Įsigyjant e-bilietą būtina teisingai užpildyti kontaktinę informaciją - nurodytu el.paštu bus išsiųstas elektroninis bilietas. Šį bilietą reikia kokybiškai atsispausdinti ant balto A4 formato popieriaus lapo ir pateikti prie įėjimo į renginį.
- Vienu elektroniniu bilietu pasinaudoti galima tik vieną kartą. Elektroninio bilieto savininkas neturi suteikti galimybės kitiems asmenims nukopijuoti savo bilieto. Bilieto nukopijavimo atveju į renginį patenka asmuo, pirmas pateikęs bilietą įėjimo kontolės vietoje.
- Bilietą kopijuoti, dauginti, klastoti, perparduoti tretiesiems asmenims griežtai draudžiama. Taip pat draudžiama panaudoti ar juos įgyti kitu neteisėtu būdu. Už šių draudimų pažeidimus arba bandymą pažeisti asmenys atsako LR įstatymuose numatyta tvarka.Asmenys, neteisėtai naudojantys bilietus gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182, 300 bei kitus straipsnius. Šių pažeidimų atveju mes visada pranešame policijai. Neteisėtai įsigytu bilietu disponuojančiam asmeniui, gali būti panaikinta teisė pasinaudoti biliete nurodyta paslauga.
- Elektroninių bilietų grąžinimo atveju (jei renginys atšaukiamas ir organizatorius bilietų grąžinimą paveda BILIETAI.LT) pirkėjas turi pateikti asmens dokumentą - duomenys jame turi sutapti su duomenimis, nurodytais ant elektroninio bilieto.


PAGRINDINĖ INFORMACIJA

118 – informacija* telefonu!
* Padidinto tarifo numeris – 0,43 ct./1 min. Paslauga teikiama visą parą.

 • UAB "Nacionalinis bilietų platintojas" yra tik tarpininkas tarp bilietų pirkėjų ir renginio organizatoriaus, todėl neatsako už renginį ar jo kokybę.
 • Bilietai nėra keičiami ir pinigai už bilietus nėra grąžinami (išskyrus atvejus, kai renginys atšaukiamas arba keičiama renginio data).
 • UAB "Nacionalinis bilietų platintojas" bilietams taiko aptarnavimo mokesčius.
 • UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ taip pat turi teisę teikti bet kokias kitas papildomai mokamas paslaugas ir rinkti kitus mokesčius už paslaugas, kurių teikimas yra apmokestinamas mokesčiais. Prieš gaudamas tokias paslaugas asmuo yra informuojamas apie atitinkamos paslaugos papildomą apmokestinimą ir/ar paslaugos suteikimui taikomą mokestį ir jo dydį.
 • UAB "Nacionalinis bilietų platintojas" suteikia galimybę pasirinkti šią papildomą paslaugą: perkant bilietą internetu ir neturint galimybės jo atspausdinti, galima bilietą atsiimti kasoje (paslaugos kaina 1,50 Eur už bilietą). Bilietus atsiimti galima visose BILIETAI.LT kasose pateikus užsakymo patvirtinimo numerį, kuris atsiunčiamas el. paštu po apmokėjimo. Bilietai spausdinami PDF formatu ant balto popieriaus lapo. Apmokėjus kreditine kortele atsiėmimas kasoje galimas po 72 val. Taip pat, galima pasirinkti siuntimą registruotu paštu (tik Lietuvoje, paslaugos kaina 6,50 Eur už pristatymą). Užsakyti paslaugą galima ne vėliau nei likus 12 kalendorinių dienų iki renginio datos. Užsakant bilietų siuntimą registruotu paštu būtina teisingai nurodyti gavėjo vardą, pavardę, adresą, kontaktinį telefoną ir el. pašto adresą. Pristatymas per 10 darbo dienų.
 • Pirkdami bilietus internetu www.bilietai.lt, galite atsiskaityti SEB, Swedbank, DNB, Nordea bei Šiaulių bankų internetinės bankininkystės sistemomis bei kreditinėmis kortelėmis.
 • Vieno pirkimo metu į vieną renginį galite įsigyti ne daugiau kaip 10 bilietų (išskyrus atvejus, kai renginio organizatorius nurodo kitaip).
 • Dėl nuolaidos taikymo informuokite pardavėją prieš pirkdami bilietą. Pirkdami internetu rinkitės bilietų kainą su nuolaida.
 • Norėdami gauti sąskaitą-faktūrą, kreipkitės el. paštu: saskaitos@bilietai.lt.
 • UAB "Nacionalinis bilietų platintojas" bilietų kasose galite atsiskaityti grynaisiais pinigais arba kortele („Rimi“ tinkle ir prekybos centre „Ozas“ atsiskaityti galima tik grynais pinigais).
 • Karštis ir intensyvi šviesa gali sugadinti bilietą.
 • Dėl už bilietus sumokėtų pinigų grąžinimo prašome visada kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt (išskyrus atvejus, kai renginio organizatorius nurodo kitaip). Informuojame, kad vykdant pinigų grąžinimo procedūrą bilieto pirkėjas privalo bendrovei „Nacionalinis bilietų platintojas“ pateikti užpildytą pinigų grąžinimo prašymą, kurį rasite čia.
  Informuojame, kad bilietai taip pat gali būti grąžinami tik šiose BILIETAI.LT kasose (kasos darbuotojui privalote pateikti užpildytą pinigų grąžinimo prašymą, kurį rasite čia):
 1. „Forum Cinemas Vingis”, „Domino“ teatras, Savanorių pr. 7, Vilnius
 2. VCUP, informacijos skyrius pirmame aukšte, Upės g. 9, Vilnius
 3. Vilniaus mažasis teatras, Gedimino pr. 22, Vilnius
 4. Kultūros centras „Girstutis“, Kovo 11-osios g. 26, Kaunas (DĖMESIO! 06.01-08.31. kasa nedirbs)
 5. „Švyturio” arena, BILIETAI.LT kasa, Dubysos g. 10, Klaipėda
 6. „Akropolis”, „Vakarų ekspresas“, Taikos pr. 61, Klaipėda
 7. Miltinio dramos teatras, Laisvės a. 5, Panevėžys
 8. Alytaus kultūros ir komunikacijos centras, Pramonės g. 1B, Alytus 
 9. Marijampolės kultūros centras, Vilkaviškio g. 2, Marijampolė
 10. Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“, Tilžės g. 140, Šiauliai

