Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Naujas bilieto formatas – IšmanusBilietas!

Pristatome naują bilieto versiją – IšmanusBilietas – bilietą, kurį galima nuskanuoti tokiu pačiu būdu, kokiu iš mobilaus įrenginio yra skanuojami avialinijų bilietai. Jums yra reikalinga speciali programėlė, kuri atidarytų IšmanausBilieto formatą. Programėlė „Wallet“ (Piniginė) yra automatiškai įjungta „Apple“ telefonuose. „Android“ telefonuose mes rekomenduojame naudoti programėlę „Pass2U“. IšmanusBilietas – interneto parduotuvė klientui bilietą išsiunčia kartu su M-Bilietu.

Su IšmanusBilietas paieška ir bilietų atidarymas taps dar paprastesnis ir greitesnis. IšmanusBilietas leis jums lengvai dalintis bilietais su draugais ir šeima, ir, kas yra nemažiau svarbu, apie artėjančius renginius primins likus kelioms valandoms iki jų pradžios.

Naudotis IšmaniuBilietu yra labai lengva. Programėlė automatiškai keičia telefono ekrano ryškumą, todėl Bilietai.lt skaneriai ir kontrolės programėlės IšmanųBilietą nuskanuos be jokių problemų. Viskas, ko reikia norint naudoti IšmanųBilietą, yra pakrauta telefono baterija!