Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Vartotojų taisyklės

Duomenų naudojimas
Asmeninė informacija apie bilietų pirkėją (vardas ir pavardė; mobilaus telefono numeris; pašto adresas; el. pašto adresas) yra konfidenciali ir prieinama tik darbuotojams, dirbantiems su bilietų platinimo sistema. Ji reikalinga tam, kad galėtume kokybiškai, greitai ir saugiai suteikti bilietų pardavimo paslaugas, naudoti informaciją rinkodaros tikslais. Visais kitais atvejais Vartotojo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka. Bet kokie finansiniai bilietų pirkėjo duomenys (pavyzdžiui, atsiskaitomosios sąskaitos numeris) yra fiksuojami laikinai. Bilietai LT sistemoje jie nėra kaupiami ar saugomi.

Elektroninis bilietas
 - Svetainės www.bilietai.lt lankytojai turi galimybę internetu įsigyti elektroninį bilietą (e-bilietą). Įsigyjant e-bilietą būtina teisingai užpildyti kontaktinę informaciją - nurodytu el.paštu bus išsiųstas elektroninis bilietas. Šį bilietą reikia kokybiškai atsispausdinti ant balto A4 formato popieriaus lapo ir pateikti prie įėjimo į renginį.
- Vienu elektroniniu bilietu pasinaudoti galima tik vieną kartą. Elektroninio bilieto savininkas neturi suteikti galimybės kitiems asmenims nukopijuoti savo bilieto. Bilieto nukopijavimo atveju į renginį patenka asmuo, pirmas pateikęs bilietą įėjimo kontolės vietoje.
- Bilietą kopijuoti, dauginti, klastoti, perparduoti tretiesiems asmenims griežtai draudžiama. Taip pat draudžiama panaudoti ar juos įgyti kitu neteisėtu būdu. Už šių draudimų pažeidimus arba bandymą pažeisti asmenys atsako LR įstatymuose numatyta tvarka.Asmenys, neteisėtai naudojantys bilietus gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182, 300 bei kitus straipsnius. Šių pažeidimų atveju mes visada pranešame policijai. Neteisėtai įsigytu bilietu disponuojančiam asmeniui, gali būti panaikinta teisė pasinaudoti biliete nurodyta paslauga.
- Elektroninių bilietų grąžinimo atveju (jei renginys atšaukiamas ir organizatorius bilietų grąžinimą paveda Bilietai LT) pirkėjas turi pateikti asmens dokumentą - duomenys jame turi sutapti su duomenimis, nurodytais ant elektroninio bilieto.

BILIETŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

Bilietai yra nekeičiami ir atgal negrąžinami
- Bilietai yra nekeičiami ir atgal negrąžinami, todėl kiekvieną kartą prieš perkant bilietus apsvarstykite, ar galėsite atvykti į renginį ir kokio kiekio bilietų Jums reikia. BILIETAI.LT taip pat neatsako, jei bilietas dėl Jūsų kaltės buvo pamestas ar sugadintas ir dėl to prarado savo funkcionalumą.
 
Bilietų grąžinimas ir keitimas renginio atšaukimo ar datos pasikeitimo atvejais:
- BILIETAI.LT yra tarpininkas tarp renginio organizatoriaus (paslaugų teikėjo) ir pirkėjo. BILIETAI.LT neorganizuoja renginių, todėl neprisiima atsakomybės už neįvykusį renginį, jo nukėlimą, kokybę ar kitus, su renginio organizavimu susijusius dalykus. Už visa tai atsako renginio organizatorius.
- Jei perkeliamo renginio naujoji data yra netinkama arba renginys atšauktas, bilietus galima grąžinti iki organizatoriaus nurodytos datos: 
 • Norint grąžinti bilietus, prašome atsiųsti užpildytą grąžinimo formą el. adresu info@bilietai.lt. Grąžinimo formą rasite čia.
 • Bilietai taip pat gali būti grąžinami šiose BILIETAI.LT kasose (kasos darbuotojui privalote pateikti užpildytą pinigų grąžinimo formą, kurį rasite čia):  
 1. „Forum Cinemas Vingis”, „Domino“ teatras, Savanorių pr. 7, Vilnius
 2. VCUP, informacijos skyrius pirmame aukšte, Upės g. 9, Vilnius
 3. Vilniaus mažasis teatras, Gedimino pr. 22, Vilnius
 4. Kauno „Akropolis”, informacijos centras, Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas
 5. Kultūros centras „Girstutis“, Kovo 11-osios g. 26, Kaunas
 6. „Švyturio” arena, BILIETAI.LT kasa, Dubysos g. 10, Klaipėda
 7. „Akropolis”, „Vakarų ekspresas“, Taikos pr. 61, Klaipėda
 8. Miltinio dramos teatras, Laisvės a. 5, Panevėžys
 9. Alytaus kultūros ir komunikacijos centras, Pramonės g. 1B, Alytus 
 10. Marijampolės kultūros centras, Vilkaviškio g. 2, Marijampolė
 11. Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“, Tilžės g. 140, Šiauliai
- Organizatoriui pageidaujant pačiam grąžinti pinigus už bilietus, BILIETAI.LT atgal bilietų priimti negali – tokiu atveju BILIETAI.LT informuoja klientus, kur kreiptis dėl bilietų grąžinimo.