Organizatoriui pageidaujant pačiam grąžinti pinigus už bilietus, BILIETAI.LT atgal bilietų priimti negali – tokiu atveju BILIETAI.LT informuoja klientus, kur kreiptis dėl bilietų grąžinimo.

 • Visas pastabas, pasiūlymus, atsiliepimus, nusiskundimus galite siųsti el. paštu: info@bilietai.lt.
 • 118 – informacija* telefonu!
  * Padidinto tarifo numeris – 0,43 ct./1 min. Paslauga teikiama visą parą.

BILIETŲ GRĄŽINIMAS

Bilietai yra nekeičiami ir atgal negrąžinami
- Bilietai yra nekeičiami ir atgal negrąžinami, todėl kiekvieną kartą prieš perkant bilietus apsvarstykite, ar galėsite atvykti į renginį ir kokio kiekio bilietų Jums reikia. BILIETAI.LT taip pat neatsako, jei bilietas dėl Jūsų kaltės buvo pamestas ar sugadintas ir dėl to prarado savo funkcionalumą.

Bilietų grąžinimas ir keitimas renginio atšaukimo ar datos pasikeitimo atvejais:
- BILIETAI.LT yra tarpininkas tarp renginio organizatoriaus (paslaugų teikėjo) ir pirkėjo. BILIETAI.LT neorganizuoja renginių, todėl neprisiima atsakomybės už neįvykusį renginį, jo nukėlimą, kokybę ar kitus, su renginio organizavimu susijusius dalykus. Už visa tai atsako renginio organizatorius.
- Jei perkeliamo renginio naujoji data yra netinkama arba renginys atšauktas, bilietus galima grąžinti iki organizatoriaus nurodytos datos: 

 • Norint grąžinti bilietus, prašome atsiųsti užpildytą grąžinimo prašymą el. paštu info@bilietai.lt. Grąžinimo prašymą rasite čia.
 • Bilietai taip pat gali būti grąžinami šiose BILIETAI.LT kasose (kasos darbuotojui privalote pateikti užpildytą pinigų grąžinimo prašymą, kurį rasite čia):
 1. „Forum Cinemas Vingis”, „Domino“ teatras, Savanorių pr. 7, Vilnius
 2. VCUP, informacijos skyrius pirmame aukšte, Upės g. 9, Vilnius
 3. Vilniaus mažasis teatras, Gedimino pr. 22, Vilnius
 4. Kultūros centras „Girstutis“, Kovo 11-osios g. 26, Kaunas (DĖMESIO! 06.01-08.31. kasa nedirbs)
 5. „Švyturio” arena, BILIETAI.LT kasa, Dubysos g. 10, Klaipėda
 6. „Akropolis”, „Vakarų ekspresas“, Taikos pr. 61, Klaipėda
 7. Miltinio dramos teatras, Laisvės a. 5, Panevėžys
 8. Alytaus kultūros ir komunikacijos centras, Pramonės g. 1B, Alytus 
 9. Marijampolės kultūros centras, Vilkaviškio g. 2, Marijampolė
 10. Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“, Tilžės g. 140, Šiauliai
- Organizatoriui pageidaujant pačiam grąžinti pinigus už bilietus, BILIETAI.LT atgal bilietų priimti negali – tokiu atveju BILIETAI.LT informuoja klientus, kur kreiptis dėl bilietų grąžinimo.


DOVANŲ KUPONO TAISYKLĖS

1. BILIETAI.LT dovanų kuponą arba konkretaus organizatoriaus dovanų kuponą (toliau - Dovanų kuponas) galima įsigyti interneto svetainėje www.bilietai.lt ir BILIETAI.LT kasose, kuriose Dovanų kuponai yra platinami.
2. Dovanų kupono nominalai: 10, 15, 20, 30, 40 arba 50 Eur.
3. Dovanų kuponas galioja renginių bilietams, kurie platinami interneto svetainėje www.bilietai.lt arba BILIETAI.LT kasose.
4. Dovanų kuponas keičiamas internetu bei BILIETAI.LT kasose (Dovanų kuponas nekeičiamas prekybos centre „Ozas“ ir „Rimi“ tinkle). Keičiant Dovanų kuponą yra taikomas paslaugos mokestis 1 Eur.
5. BILIETAI.LT Dovanų kuponas suteikia klientui teisę įsigyti bilietus į bet kuriuos BILIETAI.LT kasoje ar e-parduotuvėje www.bilietai.lt nurodytus renginius už dovanų kupone nurodytą pinigų sumą. Konkretaus organizatoriaus dovanų kuponas suteikia teisę įsigyti bilietus tik į kupone nurodyto organizatoriaus renginius (arba tik Dovanų kupone nurodytus renginius).
6. Dovanų kuponas nėra vardinis.
7. Dovanų kuponas galioja 12 mėnesių nuo jo įsigijimo dienos, nebent dovanų kupone nurodyta kitaip. Dovanų kupono galiojimo terminas nurodytas ant Dovanų kupono, nepanaudota Dovanų kupono vertės dalis negrąžinama. Vienu Dovanų kuponu mokėti galima tik vieną kartą, po to kuponas anuliuojamas. Atsiskaitant pateiktas Dovanų kuponas yra paimamas ir negrąžinamas.
8. Jeigu Dovanų kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu.
9. Pirkėjas, įsigydamas Dovanų kuponą, patvirtina, jog susipažino ir sutinka su Dovanų kupono įsigijimo ir naudojimo taisyklėmis. Platintojas pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti Dovanų kupono naudojimo taisykles, kurios įsigalioja nuo jų paskelbimo interneto svetainėje www.bilietai.lt. Pirkėjams rekomenduojama visuomet susipažinti su naujausiomis Dovanų kupono naudojimo taisyklėmis interneto svetainėje www.bilietai.lt.
10. Dovanų kuponas negali būti grąžinamas, pratęsiamas, keičiamas į naują (pametus ar kitaip praradus) ar keičiamas į grynuosius pinigus.
11. Įsigyjant Dovanų kuponą, jis nėra apmokestinamas jokiais papildomais bilietų platintojo mokesčiais.
12. Dovanų kuponu negali būti apmokamas joks kitas dovanų kuponas, platinamas svetainėje www.bilietai.lt ar BILIETAI.LT kasose.
13. Dovanų kuponus klastoti, kopijuoti, dauginti, taip pat naudoti ar juos įgyti bet kokiu kitu neteisėtu būdu yra griežtai draudžiama. Asmenys, neteisėtai naudojantys Dovanų kuponus, gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182, 300 bei kitus straipsnius*. Šių pažeidimų atveju, mes visada pranešame policijai. Neteisėtai įsigytu Dovanų kuponu disponuojančiam asmeniui gali būti panaikinta teisė pasinaudoti Dovanų kupone nurodyta paslauga įsigyti bilietus.
14. Kilus papildomiems klausimams dėl Dovanų kupono, kreipkitės el. paštu: info@bilietai.lt

GINČŲ SPRENDIMO TVARKA

Visi ginčai su BILIETAI.LT sprendžiami derybų būdu. Jei derybomis nepavyksta išspręsti kilusių ginčų, jie yra sprendžiami Lietuvos Respublikos teismuose vadovaujantis galiojančiais Lietuvos Respublikos įstatymais.
Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžia Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba.

Prašymą/skundą dėl mūsų tinklapyje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - http://www.vvtat.lt/index.php?470187665) ar užpildyti prašymą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.