DOVANŲ ČEKIO TAISYKLĖS

1. Bilietai LT dovanų čekį arba konkretaus organizatoriaus dovanų čekį (toliau - Dovanų čekis) galima įsigyti interneto svetainėje www.bilietai.lt ir Bilietai LT kasose, kuriose Dovanų čekiai yra platinami.
2. Dovanų čekio nominalai:  15 €, 30 € arba 50 €.
3. Dovanų čekis galioja renginių bilietams, kurie platinami interneto svetainėje www.bilietai.lt arba BILIETAI LT kasose.
4. Dovanų čekis keičiamas internetu bei Bilietai LT kasose (Dovanų čekis nekeičiamas Rimi” tinkle).
5. Bilietai LT Dovanų čekis suteikia Klientui teisę įsigyti bilietus į bet kuriuos Bilietai LT kasoje ar www.bilietai.lt el. parduotuvėje nurodytus renginius už Dovanų čekyje nurodytą pinigų sumą. Konkretaus organizatoriaus dovanų čekis suteika teisę įsigyti bilietus tik į čekyje nurodyto organizatoriaus organizuojamus renginius (arba tik Dovanų čekyje nurodytus renginius).
6. Dovanų čekis nėra vardinis.
7. Dovanų čekis galioja 12 mėnesių nuo jo įsigijimo dienos, nebent Dovanų čekyje nurodyta kitaip. Dovanų čekio galiojimo terminas, nurodytas ant Dovanų čekio, nepanaudota Dovanų čekio vertės dalis negrąžinama.
8. Jeigu Dovanų čekis nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu.
9. Pirkėjas, įsigydamas Dovanų čekį, patvirtina, jog susipažino ir sutinka su Dovanų čekio įsigijimo ir naudojimo taisyklėmis. Platintojas pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti Dovanų čekio naudojimo taisykles, kurios įsigalioja nuo jų paskelbimo interneto svetainėje www.bilietai.lt. Pirkėjams rekomenduojama visuomet susipažinti su naujausiomis Dovanų čekio naudojimo taisyklėmis interneto svetainėje www.bilietai.lt.
10. Dovanų čekis negali būti grąžinamas, pratęsiamas, keičiamas į naują (pametimo ar kitokio praradimo atveju) ar keičiamas į grynuosius pinigus.
11. Įsigyjant Dovanų čekį, jis nėra apmokestinamas jokiais papildomais Bilietų platintojo mokesčiais.
12. Dovanų čekiu negali būti apmokamas joks kitas dovanų čekis ar kuponas, platinamas svetainėje www.bilietai.lt ar Bilietai LT kasose.
13. Dovanų čekį klastoti, kopijuoti, dauginti, taip pat panaudoti ar juos įgyti bet kokiu kitu neteisėtu būdu yra griežtai draudžiama. Asmenys, neteisėtai naudojantys Dovanų čekius, gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182, 300 bei kitus straipsnius*. Šių pažeidimų atveju, mes visada pranešame policijai. Neteisėtai įsigytu Dovanų čekiu disponuojančiam asmeniui gali būti panaikinta teisė pasinaudoti Dovanų čekyje nurodyta paslauga įsigyti bilietus.
14. Kilus papildomiems klausimams dėl Dovanų čekio, kreipkitės el. paštu: info@bilietai.lt